Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

PROMAR Sponsorem Głównym Akademii KP Warta Zawiercie

Strona główna » Aktualności » PROMAR Sponsorem Głównym Akademii KP Warta Zawiercie

wielkość tekstu: A | A | A

Firma Promar została Sponsorem Głównym Akademii KP Warta Zawiercie. Podczas Turnieju Mikołajkowego Warta Cup Zawiercie 2020 Rafał Klama, Dyrektor Finansowy PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. oraz Dawid Zawrin, Prezes KP Warta Zawiercie podpisali umowę współpracy.

 

Piłka nożna to gra na boisku, dzięki której zawodnicy od najmłodszych lat uczą się samodzielności, odpowiedzialności, współpracy w grupie oraz nawiązują kontakty i kształtują postawę fair play. Piłka nożna to także integracja dzieci i młodzieży z różnych środowisk poprzez udział we wspólnych treningach, zabawach, rozgrywkach, wyjazdach, akcjach społecznych i charytatywnych. KP Warta Zawiercie od lat dokłada starań, aby piłka nożna w Zawierciu była na wysokim poziomie. Priorytetem Klubu jest wychowanie sportowe dzieci młodzieży oraz rozwój Akademii KP Warta Zawiercie. W tym dużym przedsięwzięciu, w którym uczestniczy prawie 200 młodych zawodników Klub wspierać będzie Sponsor Główny Akademii KP Warta Zawiercie, którym zostało Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PROMAR Sp. z o.o.

„Jedną z wartości ważnych w Promar jest „aktywna współpraca”. Staramy się stosować tą zasadę zarówno w naszym miejscu pracy, jak i wychodząc z inicjatywami do lokalnej społeczności. Aktywna współpraca, działania niosące wiele pozytywnych skutków, niesienie wsparcia - dają nam tą nadrzędną wartość o którą walczymy w Promar. My ten stan nazywamy „radością z biznesu”, radością, która przekłada się na takie radosne wydarzenia jak to dzisiejsze spotkanie, które otwiera przed nami możliwość wspierania młodych sportowców!”– powiedział Rafał Klama, Dyrektor Finansowy PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o.

„W rok 2021 – rok, w którym KP Warta Zawiercie obchodzi 100-lecie Klubu – wchodzimy z nowymi pomysłami oraz celami. W przypadku drużyny mężczyzn jest to walka o awans do trzeciej ligi piłki nożnej, mówiąc o drużynie kobiet realizacja rozpoczętego w 2019 roku planu zbudowania silnej żeńskiej piłkarskiej grupy. Niewątpliwie „oczkiem w głowie” Zarządu jest Akademia KP Warta Zawiercie, w ramach której działa 8 grup dziecięco-młodzieżowych: U18 (2003/04), U15 (2005/06), U13 (2007), U12 (2008) grupa biała, grupa zielona, U11 (2009), U10 (2010), U9 (2011/12). Akademia w obecnej chwili zrzesza ponad 160 osób. Bardzo cieszymy się, że Firma Promar właśnie w takim kluczowym momencie zostaje Sponsorem Głównym Akademii KP Warta Zawiercie” – w imieniu Akademii podziękował Dawid Zawrin, prezes KP Warta Zawiercie.

 

Współpraca klubu piłkarskiego podczas realizacji programu szkoleniowego dla najmłodszych z samorządem i przedsiębiorcami jest okazją do wymiany doświadczeń oraz pokazuje, jak łatwo można wspólnymi siłami przyłączyć się do działania mającego na celu prawidłowy rozwój młodego pokolenia, kształtowanie w młodzieży postaw prospołecznych, łamanie barier międzypokoleniowych i społecznych oraz propagowanie wśród najmłodszych różnych form aktywności ruchowej.

czytano: 659 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-12-10 10:30:35

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna