Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Wyjątkowa chwila Michała Sołtysika

Strona główna » Aktualności » Wyjątkowa chwila Michała Sołtysika

wielkość tekstu: A | A | A

W sobotę 20 sierpnia w czasie meczu pierwszej drużyny KP Warta Zawiercie z zespołem LKS Przemsza Siewierz nastąpiło oficjalne pożegnanie zawodnika Warty Michała Sołtysika, który od tego sezonu pełni funkcję trenera LKS Skalniak Kroczyce. Podziękowanie i pamiątkową koszulkę na ręce Michała złożyli: prezes Sebastian Mularczyk, wiceprezes Dawid Zawrin i Bartłomiej Będkowski, bramkarz Warty.
 
Podczas uroczystego momentu Michał Sołtysik wrócił na chwilę do lat spędzonych w szeregach Warty.
"W piłkę nożną gram od najmłodszych lat, zaczynałem kopać w stadionie w Zawierciu i bardzo miło wspominam ten czas i chłopaków z drużyny, których pozdrawiam. Wszystkie chwile w tym klubie wspominam bardzo dobrze, ale oczywiście szczególnie na pewno utkwił mi w pamięci awans z ligi okręgowej do 4 ligi" - wspomina Michał Sołtysik, dotychczas zawodnik KP Warta Zawiercie, a obecnie trener drużyny LKS Skalniak Kroczyce.
"Gry w piłkę nie zakończyłem, nie jest to takie proste jak się wydaje. Obecnie pełnię funkcję grającego trenera dlatego jak zdrowie pozwoli na pewno będę chciał pomóc drużynie na boisku. Jako grający trener muszę się skupić na poprowadzeniu treningu, w którym oczywiście chcę również uczestniczyć" - powiedział trener Skalniaka. "Drużynie Warty chciałbym życzyć w tym sezonie spokojnego utrzymania w lidze, a na przyszłość oczywiście awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Warunki w Zawierciu są doskonałe do trenowania i grania nawet na wyższym poziomie.
Wszystkim i sobie oczywiście życzę zdrowia, bo bez tego nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Dziękuję wszystkim: zarządowi, kadrze trenerskiej i kolegom z Warty za piękne podziękowanie i pożegnanie - powiedział Michał Sołtysik.
 
FOTO/ Szymon Bacior

czytano: 406 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2022-08-31 08:42:55

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna