Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Warta&Czarni Sosnowiec - rusza współpraca

Strona główna » Aktualności » Warta&Czarni Sosnowiec - rusza współpraca

wielkość tekstu: A | A | A

To kolejny krok w rozwoju piłki nożnej kobiet w Zawierciu. 9 lutego KP Warta Zawiercie podpisał umowę partnerską z KKS Czarni Sosnowiec. Kluby zadeklarowały ścisłą współpracę w zakresie drużyny seniorek oraz szkolenia dzieci i młodzieży. Umowa została podpisana w siedzibie sosnowieckiego Klubu przez Dawida Zawrina, Prezesa Warty oraz Roberta Majewskiego, Prezesa KKS Czarni Sosnowiec. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele obu Klubów: Sebastian Mularczyk, koordynator Drużyny Kobiet KP Warta Zawiercie, Janusz Dyszkowski, wiceprezes KKS Czarni Sosnowiec oraz Grzegorz Majewski dyrektor sportowy KKS Czarni Sosnowiec.

Udział we wspólnych projektach oraz inicjatywach dotyczących szkolenia, współpraca pomiędzy sztabem szkoleniowym, staże trenerskie w Akademiach i Ekstralidze Kobiet oraz pomoc w organizacji meczów  to tylko niektóre z założeń wynikających z podpisanej dzisiaj umowy. Dla KP Warta Zawiercie to bardzo dobry moment na współpracę z doświadczonym w szkoleniu kobiet Klubem, który w czerwcu 2020 roku na stadionie Polonii Warszawa walczył w finale o Puchar Polski Kobiet z drużyną Górnika Łęczna.

„To już druga umowa partnerska podpisana przez Wartę w ostatnich miesiącach. Przypomnę, że w grudniu Akademia KP Warta Zawiercie podjęła współpracę z UKS Football Academy Zawiercie. Podpisanie dzisiejszej umowy stanowi kolejny krok w rozwoju Warty. Tym razem współpraca dotyczy Drużyny Kobiet. Cieszymy się tym bardziej, że KKS Czarni Sosnowiec to doskonały partner sportowy z doświadczenia którego z pewnością wielokrotnie skorzystamy” – mówi Dawid Zawrin, prezes KP Warta Zawiercie.  

„To bardzo ważny moment dla naszego Klubu mający na celu rozwijanie piłki nożnej kobiet w Zawierciu. Po wielu latach przerwy w 2019 roku utworzyliśmy kobiecą drużynę, która od początku reprezentowała nasz Klub w rozgrywkach ligowych. Dziś robimy kolejny krok w kierunku rozwoju tej sekcji. Współpraca otwiera naszym zawodniczkom wiele możliwości poprzez współuczestnictwo w zajęciach, turniejach i szkoleniach” – dodał Sebastian Mularczyk, koordynator Drużyny Kobiet KP Warta Zawiercie.

czytano: 403 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-02-10 08:08:40

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna