Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Oficjalne stanowisko Klubu

Strona główna » Aktualności » Oficjalne stanowisko Klubu

wielkość tekstu: A | A | A

W związku z publikacją na fanpage’u zawierciańskie.pl artykułu pt. „Rodzice uczniów klasy sportowej SP9: “KP Warta Zawiercie omylnie traktuje nas jako członków swojego klubu i każe płacić za zajęcia w ramach klasy sportowej”. UM: “Nie ma żadnego podwójnego finansowania” nieprawdziwych informacji nasz Klub jest zobowiązany do zajęcia oficjalnego stanowiska w sprawie dotyczącej kwoty otrzymanej z UM w Zawierciu dotacji na realizację zadania pn. "Rozwój sportu na terenie Gminy".

Zarząd KP Warta Zawiercie informuje, że pierwotny przewidywany całkowity koszt zadania pod nazwą „Rozwój sportu na terenie Gminy” wynosił 678 tys. zł.  Kwota dofinansowania tego zadania, którą Klub otrzymał z UM w Zawierciu wynosiła 280 tys. zł, reszta kwoty pochodziła z własnych środków klubu oraz środków pozyskanych w ramach współpracy ze Sponsorami.

Aneks do umowy z dnia 16 września 2020 r., o którym mowa w ww. artykule został przygotowany na wniosek Klubu i dotyczył aktualizacji całkowitego kosztu realizacji zadania, który ze względu na epidemię i przerwy w rozgrywkach ligowych zmniejszył się z kwoty 678 tys. zł do kwoty 504 tys. zł.

Kwota dotacji dla KP Warta Zawiercie otrzymanej z UM w Zawierciu na realizację zadania pn. „Rozwój sportu na terenie Gminy” była niezmienna i wynosiła 280 tys. Wszystkie informacje dotyczące umów i kwot są jawne i ogólnodostępne na stronach urzędu. Dziennikarze Mediów Zawierciańskich nie zwrócili się także do Zarządu KP Warty Zawiercie o weryfikację zamieszonych informacji.

czytano: 701 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2021-01-22 00:05:15

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna