Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Cenne punkty dla rezerw Warty

Strona główna » Aktualności » Cenne punkty dla rezerw Warty

wielkość tekstu: A | A | A

15 maja KP Warta II Zawiercie wygrała z drużyną LKS Płomień Strzemieszyce Małe 6:2. Bramki dla Warty strzelili: Jakub Cholewka, Antoni Migdał (2), Konrad Nawrotek (3). Z kolei 20 maja rezerwy Warty zremisowały na wyjeździe z drużyną KKS Czarni Sosnowiec 2:2.

„Mecz z Czarnymi Sosnowiec rozpoczął się po naszej myśli. Strzelona bramka z woleja przez Mikołaja Kubasika dała trochę spokoju. Później wywalczony karny przez Kubę Cholewkę, już piątej minucie został wykorzystany przez Kacpra Trojaka. Dobra gra w środku pola w wykonaniu Jacka Wilka, Konrada Nawrotka i Antka Migdała pozwalała na prowadzenie gry. Niestety błędy w obronie nie pozwoliły nam dowieźć zwycięstwa do końca. Nad tym elementem będziemy pracować na treningach” – powiedział trener KP Warta II Zawiercie Zbigniew Molenda.

„Należy również wyróżnić obydwu bramkarzy Kacpra Kowalczyka, który jest „profesorem” w tej klasie rozgrywkowej oraz Mateusza Wojdyłę, który wszedł w 80 minucie meczu bez rozgrzewki i wybronił trzy stuprocentowe okazje do strzelenia bramki przez przeciwnika. W ostatnich minutach mogliśmy zamknąć wynik, ale Miłosz Grajdek nie trafił czysto w piłkę głową. Punkt na trudnym terenie szanujemy i w niedzielę jedziemy na mecz z liderem z Kazimierza” – dodaje trener Zbigniew Molenda.

czytano: 364 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2022-05-23 13:09:20

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna