Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Spotkanie autorskie z Jarosławem Janikiem i Sławomirem Gębką

Strona główna » Aktualności » Spotkanie autorskie z Jarosławem Janikiem i Sławomirem Gębką

wielkość tekstu: A | A | A

W Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu odbyło się spotkanie z Jarosławem Janikiem oraz Sławomirem Gębką, autorami książki pt. "Warta Zawiercie 1921 - 2021. Historia piłki nożnej". Uczestników spotkania powitali Dariusz Małczak oraz Sebastian Mularczyk.
 
Autorzy książki przypomnieli dzieje zawierciańskiego klubu piłkarskiego i podkreślili, że od Warty rozpoczął się rozwój sportu w Zawierciu. Opowiedzieli także o długich miesiącach, które poświęcili na gromadzenie materiałów oraz pracy nad treścią. Jarosław Janik i Sławomir Gębka podkreślili współpracę z wieloma osobami, dzięki którym pozyskane zostało wiele interesujących materiałów, archiwalnych fotografii, wiadomości oraz innych klubowych pamiątek.
 
Książka zawiera wiele interesujących wiadomości o działalności Warty. Zawiera także bardzo bogatą galerię zarówno fotografii archiwalnych jak i zdjęcia aktualnej Warty, na których znajdują się zawodnicy drużyn dorosłych oraz dzieci i młodzież Akademii.
 
Książka, która trafiła do sprzedaży i opowiada o historii zawierciańskiej piłki nożnej to nie tylko bogate wnętrze, ale także piękna oprawa. Pasjonatom zawierciańskiej historii, kibicom piłki nożnej oraz rodzicom życzymy miłej lektury.
 
Książkę pt. "Warta Zawiercie 1921 - 2021. Historia piłki nożnej" Jarosława Janika i Sławomira Gębki można zakupić stacjonarnie w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu ul. Sądowa 10 lub na stronie internetowej www.edumaniak.pl
 
Foto/Agnieszka Seweryn

czytano: 373 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-11-19 08:58:40

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna