Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

TURNIEJ "Zdrowe i aktywne dzieciaki" - rocznik 2016 i młodsi!

Strona główna » Aktualności » TURNIEJ "Zdrowe i aktywne dzieciaki" - rocznik 2016 i młodsi!

wielkość tekstu: A | A | A

Wspaniałe wieści z niedzielnego turnieju, gdzie nasze żaki z rocznika 2016 stanęły do rywalizacji w emocjonujących pojedynkach zorganizowanych przez Akademię 2012 Jaworzno oraz Czarnych Sosnowiec! ????⚽
W ciągu dnia rozegraliśmy aż 8 intensywnych meczów, pełnych sportowej pasji i pozytywnej rywalizacji. Każda chwila spędzona na boisku to bezcenne doświadczenie, które z pewnością wpłynie korzystnie na rozwój naszych młodych talentów! ????????
Na zakończenie, każdy nasz zawodnik odebrał pamiątkowy medal, który będzie przypominał o tym niezwykłym dniu pełnym piłkarskich emocji! Z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do domów, pełni radości z udziału w takiej wyjątkowej imprezie! ????????
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Organizatorów za zaproszenie oraz za perfekcyjną organizację turnieju! ????
A to dopiero początek! Już niedługo czeka nas kolejna emocjonująca rywalizacja, tym razem dla roczników 2015 i 2017! Bądźcie gotowi na kolejne piłkarskie wyzwania! ????⚽
A teraz komentarz od naszego Trenera, Mikołaja Kubasika:
"Po pierwszym turnieju nie możemy być bardziej dumni z naszych młodych adeptów piłki nożnej! Każdy z zawodników miał szansę zmierzyć się z różnymi rywalami i przetestować swoje umiejętności. Gratuluję postawy i zaangażowania wszystkim naszym zawodnikom!"
Trwa całoroczny nabór! Zapraszamy do naszej Akademii! Zadzwoń teraz pod numer: 503-077-395. Niech Twoje dziecko również doświadczy pasji i radości płynących z gry w piłkę! ⚽????
 
zdjęcia dzięki uprzejmości - Bartłomiej Miciński
https://www.facebook.com/micinskibartlomiej

czytano: 57 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2024-04-15 21:36:59

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna