Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Nowy projekt Warty: "Tworzymy jedną sportową rodzinę - łączymy dyscypliny”.

Strona główna » Aktualności » Nowy projekt Warty: "Tworzymy jedną sportową rodzinę - łączymy dyscypliny”.

wielkość tekstu: A | A | A

Po styczniowej akcji zrealizowanej na ulicach miasta pn. „100 kalendarzy na 100-lecie Warty” Warta ruszyła z kolejną propozycją, która ma zachęcić do różnego rodzaju aktywności oraz pokonywania własnych słabości. Drużyna Kobiet KP Warta Zawiercie zainaugurowała nowy projekt z Wartą pn. „Tworzymy jedną sportową rodzinę - łączymy dyscypliny”.
Reprezentantki KP Warta Zawiercie Agata Dyczko i Maja Gałecka udały się w Tatry podziwiać widoki i czerpać z natury pełnymi garściami. Droga do Morskiego Oka, bo o nim mowa jest kręta i pod górę, a świat wysokości 1395 m n.p.m. wygląda zupełnie inaczej. Zawodniczki Drużyny Kobiet zarzuciły plecak na ramię, nie zapominając o wygodnych butach wyposażonych w raki o tej porze roku i odzieży „na cebulkę”. Dojście do Morskiego Oka w zimie, kiedy śnieg i lód na drodze to niezłe wyzwanie. Wyprawa odbyła się w bardzo śnieżną styczniową sobotę, jednak mimo kapryśnej aury widoki zapierały dech w piersiach. Marsz był długi, ale w takich okolicznościach przyrody niezapomniany i godny powtórzenia. Po prawie czterech godzinach śnieżnej wędrówki oczom turystek z Zawiercia ukazał się najpiękniejszy widok na świecie. I za to właśnie wszyscy kochają polskie góry. Wyprawa została zakończona tatrzańskim morsowaniem z Wartą. Bo z Wartą zawsze warto.
Styczniowa wyprawa w Tatry to pierwszy etap nowego projektu z Wartą pn. „Tworzymy jedną sportową rodzinę - łączymy dyscypliny”, w którym każdy może wziąć udział. Już wkrótce więcej szczegółów projektu.

czytano: 342 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-02-01 12:18:24

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna