Aktualności

Strona główna » Aktualności

wielkość tekstu: A | A | A

• Polonia Poraj wygrała w Zawierciu

16 listopada Warciarze po raz ostatni wyszli na boisko w ramach rozgrywek rundy jesiennej. Przegranym meczem z Polonią Poraj KP Warta Zawiercie zakończyła rundę. Do przerwy Warciarze przegrywali z Polonią Poraj na własnym boisku 1:4. Bramkę dla drużyny z Zawiercia w 26 minucie strzelił Damian Adamiecki. W drugiej połowie Warciarze strzelili jeszcze jedną bramkę. Wynik meczu z ... dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 1095 razy
  • Ostatni mecz rundy jesiennej

W sobotę 16 listopada na stadionie w Zawierciu rozegrany zostanie ostatni w rundzie jesiennej mecz piłki nożnej sezonu 2019/2020. Rywalem zawierciańskiej drużyny będzie zespół Polonii Poraj. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:30 na stadionie w Zawierciu. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 496 razy
  • Kacper Merta na testach w Czechach

Kacper Merta zawodnik drużyny C1, wychowanek Akademii KP Warta Zawiercie, od 11 listopada 2020 r. przebywał na tygodniowych testach w zespole MFK Karwina (ekstraklasa czeska). dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 565 razy
  • Mateusz Wawoczny na podium

Mateusz Wawoczny został zwycięzcą Biegu Niepodległości o Szablę Regionu IPA Zawiercie, który odbył się dzisiaj w Łazach. To XI edycja tego biegu i nie pierwsza zdobyta szabla zawodnika KP Warta Zawiercie. W dzisiejszym biegu Mateusz Wawoczny wystartował z żoną Moniką, która zajęła 3 miejsce w biegu głównym w kategorii kobiet. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 592 razy
  • 1:3 dla Warty

W meczu wyjazdowym Warciarze wygrywają z BKS Sarmacja Będzin 1:3. Bramki dla zespołu z Zawiercia zdobyli: Norbert Bębenek (2) i Jacek Jarnot. Jedna z bramek Norberta Bębenka padła z rzutu karnego, który został podyktowany przez sędziego w 18 minucie meczu po faulu bramkarza Sarmacji na zawodniku Warty Damianie Adamieckim. Kolejny ostatni już w rundzie jesiennej mecz zostanie ... dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 462 razy
  • Warta vs Sarmacja

9 listopada zawodnicy Warty rozegrają przedostatnie spotkanie rundy jesiennej. W 14 kolejce Warciarze rywalizować będą z drużyną BKS Sarmacja Będzin. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Będzinie, ul. Sportowa 6. Początek spotkania o godz. 14:00. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 396 razy
  • Młoda WARTA - raport 28.10 - 3.11

B1 (2003/04) 3.11 UKS Sławków - WARTA 0-14 (0-8) bramki: Andrzej Hamrazij 7, Franciszek Gajda i Mikołaj Myga po 2 oraz Mikołaj Rauk, Kacper Trojak i Konrad Wykurz po 1 C1 (2005/06) 2.11 WARTA - SARMACJA Będzin 3-6 (1-1) bramki: Kacper Merta 2 i Stanisław Waszkiewicz D1 (2007) 3.11 WARTA - UKS AKADEMIA 2012 Jaworzno 0-1 (0-1) D2 (2008) 30.10 UKS AKADEMIA ... dodano: 5 lutego 2020 czytano: 451 razy
  • Wygrana z Mikołowem

Zwycięstwem Warty Zawiercie zakończył się mecz z drużyną z Mikołowa. Bramki dla zawierciańskiej drużyny strzelili: Jacek Jarnot i Norbert Bębenek. Jedna z bramek była efektem samobójczego strzału rywali. Warta Zawiercie zeszła do szatni z wynikiem 3:0. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 1035 razy
  • Warciarze podejmują Mikołów

W najbliższą sobotę na stadionie kolejna dawka sportowych emocji. Warciarze zagrają na własnym boisku z drużyną AKS Mikołów. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 400 razy
  • Marcin Drzymont odszedł w Warty

Marcin Drzymont nie jest już zawodnikiem KP Warta Zawiercie. Bardzo dziękujemy za wkład w rozwój drużyny i zaangażowanie w osiągane wyniki. Marcinowi Drzymontowi życzymy powodzenia w życiu osobistym i sukcesów na drodze zawodowej. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 434 razy
  • Młoda WARTA - raport 21.10 - 27.10

B1 (2003/04) 27.10 WARTA - CKS Czeladź 1-3 (0-2) bramka: Andrzej Hamrazij C1 (2005/06) 27.10 AKADEMIA SPORTU Wojkowice - WARTA 1-6 (0-3) bramki: Kacper Merta i Stanisław Waszkieiwcz po 2 oraz Aleksander Dudek i Konrad Nawrotek po 1 D1 (2007) 26.10 PKS JÓZEFKA Chorzów - WARTA 5-3 (2-1) bramki: Karol Janoska, Filip Kruszec i Natan Zygmański D2 (2008) ... dodano: 5 lutego 2020 czytano: 461 razy
  • Przywieźli trzy punkty

W meczu wyjazdowym drużyna Warty Zawiercie zdobyła trzy punkty z zespołem Unii Dąbrowa Górnicza. Zwycięską bramkę dla naszej drużyny w 67 minucie strzelił Jacek Jarnot. BRAWO DRUŻYNA! 2 listopada na własnym boisku zawodnicy KP Warta Zawiercie zmierzą się z drużyną AKS Mikołów. Mecz rozpocznie się o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 443 razy
  • Czy będą kolejne punkty?

26 października drużyna biało-zielonych powalczy o kolejne punkty na stadionie w Dąbrowie Górniczej, ul. M. Konopnickiej 29. Zapraszamy do wspólnego kibicowania. dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 456 razy
  • Warciarki przegrały z GKS Rozbark Bytom

Damska drużyna KP Warta Zawiercie zagrała w 7 kolejce z drużyną GKS Rozbark Bytom. Mecz odbył się na stadionie w Kromołowie. Pierwsza połowa to ambitna walka o każdą piłkę, wiele sytuacji na wyjście na prowadzenie oraz wyrównana gra obu drużyn, która zaprowadziła panie do szatni z wynikiem 0:0. W drugiej połowie, mimo pięknej pogody, czarne chmury napłynęły ... dodano: 31 stycznia 2020 czytano: 490 razy
  • Młoda WARTA - raport 14.10 - 20.10

B1 (2003/04) 20.10 SZCZAKOWIANKA Jaworzno - WARTA 2-2 (2-0) bramki: Franciszek Gajda i Maciej Rauk C1 (2005/06) 19.10 WARTA - SKALNIAK Kroczyce 20-0 (10-0) bramki: Konrad Nawrotek i Konrad Rolka po 6, Kacper Trojak 4, Kacper Merta 3 oraz samobójcza D1 (2007) 20.10 WARTA - KP MYDLICE Dąbrowa Górnicza 8-2 (3-1) bramki: Jakub Pietrzyk 3, Alex Brewka 2 oraz Borys ... dodano: 5 lutego 2020 czytano: 506 razy