Pierwszy sparing za nami
Strona główna » Aktualności » Pierwszy sparing za nami
wielkość tekstu:
A
|
A
|
A
W dniu 23. lipca rozegraliśmy pierwsze spotkanie kontrolne przed zbliżającym się sezonem 2025/26.
Na naszym stadionie podejmowaliśmy MKS ŁAZOWIANKĘ Łazy.
Po minutach gry pokonaliśmy naszych gości 11-1
WARTA: I połowa: Dzięcioł - F.Gajda, Węglarz, Białek, zaw. testowany 1, Piżuch, zaw. testowany 2, Janeczek, Lipowski, Adamiecki, zaw. testowany 3
II połowa: Kowalczyk - Migdał, Furgacz, Chmielewski, Pacholczak, Klama, Gajek, Konieczniak, Mikrut (65min J. Gajda), Kwaśniak, Trojak
Kolejny mecz sparingowy rozegramy w sobotę 26. lipca o godz. 10.00 z Legionem Bydlin (kl. okręgowa - Olkusz)
czytano: 254 razy
autor: wartazawiercie.pl
data dodania: 2025-07-24 10:05:33
- drukuj
Proszę potwierdzić wydruk wyświetlonego artykułu:
- zapisz do PDF
Proszę potwierdzić zapisanie wyświetlonego artykułu do pliku PDF:
- poleć artykuł
Proszę wypełnić poniższy formularz, aby powiadomić znajomego o znalezionym przez Ciebie artykule:
- Strona główna
- Powrót