Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Dzień Dziecka z Wartą

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka z Wartą

wielkość tekstu: A | A | A

Dzień Dziecka jest tylko raz w roku. W sobotę 1 czerwca od godz. 10:00 na obiektach Osir w Zawierciu ul. Moniuszki 10 został zorganizowany Dzień Dziecka z Wartą pod patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie Łukasza Konarskiego połączona z akcją charytatywną Obudź się Karola. Gościem honorowym Dnia Dziecka z Wartą był Wiktor Nowak.

Działo się. Było głośno, kolorowo, sportowo i artystycznie. Sportowe konkurencje dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy z nagrodami, gokarty, dmuchańce, fotobudka, bańki mydlane, pokazy, niespodzianki to tylko niektóre atrakcje, które w tym wyjątkowym dniu czekały na najmłodszych mieszkańców miasta z okazji ich święta.

Zabawa rozpoczęła się w parku z muszlą zabawą miejską PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH. Dokładnie o godz. 11:00 na kortach tenisowych odbył się TURNIEJ TENISA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA. W samo południe wystartował MARATON TANECZNY, który poprowadziła Szkoła Tańca OleOla na czele z Olą Gajek oraz Martyna Gawlik i Krystian Frajer. Coraz liczniej przybywający na stadion miłośnicy plenerowej zabawy na brak wrażeń, zarówno sportowych jak i artystycznych nie mogli narzekać. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wyścigi gokartowe, które zorganizowane były na bieżni stadionu. Przez cały czas trwania Dnia Dziecka z Wartą dzieci mogły korzystać z bezpłatnych przejażdżek na gokartach. Kolejnym punktem programu, na który wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością była BITWA NA PODUSZKI. Stu uczestników wyposażonych w sto poduszek pokazało, jak beztroskie potrafi być dzieciństwo. W godzinach popołudniowych na miłośników sportowych wrażeń czekały rozgrywki piłkarskie. Na stadionie rozegrany został mecz Akademii KP Warta Zawiercie vs Drużyna Prezydenta. Zaproszeni goście zagrali wspólnie w jednej drużynie. Mecz rozpoczął Wiktor Nowak, a spotkanie relacjonował Robert Słaboń.  W ramach Dnia Dziecka odbyły się także dwa pokazy: OSP i WOPR. Dzień Dziecka z Wartą połączony został z akcją charytatywną Obudź się Karola i został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie Łukasza Konarskiego. Foto. Agnieszka Seweryn, Łukasz Kurpias, Bartek Jastrząb.

 

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 1459 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2019-07-13 15:42:47

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna