Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Grzegorz Kulawiak trenerem KP Warta II Zawiercie

Strona główna » Aktualności » Grzegorz Kulawiak trenerem KP Warta II Zawiercie

wielkość tekstu: A | A | A

Grzegorz Kulawiak został selekcjonerem drużyny rezerw KP Warta Zawiercie - nowej drużyny Warty, do której zgłosiło się ponad 20 zawodników. Zespół rozpoczął intensywny okres przygotowawczy, aby pod koniec sierpnia wystartować w rozgrywkach ligowych.
Grzegorz Kulawiak to rodowity zawiercianin, zawodowo związany z CMC Poland w Zawierciu, gdzie pracuje w wyuczonym zawodzie Instruktora Praktycznej Nauki Zawodu. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w 1978 r. oczywiście w Warcie Zawiercie, a obecnie jest również trenerem z licencją UEFA A.
„Wracam do Warty, bo tu jest moje miejsce!!! Założenia - zbudowanie drugiej drużyny na miarę min. kl. A. Cele - zachęcenie młodych chłopców do aktywnego trybu życia czyli grania w piłkę nożną w Warcie Zawiercie. Myślę, że podczas treningów uda mi się kształtować prawidłowe nawyki sportowe, świadome podnoszenie umiejętności piłkarskich oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji” – mówi Grzegorz Kulawiak, trener KP Warta II Zawiercie.
„Budowanie drużyny od podstaw podobnie jak praca z już ukształtowanym zespołem jest równie trudna i tu super cel dla zaczynających w "dwójce" - trenować, aby w przyszłości grać w pierwszym zespole. Oczywiście poprosiłem też o pomoc doświadczonych zawodników, na których zawsze mogę liczyć więc będzie to drużyna łącząca rutynę z młodzieżą” – dodaje Grzegorz Kulawiak.
Na pierwszym treningu, który odbył się w miniony czwartek stawiło się ponad 20 chłopców chętnych do grania w piłkę nożną. To świetna frekwencja. Były ćwiczenia, krótki trening, gierka, a na zakończenie treningu omówienie strategii na niedzielny mecz kontrolny. 1 sierpnia o godzinie 11:00 Warta II zagra na własnym boisku z K.S. Kotowice.
„Trenujemy w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:00 na stadionie OSiR w Zawierciu. W okresie przygotowawczym zaplanowane
mamy sparingi z drużynami: K.S. Kotowice, Piliczanka II, Źródło Kromołów II, Wierbka II i Gminą Psary II. W połowie sierpnia Warta II rusza z rozgrywkami ligowymi” – zapowiada trener.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 1195 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-07-31 11:01:54

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna