dodano: 19 września 2019 czytano: 465 razy
  • Będzin Grodziec gospodarzem sobotniego spotkania

dodano: 19 września 2019 czytano: 495 razy
  • Trzy punkty Niepokorni zabierają do Orzesza

KP WARTA ZAWIERCIE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:4. W sobotę na stadionie LKS Źródło Kromołów odbyła się druga kolejka czwartej ligi kobiet w piłce nożnej. Pomimo dużego zaangażowania i woli walki zawodniczki z Orzesza okazały się lepsze i pokonały zawiecianki. Bramkę dla KP Warta Zawiercie zdobyła Agata Dyczko. dodano: 19 września 2019 czytano: 472 razy
  • Warta przegrywa z Przemszą

14 września na stadionie w Zawierciu Warta podejmowała LKS Przemszę Siewierz. Pierwsza połowa meczu przebiegła po myśli Warciarzy. W 45 minucie Dawid Wrona strzela pierwszą bramkę dla Warty i zawodnicy po 45 minutach schodzą do szatni z wynikiem 1:0. Druga połowa meczu to zdecydowana przewaga Przemszy, która strzela drużynie z Zawiercia dwie bramki. W 72 minucie pada ... dodano: 19 września 2019 czytano: 1174 razy
  • Młoda WARTA - raport 9.09 - 15.09

B1 (2003/04) 15.09   WARTA - JSP SZCZAKOWIANKA Jaworzno 3-4 (2-4) bramki: Franciszek Gajda, Andrzej Hamrazij i Mikołaj Skroczyński   C1 (2005/06) 14.09   WARTA - AKADEMIA SPORTU Wojkowice 7-2 (1-1) bramki: Filip Nowakowski 3, Kacper Merta, Kacper Trojak, Kacper Dworak i Nikodem Janeczek.   D1 (2007)       15.09   ... dodano: 16 września 2019 czytano: 555 razy
  • Zapraszamy na mecz ligowy kobiet

Mecz Piłki Nożnej Kobiet czyli coś czego jeszcze w Zawierciu nie było. Już w najbliższą sobotę o godz. 16:00 na stadionie w Kromołowie odbędzie się mecz ligowy żeńskiej drużyny KP Warta Zawiercie. Tylko u nas.Tylko z nami. Niezapomniane wrażenia sportowe. Dużo pozytywnej energii. Kobiecy temperament na boisku piłkarskim. WŁĄCZAMY KIBICOWANIE!!! dodano: 16 września 2019 czytano: 486 razy
  • Już w sobotę mecz z Przemszą Siewierz

Po ostatnich trzech punktach zdobytych w Częstochowie Warciarze i kibice nabrali ochoty na jeszcze więcej. A to już w najbliższą sobotę. Zapraszamy wszystkich kibiców i pasjonatów piłki nożnej na mecz. Sobota/Stadion/Godz. 16:00. KIBICUJEMY BIAŁO-ZIELONYM dodano: 16 września 2019 czytano: 501 razy
  • Młoda WARTA - raport 2.09 - 8.09

Piłkarze Akademii rozegrali kolejne spotkania w ramach swoich rozgrywek ligowych: B1 (2003/04) 8.09     LKS PRZEMSZA Siewierz - WARTA 5-3 (2-1) bramki: Franciszek Gajda 2, Mikołaj Skroczyński   C1 (2005/06) 4.09     WARTA - UKS AKADEMIA 2012 Jaworzno 4-2 (1-1) bramki: Konrad Nawrotek, Stanisław Waszkiewicz, Filip Nowakowski i Kamil ... dodano: 16 września 2019 czytano: 609 razy
  • Warciarze pokonują Raków Częstochowa

KP Warta Zawiercie wygrywa w Częstochowie z Rakowem II 1:5. Bramki dla zespołu z Zawiercia strzelili: Jacek Jarnot (3), Damian Adamiecki (1). Jedną z bramek nasza drużyna zdobyła poprzez gol samobójczy drużyny Rakowa. Brawo dla Warty. Kolejny mecz 14 września o godz. 16:00  na stadionie w Zawierciu. Warciarze podejmować będą drużynę Przemszy Siewierz. dodano: 16 września 2019 czytano: 473 razy
  • Ruszyła liga piłki nożnej kobiet

LKS BESTWINA - KP WARTA ZAWIERCIE 2:0 (2:0) Pierwszy mecz w IV lidze kobiet za nami. W pierwszej połowie zawodniczki Warty nie wykorzystały dwóch dogodnych sytuacji bramkowych, za to rywalki strzeliły dwie bramki i na przerwę zawodniczki zeszły z wynikiem 2:0. Po zmianie stron gospodarze atakowali, ale defensywa Warciarek z bramkarzem dobrze się spisała. Dziękujemy dziewczynom za ... dodano: 16 września 2019 czytano: 479 razy
  • Kolejny mecz w Częstochowie

W najbliższą niedzielę 8 września Warciarze rozegrają mecz wyjazdowy z RKS Raków II Częstochowa. Spotkanie odbędzie się w Częstochowie na Limanowskiego 83. Start o godz. 11:30. dodano: 16 września 2019 czytano: 476 razy
  • Akademia rozpoczęła sezon

1 września drużyny Akademii KP Warta Zawiercie zainaugurowały sezon piłkarski. Występująca w lidze juniorów B1 drużyna rocznika 2003/2004 pokonała na wyjeździe SALOS Dąbrowa Górnicza 4-0 (bramki zdobyli: Mikołaj Myga 2, Andrzej Hamrazij i Kacper Trojak) Występująca w lidze młodzików D1 drużyna rocznika 2007 pokonała u siebie CZARNYCH Sosnowiec 2-0 ... dodano: 16 września 2019 czytano: 559 razy
  • Nowy fanpage Akademii

Już jest. Specjalnie dla najmłodszych pasjonatów piłki nożnej ruszył nowy fanpage Akademii KP Warta Zawiercie. Można w nim znaleźć najnowsze informacje dotyczące treningów i meczy oraz wiadomości na temat działania drużyn młodzieżowych. Zapraszamy na Facebook Akademia Warta Zawiercie. dodano: 16 września 2019 czytano: 465 razy
  • Remis z Ornontowicami

1 września Warciarze zremisowali na własnym stadionie z GKS Gwarek Ornontowice 2:2. Bramki dla KP Warta Zawiercie zdobyli Michał Kamiński i Szymon Maszczyk. dodano: 16 września 2019 czytano: 477 razy