Podsumowanie sobotnich zmagań okiem szkoleniowców:
Tomasz Nowak (SARAMCJA Będzin) -
"Jeśli chodzi o mecz to myślę że było to otwarte spotkanie dwóch drużyn nastawionych na zwycięstwo
Brawo dla mojej drużyny za reakcje po ostatnie porażce za nastawienie i chęć zwycięstwa
Samo spotkanie jak wspomniałem było otwartym widowiskiem w którym obydwie drużyny stworzyły dużo sytuacji
Ja bardzo się cieszę że my swoje wykorzystaliśmy a przeciwnik nie ????
Ogółem uważam że wygrała drużyna lepsza mająca więcej sytuacji i chcąca bardziej
Na koniec wielkie słowa uznania dla gospodarzy za świetne warunki do gry ( boisko )"
Mikołaj Kubasik - II trener (WARTA Zawiercie) -
"Zmęczenie po środowym meczu było widoczne, cechy wolicjonalne na zupełnie innym poziomie w związku z tym, że my już o nic nie gramy, a oni stracili lidera i walczą o awans to byli naładowani jak nie wiem co. Pewnie też podrażniona duma po finale PP i zwyczajnie mają bardzo dobrych zawodników ale mimo to wszystko mieliśmy do przerwy dwie sety i nie strzelamy, a inny mecz byłby jak byśmy do przerwy schodzili z wynikiem 2:3, a nie 0:3
Inna sprawa, że do przerwy mogło być 2:6
Jedyny pozytyw kolejne minuty w seniorach naszych utalentowanych juniorów"