Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Mocna drużyna, której nic nie złamie

Strona główna » Aktualności » Mocna drużyna, której nic nie złamie

wielkość tekstu: A | A | A

W najbliższy weekend rozgrywki rozpoczyna IV liga kobiet 2020/2021 grupa śląska I. Drużyna kobiet KP Warta Zawiercie na boiska ligowe wyjdzie 2 maja. Inauguracja rundy wiosennej odbędzie się meczem wyjazdowym w Knurowie, a panie na zawierciańskim boisku zobaczymy dopiero w drugiej połowie maja.

„Długo czekaliśmy na ten dzień. Drużyna jest bardzo dobrze przygotowana do nadchodzącej rundy. Systematyczne treningi, integracja zespołu oraz ambitna realizacja planu gry strategicznej drużyny z pewnością przełoży się na wyniki w rozgrywkach ligowych” – zapowiada trener sekcji kobiet Sebastian Mularczyk. „W lutym Warta podpisała umowę partnerską z KKS Czarni Sosnowiec i to był duży krok do przodu w kierunku rozwoju sekcji kobiet w Zawierciu. Dzięki tej współpracy nasz zespół wzmocnił się przed wiosenną rundą o bardzo dobre zawodniczki, którym nie brakuje doświadczenia i zapału do walki na boisku. 2 maja na boisku w Knurowie zobaczymy bardzo mocny zespół zarówno pod względem umiejętności piłkarskich jak i przygotowania mentalnego” – dodaje Sebastian Mularczyk.

Harmonogram IV ligi kobiet 2020/2021 grupa śląska I ułożył się w taki sposób, że panie na własnym boisku zobaczymy dopiero w drugiej połowie maja. Pierwszy mecz w wykonaniu drużyny kobiet w Zawierciu zaplanowany został na sobotę 22 maja. Zawodniczki Warty podejmować będą w tym dniu na własnym boisku drużynę Tygryski Świętochłowice.

„Jako drużyna jesteśmy bardzo dobrze przygotowane do nadchodzących rozgrywek. Miałyśmy dużo czasu, aby pracować nie tylko nad umiejętnościami i techniką gry w piłkę nożną, ale również nad komunikacją, pozytywną atmosferą w szatni oraz wzajemnym zrozumieniem. Gdy dodamy do tego zaufanie, szacunek i dążenie do osiągnięcia wspólnego celu powstaje mentalnie mocna drużyna, której nic nie złamie. Taka właśnie drużyna wyjdzie w niedzielę na boisko” – mówi Maja Gałecka, kapitan drużyny kobiet.

Harmonogram rozgrywek przedstawia się następująco:

2 maja godz. 11:00 MTS Knurów – WARTA

11 maja godz. 18:00 Tygryski Świętochłowice – WARTA

15 maja godz. 17:00  Niepokorni Orzesze – WARTA

22 maja godz. 14:30 WARTA – Tygryski Świętochłowice

30 maja godz. 11:00 MKS Myszków – WARTA

6 czerwca godz. 17:00 WARTA – Polonia Tychy

 

czytano: 313 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-04-27 10:43:48

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna