Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Sebastian Mularczyk prezesem Warty

Strona główna » Aktualności » Sebastian Mularczyk prezesem Warty

wielkość tekstu: A | A | A

Sebastian Mularczyk od lat związany jest z zawierciańskim sportem, również z KP Warta Zawiercie. Od września 2019 Sebastian Mularczyk pełni funkcję trenera drużyny kobiet w IV lidze, którą stworzył od podstaw w ramach Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie.
 
Sebastian Mularczyk urodził się 6 lipca 1977 roku w Zawierciu. Jest trenerem UEFA C oraz magistrem wychowania fizycznego. Jest ratownikiem wodnym, instruktorem lekkoatletyki i pływania. Karierę sportową związał z uprawianiem triatlonu. Jako nauczyciel wychowania fizycznego propaguje wśród dzieci i młodzieży aktywny i zdrowy styl życia.
 
„Przede wszystkim chciałbym podziękować za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Powierzenie funkcji prezesa zarządu jest nie tylko zaszczytem i nobilitacją, ale przede wszystkim wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. KP Warta Zawiercie to klub ze stuletnią tradycją i historią, o której należy pamiętać. Składam wyrazy uznania dla dotychczasowego Zarządu za pracę, jaką wykonał dla rozwoju klubu. Będę podążał drogą ewolucji, a nie rewolucji by jeszcze bardziej podnieść poziom zarówno sportowy jak i organizacyjny. Będę dążył do tego, aby Warta Zawiercie stała się klubem, do którego będą chcieli aspirować najbardziej uzdolnieni zawodnicy z powiatu zawierciańskiego. Aby najpierw w Akademii, a następnie w drużynach seniorskich mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności. Dołożę wszelkich starań, aby efekty mojej pracy były zauważalne nie tylko w środowisku lokalnym, ale również na szerszej arenie” – powiedział Sebastian Mularczyk.
 
W skład zarządu Warty weszli także: Dawid Zawrin (wiceprezes) oraz Agnieszka Seweryn (członek zarządu). Komisję rewizyjną tworzyć będą: Łukasz Kłosowski, Michał Kałuża i Patryk Grim.

 

czytano: 885 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-08-03 09:12:48

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna