Podsumowanie rundy trener: Igor Kolanko "Runda była okej, można powiedzieć, że dopiero poznaje tych chłopaków i cała runda przebiegła na wspólnym poznaniu Siebie nawzajem. Wyłapałem silne storny drużyny i rezerwy , które można poprawić i jest to dobry prognostyk na najbliższą przyszłość".
drukuj
Proszę potwierdzić wydruk wyświetlonego artykułu:
zapisz do PDF
Proszę potwierdzić zapisanie wyświetlonego artykułu do pliku PDF:
poleć artykuł
Proszę wypełnić poniższy formularz, aby powiadomić znajomego o znalezionym przez Ciebie artykule: