Warta Zawiercie

Warta II zagra z ….Wartą

Strona główna » Aktualności » Warta II zagra z ….Wartą

wielkość tekstu: A | A | A

Rezerwy Warty zremisowały w niedzielę z drużyną Unia II Dąbrowa Górnicza 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelił Dawid Gurawski. W najbliższą niedzielę drużyna zagra z drużyną JSP Warta Zawiercie. Na brak emocji nie będzie można narzekać.
W niedzielnym meczu Unia II Dąbrowa Górnicza vs KP Warta Zawiercie do przerwy drużyna z Zawiercia przegrywała 0:2 po stracie bramek w 19 i 40 minucie. Druga połowa meczu zmieniła losy spotkania i podział punktów. W 65 i 70 minucie Dawid Gurawski strzelił na Warty dwie bramki: pierwsza po indywidualnej akcji, druga po asyście Trojaka.
„Brawa dla drużyny, zaangażowanie i poprawną realizację założeń szczególnie w drugiej połowie. Stracone gole to indywidualne kuriozum. Druga połowa to zmiana ustawienia mojej drużyny na bardziej ofensywne stąd przewaga w posiadaniu piłki i w efekcie pierwszy punkt. Brawo zespół” – mówi Grzegorz Kulawiak, trener KP Warta II Zawiercie.
Skład: Wojdyła, Kubasik, Flak, Skutnik, Wilk, Trojak, Cendra, Augustyn, Nawrotek, Nowakowski, Guzy, Urbańczyk, Małysa, Żyra, Gurawski.

czytano: 442 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-09-03 23:14:37