Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

AKADEMIA W GRZE RAPORT

Strona główna » Aktualności » AKADEMIA W GRZE RAPORT

wielkość tekstu: A | A | A

AKADEMIA  W GRZE RAPORT 15-21 KWIETNIA 

 

Znowu było ciekawie na boiskach, gdzie grały drużyny młodzieżowe Akademii Warty Zawiercie. W sobotę zespół Piotra Tomsi i Bartka Nędzy zremisował w zaciętym meczu z SMS Ruda Sląska 1-1, a bramkę na wagę remisu zdobył Kuba Gawroński. Z kolei w niedzielę w ramach III ligi wojewódzkiej D1, rozpędzona drużyna Damiana Adamieckiego rozgromiła na wyjeździe Stadion Śląski II Chorzów 5-1, a po raz kolejny cztery trafienia zaliczył, będący w doskonałej formie Mateusz Ciesielski.

Zapraszamy na raport pomeczowy…

 

IV LIGA OKRĘGOWA C2
KP WARTA ZAWIERCIE  - PAUZA

21.04.2024
III LIGA WOJEWÓDZKA D1
STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW – KP WARTA ZAWIERCIE 1:5 (1:1)
bramki: 4x Ciesielski, 1x Szczepaniak
Skład: Dworak Sz., Kowalewski, Sołtysik, Szczepaniak, Kucharczyk, Szczygieł, Jeż, Nędza, Ciesielski, grali także: Łonak, Imiela, Gawroński, Dworak K., Frączyk, Miśta

Trener Damian Adamiecki: Wygrywamy w kolejnym meczu z rywalem wzmocnionym kilkoma zawodnikami z II ligi. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, która zakończyła się remisem 1-1 konsekwentnie drużyna wykonywała założenia przedmeczowe i dążyła do zwycięstwa. Cieszy fakt, że po raz kolejny wyglądamy bardzo dobrze fizycznie w drugiej połowie co pokazuje, że ciężko przepracowany okres przygotowawczy przynosi efekty w lidze.


20.04.2024
III LIGA WOJEWÓDZKA D2
KP WARTA ZAWIERCIE – SMS RUDA ŚLĄSKA 1:1 (1:1)

Bramka :  Gawroński

Skład: Rok , Pasternak, Hacaś , Syrek , Gawroński, Frączyk , Zbierański, Cudny , Dworak , grali również: Wnuk, Kijas , Cudny ,Skobiranda

 

Trener Piotr Tomsia: Dobry mecz w naszym wykonaniu na tle dobrej drużyny gości która grała  bardzo agresywnie stosując pressing na całym boisku .Byliśmy w tym meczu dobrze zorganizowani w działaniach defensywnych przez co przeciwnik nie stworzył sobie zbyt wielu sytuacji do strzelenia bramki , z drugiej zaś strony mieliśmy zbyt mało atutów w działaniach ofensywnych aby przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść. Wynik meczu jest sprawiedliwy i nie krzywdzi żadnej z drużyn.

 

21.04.2024
V LIGA OKRĘGOWA D2
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - KP WARTA ZAWIERCIE - 2:2 (1:1)
Bramki - Mucha x2
Skład - Szczygieł, Kołodziejczyk, Brodzik, Piedo, Langner, Bąchor, Zagała, Wilski, Mucha, Baran, Kania, Galiński

Trener Damian Sołtysik: Mecz w Jaworznie odbywał się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Zawodnicy z obu drużyn zostawili bardzo dużo zdrowia na boisku. Dużo walki, mnóstwo pojedynków jeden na jeden , dobra gra w defensywie obu drużyn, lecz słaba skuteczność przy bardzo dużej ilości sytuacji bramkowych. W nadchodzącym tygodniu drużyna będzie pracować nad poprawą gry w ataku i finalizacji akcji. 

 

 

 

 

20.04.2024

IV LIGA OKRĘGOWA E1

KP WARTA ZAWIERCIE – MKS BĘDZIN X:X 

bramki: Przygodziński x3, Imiela x2, Kurzak, Nowakowski, Karczewski, , Szlachcic

skład: Tsytsora, Michalik, Szkoda, Karczewski, Imiela, Popiół, Przygodziński (c), zagrali również Piotrowski, Szlachcic, Jagieła, Kurzak, Nowakowski, Grela

 

 

Trener Tomasz Przygodziński:  W sobotę podejmowaliśmy zespół MKS Będzin. W kolejnym meczu narzuciliśmy nasz styl gry, graliśmy szybko do przodu i tworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych. Większość czasu graliśmy w pressingu wysokim co pozwalało na szybki odbiór piłki i finalizację. Wygrywaliśmy zdecydowaną większość pojedynków 1x1 zarówno w defensywie i ofensywie. Generalnie nie mieliśmy problemów z utrzymaniem się przy piłce przez co stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych. Na minus – popełniliśmy zbyt proste błędy w defensywie zarówno w ustawieniu i podejmowaniu decyzji. Najważniejsze, że z każdym tygodniem robimy duży krok do przodu.

 

 

20.04.2024

V LIGA OKRĘGOWA E1

SKF SPORTOWA GMINA PSARY - KP WARTA ZAWIERCIE X:X 

Bramki: Maksymilian Łoźny x1, Wojciech Miąsko x1

Skład: Bedrijczuk, Borówka, Dąbrowa, Kubiczek, Łoźny, Miąsko, Moskwa, Niklasińska, Paduch, Starszyk, Wilcząb

 

Trener Dominik Chmielewski: Po raz kolejny trafiamy na silny zespół tym razem z Psar, z którym mecz niestety jest do jednej bramki i to naszej. Drużyna jest w trudnym momencie w lidze, ale myślę, że to spowoduje jeszcze większą koncentrację i zaangażowanie na treningach. Cieszy fakt, że dzieci same starają się wyciągać wnioski co można jeszcze poprawić w grze. 

 

czytano: 86 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2024-04-23 15:53:19

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna