Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Karol Sieński trenerem Warty

Strona główna » Aktualności » Karol Sieński trenerem Warty

wielkość tekstu: A | A | A

Karol Sieński został nowym trenerem pierwszej drużyny KP Warta Zawiercie. Karol Sieński jest trenerem piłki nożnej z uprawnieniami UEFA A oraz absolwentem katowickiego AWF od zawsze związanego ze sportem. Oprócz tego zajmuje się przygotowaniem fizycznym wielu zawodników ligowych oraz reprezentacji Polski.

Karol Sieński rozpoczął już pracę z zawodnikami pierwszej drużyny Warty. Biało-zielony zespół ma już za sobą kilka jednostek treningowych prowadzonych przez nowego trenera, który podkreśla, że każda praca jest inna jednak prowadząc zespół stara się skupić na tym, aby kontrolować grę poprzez posiadanie piłki jednocześnie dając kibicom piłkę atrakcyjną dla oka.

Wizja budowy zespołu trenera Karola Sieńskiego jest spójna z wizją zarządu klubu KP Warta Zawiercie. Zespół będzie składał się z bardzo młodych zawodników, którzy chcą zaistnieć w seniorskiej piłce. Po wakacyjnej przerwie ruszyły treningi, podczas których nowy trener daje sobie czas na zbudowanie solidnych fundamentów pod to, aby w przyszłości trzonem drużyny seniorskiej byli wychowankowie klubu.

„IV liga śląska jest najsilniejszą IV ligą w Polsce. Jeżeli struktura pierwszej drużyny będzie stabilna, będę dążył z zarządem do tego aby wprowadzać do drużyny coraz młodszych zawodników z naszej Akademii. Mam świadomość jaka mocna w tym sezonie jest IV liga. Nadrzędnym celem w lidze jest spokojne utrzymanie, aby nie drżeć do końca rozgrywek o byt w przyszłym sezonie, a także rozwój indywidualny zawodników” – podkreśla Karol Sieński.

czytano: 411 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2022-07-19 15:43:22

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna