Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

REKRUTACJA-DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Strona główna » Aktualności » REKRUTACJA-DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

wielkość tekstu: A | A | A

Rozwijaj pasję swojej pociechy do sportu.

Zapisz swoje dziecko do Akademii Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie.

W naszych treningach mogą wziąć udział zarówno dziewczynki jak i chłopcy już od najmłodszych lat. Regularne zajęcia sportowe, które są przede wszystkim świetną zabawą, przyczynią się do wzrostu aktywności fizycznej i odporności dziecka.

Dla kogo jest Akademia?

Treningi skierowane są dla chłopców i dziewczynek już od 5. roku życia, chcących rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Jeżeli zaczynasz przygodę z piłką nożną przyjdź na 2 próbne treningi.

Jeśli trenujesz w innym klubie możesz spróbować swoich sił w Klubie ze 100-letnią tradycją.

Dlaczego my?

Rozwój podopiecznych Akademii KP Warta Zawiercie jest dla nas najważniejszy, dlatego przykładamy najwięcej starań do jakości treningów oraz modernizacji baz szkoleniowych mając na celu przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego dziecka.

- Jesteśmy jedyną w regionie Certyfikowaną Szkółką Piłkarską Polskiego Związku Piłki Nożnej. Certyfikat jest potwierdzeniem jakości codziennej pracy i spełniania najwyższych standardów z zakresu szkolenia czy bezpieczeństwa.

- Akademia KP Warta Zawiercie posiada dostęp do bogatej bazy szkoleniowej (trenujemy na boiskach w kilku lokalizacjach na terenie Zawiercia)

- Profesjonalna kadra. Trenerzy, oprócz szkoleń uprawniających ich do pracy z dziećmi i potwierdzających kompetencje trenerskie (licencje UEFA A, B, C), systematycznie biorą udział w konferencjach oraz kursach w klubach na ternie całej Polski.

- Każdy zawodnik Akademii KP Warta Zawiercie ma zapewnione podstawowe ubezpieczenie zdrowotne, które obejmuje treningi i mecze turniejowe. Troska o bezpieczeństwo naszych uczestników jest dla nas priorytetem.

- Zawodnicy KP Warta Zawiercie  biorą udział w licznych turniejach oraz rozgrywkach ligowych, co pozwala na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości. Odbywające się rozgrywki są w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie.

- Akademia KP Warta Zawiercie oferuje szeroką gamę możliwości służących integrowaniu zespołów, zarówno trenerów jak i uczestników. Są to między innymi dedykowane dla zawodników Akademii obozy sportowe i kilkudniowe turnieje piłkarskie. W ten sposób budujemy ducha drużyny. 

Szczegółowe informację można uzyskać pod numerem telefonu 518 585 645 lub wysyłając zapytanie na adres akademia@wartazawiercie.pl.

 

 

 

czytano: 368 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2022-06-29 13:06:01

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna