Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Drużyna Kobiet - Mikołów UKKS Katowice - galeria z meczu

Strona główna » Aktualności » Drużyna Kobiet - Mikołów UKKS Katowice - galeria z meczu

wielkość tekstu: A | A | A

Drużyna Kobiet KP Warta Zawiercie zainaugurowała sezon piłkarski 2020/2021 spotkaniem ligowym z drużyną Mikołów UKKS Katowice, które odbyło się na boisku "Orzeł" w Zawierciu 6 września o godz. 11:00. Niestety 3 punkty pojechały do Mikołowa. Mecz zakończył się wynikiem 0:4.

"Pierwszy mecz okazał się trudny. Przeciwnik zaczął spotkanie bardzo dobrze, szybko strzelił nam pierwszą bramkę i możliwe, że dlatego było nam się ciężko później odnaleźć. W pierwszej połowie przez własne błędy straciliśmy bramki, ale w drugiej połowie nasza gra wyglądała dużo lepiej. Szkoda punktów, ale nie poddajemy się, gramy dalej" - mówi po meczu z drużyną z Mikołowa trener Sebastian Mularczyk.

"W trakcie ‘’lockdown’u’’ dziewczyny nie mogły trenować na boisku, jednak otrzymały plany treningowe, zakładające głównie treningi motoryczne. Sumiennie je wykonywały i mimo wszystko, w tym trudnym czasie, pracowały nad swoją formą. Od maja odkąd możliwe było wejście na obiekty sportowe trenujemy systematycznie" - podkreśla trener.

" Naszym najważniejszym planem na ten sezon, to przede wszystkim się rozwijać. Mamy kilka nowych zawodniczek, które dopiero rozpoczynają swoją karierę z piłką. Chcemy grać, wygrywać i cały czas się rozwijać" - zapowiada Sebastian Mularczyk.

Głównymi Partnerami KP Warta Zawiercie - sekcja kobiet są: Zakład Gospodarki Komunalnej w Zawierciu oraz Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Zawierciu.

Głównymi Partnerami KP Warta Zawiercie - sekcja kobiet są: Zakład Gospodarki Komunalnej w Zawierciu oraz Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Zawierciu.

Foto. A. Seweryn
Spiker - Robert Słaboń

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 2170 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-09-06 14:28:13

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna