Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Podsumowali sezon

Strona główna » Aktualności » Podsumowali sezon

wielkość tekstu: A | A | A

W środę 15 czerwca Zarząd KP Warta Zawiercie podsumował miniony sezon i podziękował wszystkim zawodnikom, trenerom oraz Partnerom za zaangażowanie w budowanie coraz lepszej jakości piłki nożnej w Zawierciu.
 
"Bardzo Wam dziękujemy za to, że przybyliście na dzisiejsze spotkanie, którym zarząd Warty podsumowuje kończący się sezon, sezon, który uważamy za bardzo udany pod względem sportowym, społecznym i organizacyjnym. Jesteśmy Wam wdzięczni, że dzisiaj jesteście tutaj razem z nami i z tego miejsca dziękujemy Wam, za pracę, zaangażowanie i wsparcie w budowaniu dobrej jakości piłki nożnej w Zawierciu. Dziękujemy Wam za każdego rodzaju wsparcie, które pozwala realizować kolejne plany i założenia Klubu. Dziękujemy za dobre słowa w trudniejszych momentach, które nas motywują do działania i przypominają o tym, że tylko ten się nie myli, który nic nie robi. Na końcu dziękujemy Wam za to, że zawsze witacie nas z otwartymi ramionami, gdy zwracamy się do z kolejnymi prośbami i problemami. To dla nas bardzo wiele znaczy, że nam ufacie i dajecie się przekonać to naszych pomysłów oraz inicjatyw, które staramy się realizować" - powiedział prezes KP Warta Zawiercie Sebastian Mularczyk.
 
Prezes Sebastian Mularczyk oraz wiceprezes Dawid Zawrin pierwsze podziękowania złożyli na ręce Partnerów i Sponsorów Warty. Statuetki otrzymali:  Łukasz Konarski - prezydent Miasta Zawiercie, Grzegorz Przybysz, dyrektor OSiR Zawiercie, Jarosław Mazur, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zawierciu, Michał Wacławik, prezes Zakładu Komunikacji Miejskiej w Zawierciu, Marcin Janoska, właściciel Pizzeria Soprano Zawiercie, Tomasz Nowak KROSPA- producent bram garażowych w Zawierciu, Bogdan Pala Fillcar Zawiercie, Michał Kapral KARI salon samochodowy Tomasz Pacia ITCOMP Zawiercie, Format Mrówka Zawiercie. Podczas spotkania zarząd Warty złożył również podziękowania kadrze trenerskiej za pracę na rzecz Klubu w sezonie 2021/2022 oraz czas poświęcony na kształtowanie sportowych postaw zawodników.
Podziękowania otrzymali:
Mateusz Mańdok, Zbigniew Molenda, Michał Niedzielski, Damian Adamiecki, Paweł Spyra, Bartłomiej Nędza, Dominik Chmielewski, Szymon Rogielski, Tomasz Przygodziński, Agata Dyczko, Arkadiusz Miechnowski, Mateusz Kozłowski, Piotr Tomsia, Robert Majchrzak.
Specjalne podziękowania otrzymało także dwóch zawodników Warty: Damian Adamiecki, który został uznany za najlepszego piłkarza KP Warta Zawiercie w sezonie piłkarskim 2021/2022 oraz Michał Mąka, kapitan pierwszej drużyny, który wraz z zakończeniem wiosennej rundy zakończył również swoją piłkarską karierę.
 
Zarząd KP Warta Zawiercie kieruje serdeczne podziękowania dla Hotelu Villa Verde Congress & SPA za wsparcie w organizacji piłkarskiego podsumowania sezonu.

czytano: 475 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2022-06-21 08:57:33

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna