Warta Zawiercie

Warta przegrywa z Przemszą

Strona główna » Aktualności » Warta przegrywa z Przemszą

wielkość tekstu: A | A | A

14 września na stadionie w Zawierciu Warta podejmowała LKS Przemszę Siewierz. Pierwsza połowa meczu przebiegła po myśli Warciarzy. W 45 minucie Dawid Wrona strzela pierwszą bramkę dla Warty i zawodnicy po 45 minutach schodzą do szatni z wynikiem 1:0.
Druga połowa meczu to zdecydowana przewaga Przemszy, która strzela drużynie z Zawiercia dwie bramki. W 72 minucie pada wyrównująca bramka w wykonaniu Bartłomieja Bednarza. Warciarze szybko mobilizują siły i w 77 minucie Jacek Jarnot zdobywa przewagę dla Warty. Pechowa dla Warty jest jednak 77 minuta, w której pada samobójcza bramka po nieudanej interwencji Hanowskiego. Wynik końcowy meczu ustanawia w 83 minucie Bartłomiej Bednarz, który pokonuje Rafała Maścibrzucha i zdobywa trzecie okienko dla swojej drużyny.
Warta przegrywa na własnym boisku z Przemszą Siewierz 2:3.

WARTA ZAWIERCIE: Rafał Maścibrzuch, Rafał Hanowski, Damian Adamiecki, Norbert Bębenek, Mateusz Wawoczny, Marcin Drzymont, Szymon Maszczyk, Fabian Klama, Patryk Bartusiak, Dawid Wrona, Jacek Jarnot.
PRZEMSZA SIEWIERZ: Michał Borecki, Bartosz Chwila, Paweł Krzos, Sebastian Szombierski, Łukasz Burczyk, Andrzej Setlak, Tomasz Wilk, Dariusz Wilk, Szymon Wolff, Mateusz Mortys, Maciej Niesyto.