Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

AKADEMIA RAPORT POMECZOWY

Strona główna » Aktualności » AKADEMIA RAPORT POMECZOWY

wielkość tekstu: A | A | A

„Akademia w grze”

 

Pracowity czas drużyny Damiana Adamieckiego, która jest po dwóch ciężkich meczach w III lidze wojewódzkiej D1. Po dotkliwej porażce w Katowicach przyszło zwycięstwo z u siebie z Czarnymi. Pierwszą porażkę w sezonie zanotował zespół Dawida Zawrina, który przegrał z liderem rozgrywek V ligi okręgowej D2 – APN Dąbrowa Górnicza.  Niepokonani nadal pozostają nasi trampkarze U-14, oby tak dalej!

Zapraszamy na raport pomeczowy…

 

08.05.2024

IV LIGA OKRĘGOWA C2
KP WARTA ZAWIERCIE - ZEW SOSNOWIEC 3:0 (2:0)

Bramki: Szkliniarz x2, Ostrowski.

 

Skład: Wilski - Piotrowski Ciepły, Szkliniarz, Cholewka - Lusini, Zieleniec, Turlej - Szlembarski, Mucha, Ostrowski, zagrali także l: Filipek, Ćwikła, Jarząbek, Sadowski, Trela.

Trener Bartłomiej Nędza: Od samego początku spotkania chcieliśmy otwierać i budować akcje od naszej bramki, przynosiło to zamierzone efekty tylko do linii środkowej boiska, potem mieliśmy duże problemy z utrzymanie piłki na połowie rywala. Dzięki bramkom zdobytym przez Mateusza Szkliniarza z rzutów wolnych mogliśmy odetchnąć i dalej próbować grać piłką - niestety tego dnia nie wychodziło nam zbyt wiele. W drugiej połowie widać było już znacząco nasze zmęczenie, ale nie ustawaliśmy w próbach zdobycia kolejnych bramek - Fabian Ostrowski ustalił wynik meczu na 3:0 i można powiedzieć że na tym skończyły się emocje w tym spotkaniu. Kolejny raz jednak zdobywamy 3 punkty i z optymizmem patrzymy na kolejne potyczki ligowe.

 

08.05.2024
III LIGA WOJEWÓDZKA D1
KP WARTA ZAWIERCIE – CZARNI SOSNOWIEC 5:3 (3:2)

bramki: Imiela, Kowalewski, Ciesielski, Nędza, Gawroński

Skład:  Dworak Sz., Dworak K., Kowalewski, Imiela, Szczepaniak, Kucharczyk, Nędza, Gawroński, Ciesielski, zagrali także: Łonak, Miśta, Krok, Jeż, Majewska, Papizh, Frączyk

Trener Damian Adamiecki: Mecz z Czarnymi rozpoczął się dla Nas świetnie bo w 13 minucie wygrywaliśmy już 3-0, mając jeszcze kilka 100% sytuacji. Niestety zamiast dobić rywala, udaje mu się szybko zdobyć 2 bramki i spotkanie staje się wyrównane. Końcówka pierwszej połowy to znów Nasza przewaga i zdobycie 2 bramek do szatni.
Gratulacje dla drużyny, która tego dnia rozgrywała mecz bez swoich dwóch liderów ze względu na kontuzje i wyjazd. 

 

05.05.2024
III LIGA WOJEWÓDZKA D1
ROZWÓJ KATOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 9:1 (7:1)

bramka: Nędza

Skład: Dworak Sz. Kowalewski, Sołtysik, Szczepaniak, Kucharczyk, Szczygieł, Nędza, Gawroński, Ciesielski, grali także: Łonak, Jeż, Imiela, Miśta, Krok

Trener Damian Adamiecki: Mecz z ogromną przewagą zawodników z Katowic, wzmocnionych zawodnikami z wyższej ligi. W drugiej połowie oddaliśmy kilka groźnych strzałów i mogliśmy zdobyć więcej bramek, niemniej jednak przewaga i styl Rozwoju był o dwie klasy wyżej. Brawa dla Naszych zawodników, że mimo niekorzystnego rezultatu nadal starali się realizować założenia meczowe.

06.05.2024
V LIGA OKREGOWA D1
APN DĄBROWA GÓRNICZA - KP WARTA ZAWIERCIE 4:1 (4:1)

bramka: Hildebrand

 

Skład : Siejka, Hildebrand, Awdiejew, Bac, Gidmański, Kozioł, Piedo , Bogdał, Trefon zagrali także: Spyra , Olesiński, Chawuła , Kępski

 

Trener Dawid Zawrin: Ostatni mecz pierwszej rundy i pierwsza przegrana. Wiedzieliśmy że jadąc na mecz z APN Dąbrowa Górnicza, że nie będzie łatwo i tak też było, bo część zawodników drużyny przeciwnej gra dwie ligi wyżej i są zrzucani do V ligi w której my gramy. Dla moich zawodników było to następne doświadczenie piłkarskie, przekonali się jak grają drużny z wyższych lig i ile pracy ich czeka żeby dojść do takiego poziomu. Wracając do samego spotkania to moi zawodnicy wiedzieli że spotkanie nie będzie łatwe i zaraz po rozpoczęciu spotkania tracimy pierwszą bramkę i przez pierwsze 30 min nie byliśmy w stanie nic zrobić, wyszkolenie zawodników drużny gospodarzy było widać gołym okiem na boisku i pierwszą połowę spotkania kończymy wynikiem 4:1 dla gospodarzy. Druga połowa spotkania nasza drużyny wyglądała już lepiej, dochodziliśmy do sytuacji bramkowych ale nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej z nich, natomiast  wynik z pierwszej połowy został bez zmian. Z mojej strony chciałem podziękować moim podopiecznym za chęć i walkę do końca bo ten mecz pokazał nam ile pracy nas jeszcze czeka aby wejść na wyższy poziom.

 


05.05.2024
III LIGA WOJEWÓDZKA D2
KP WARTA ZAWIERCIE – URANIA RUDA ŚLĄSKA  0:1 (0:0)

 

Skład: Wnuk , Kijas , Baran , Syrek , Rogielski, Bąchor , Zbierański, Cudny , Dworak , grali również: Skobiranda, Kula , Wilski ,Hacaś

Trener Piotr Tomsia: Wyrównany mecz w którym o końcowym wyniku decydowały detale , to my popełniliśmy błąd po którym straciliśmy bramkę .

To też kolejny mecz w którym mamy problemy z kreowaniem sytuacji bramkowych , to aspekt który musimy poprawić w kolejnych meczach .

Kolejny mecz który pokazał w jaką stronę musi podążać na treningch , bierzemy się do pracy aby w następnych meczach pokazać swoją wartość.

 

 

 

 

 

czytano: 98 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2024-05-11 13:04:20

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna