Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Mateusz Mańdok trenerem Warty

Strona główna » Aktualności » Mateusz Mańdok trenerem Warty

wielkość tekstu: A | A | A

Mateusz Mańdok został nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny KP Warta Zawiercie i w kolejnym sezonie 2021/2022 zastąpi dotychczasowego trenera Roberta Majchrzaka. 5 lipca 2021r. prezes KP Warta Zawiercie Dawid Zawrin i Mateusz Mańdok podpisali umowę współpracy.  

Mateusz Mańdok poprowadzi pierwszą drużynę KP Warta Zawiercie w nadchodzącym sezonie piłkarskim 2021/2022. Doświadczenie w pracy trenera szkoleniowiec zdobywał w Klubach: Czarni Sosnowiec (awans do IV ligi), GKS Strażak Mierzęcice (awans do ligi okręgowej), KS Niwy Brudzowice (awans do ligi okręgowej), MKS Łazowianka Łazy. Ostatnie lata trener Mańdok spędził w KS Cyklonie Rogoźnik.

„Jestem bardzo zadowolony, że wybrano moją osobę, aby prowadzić męską drużynę Warty Zawiercie. Być trenerem klubu z ciekawą historią i w dodatku w sezonie, w którym obchodzi swoje stulecie, to na pewno zaszczyt. Wizja i filozofia klubu, która została mi przedstawiona jest zbieżna z moją, dlatego rozmowy nie trwały długo i szybko się dogadaliśmy. Poza celami stricte sportowymi, moim celem jest to, aby kibic Warty planując swój weekend najpierw zerknął w terminarz, gdzie i kiedy gramy” – mówi Mateusz Mańdok.

Pierwszy trening Warty nowy szkoleniowiec poprowadzi już w przyszłym tygodniu. Witamy w biało-zielonej drużynie i życzymy wielu sukcesów.

czytano: 507 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-07-05 16:24:19

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna