Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Pierwsza drużyna podsumowała rundę

Strona główna » Aktualności » Pierwsza drużyna podsumowała rundę

wielkość tekstu: A | A | A

We wtorek w Jurajskiej Twierdzy z inicjatywy trenera Mateusza Mańdoka odbyło się spotkanie pierwszej drużyny, podczas którego podsumowana została jesienna runda. W spotkaniu uczestniczył prezes Sebastian Mularczyk, który podziękował zawodnikom i trenerowi na zaangażowanie sportowe oraz budowanie pozytywnego wizerunku Klubu.

„To taka miła tradycja w mojej pracy, kiedy po dobrze wykonanym zadaniu mogę spotkać się  z zawodnikami i spuentować pracę minionych miesięcy. A to były bardzo dobre miesiące, ciężko przepracowane, wypełnione emocjami, ogromnym zaangażowaniem oraz wieloma wyrzeczeniami i poświęceniem w dążeniu do zrealizowania zamierzonych celów. Ten okres oczywiście wypełniony był wzlotami i upadkami, ale w piłce nożnej tak jest. Jako drużyna robimy wszystko, aby zrealizować plan na ligowym boisku i zejść do szatni z kompletem punktów. Zdarzają się jednak także upadki, które są potrzebne, aby nabrać pokory, wyciągnąć wnioski i zmobilizować się do jeszcze cięższej pracy” – podkreślił trener Mateusz Mańdok witając przybyłych na spotkanie zawodników i gości.

Zawodnicy mieli okazję wrócić na chwilę do minionego okresu piłkarskiego i spojrzeć na rundę jesienną z nieco innej perspektywy. A wszystko dzięki prezentacji, którą przygotował specjalnie na tę okazję trener. Najpiękniejsze mecze, najbardziej spektakularne bramki, wydarzenia sportowe budzące najwięcej emocji to tylko niektóre fragmenty prezentacji, które zawodnicy obejrzeli z wielkim zainteresowaniem i które wywołały wiele wspomnień prowokując do dyskusji i rozmów.

Spotkanie pierwszej drużyny zakończyło się miłym akcentem. Trener Mateusz Mańdok podziękował wszystkim piłkarzom za przepracowany okres, życząc wszystkiego najlepszego na najbliższe święta oraz realizacji planów zawodowych i osobistych marzeń w nadchodzącym 2022 roku. Trener wręczył także nagrody. Najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej został Damian Adamiecki, natomiast zawodnik z najlepszą frekwencją na treningach to Neison Pereira.

czytano: 347 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-12-22 10:31:25

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna