Warta Zawiercie

Jeden punkt został w Zawierciu

Strona główna » Aktualności » Jeden punkt został w Zawierciu

wielkość tekstu: A | A | A

W sobotę 21 maja drużyna Warty podejmowała na własnym boisku zespół KS Polonia Łaziska Górne. Spotkanie ligowe zakończyło się remisem 2:2. Bramki dla Warciarzy strzelili: Patryk Bartusiak i Neison Antunes Pereira.

Trener Mateusz Mańdok o meczu z drużyną Polonii Łaziska Górne: "Koszmarnie wchodzimy w mecz. Po raz kolejny stawiamy się w tak trudnej sytuacji. Z jednej strony jestem wściekły, że nie potrafimy wyciągnąć z tego wniosków. Z drugiej, nie znam drużyny, która jest w stanie odwracać losy meczów z taką częstotliwością jak my. W spotkaniu z Polonią Łaziska przeszkadzał zawodnikom bardzo silny wiatr. Rywale po 8 minutach prowadzili 2-0 i cofnęli się na własną połowę. My mimo tego, że nie graliśmy w ofensywie wybitnego meczu, dzięki błyskowi nieprzeciętnych umiejętności Adamieckiego i fenomenalnej asyście Bartusiaka do Neisona odrobiliśmy straty i dopisujemy 1 punkt do naszego dorobku".