Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Podział punktów

Strona główna » Aktualności » Podział punktów

wielkość tekstu: A | A | A

W sobotnie popołudnie 7 maja na stadionie w Zawierciu pierwsza drużyna KP Warta Zawiercie podejmowała zespół GKS Unia Rędziny. Spotkanie ligowe zakończyło się remisem 3:3, a bramki dla Warciarzy strzelili: Damian Adamiecki (2) i Jakub Kulig. 
 
Trener Mateusz Mańdok po meczu powiedział: "Słaby mecz, w którym remis nie zadowala żadnej ze stron. Cierpieliśmy w tym spotkaniu, nie stwarzając wiele okazji do strzelenia gola. Na szczęście skuteczność była praktycznie stuprocentowa i te nieliczne sytuacje, zamieniliśmy na gole. Chwała za to Drużynie, bo dzięki temu elementowi możemy dopisać sobie choćby ten punkt, który wyszarpaliśmy w ostatniej akcji tej konfrontacji. Po raz kolejny mamy ogromny problem z dośrodkowaniami w destrukcji i przez to tracimy kolejne 3 gole. Mimo wszystko dziękuje chłopakom za serce, które zostawiają na boisku dla Warty. Lista nieobecnych jest długa, a w meczu z Rędzinami kilku zawodników z zaciśniętymi zębami, mimo bólu walczyła na ile mogła. Dzisiaj stać nas było tylko, albo aż na tyle. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Sytuacja kadrowa niestety po tym meczu nie będzie lepsza, bo „wypadnie” kolejnych trzech zawodników (kartki). Jednak ta ekipa się nie podda, bo to ambitni i charakterni ludzie. Wierzę, że ten kryzys zdrowotny przetrwamy i w końcu zaświeci dla nas słońce w tej kwestii."
 
Skład KP Warta Zawiercie:
Sławomir Liberski 20. Michał Kamiński (27' Fabian Klama) 25. Michał Sołtysik (kpt)21. Sanatana Ferreira Italo 5. Dominik Chmielewski 7. Damian Adamiecki 10. Antunes Pereira Neison 14. Paweł Gajecki 16. Krystian Furgacz 19. Michał Gwóźdź (53' Szymon Maszczyk) 9. Jakub Kulig.
Kontuzje nie pozwoliły na grę : Patryk Bartusiak, Norbert Bębenek i Michał Mąka.

czytano: 638 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2022-05-08 15:36:09

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna