Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Sebastian Mularczyk trenerem drużyny kobiet

Strona główna » Aktualności » Sebastian Mularczyk trenerem drużyny kobiet

wielkość tekstu: A | A | A

6 września rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Przedstawiliśmy zawodniczki drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy na czwartoligowych boiskach. Dzisiaj przyszedł czas na trenera, Sebastiana Mularczyka.

SEBASTIAN MULARCZYK w sierpniu 2019 r. został trenerem Drużyny Kobiet. Bardzo szybko ponieważ już we wrześniu Warciarki wyszły na ligowe boiska. Panie nie dokończyły jednak sezonu 2019/2020 ze względu na epidemię. W najbliższą niedzielę 6 września Drużyna Kobiet zainauguruje swój drugi sezon piłkarski 2020/2021. Co o nadchodzącej rundzie mówi trener Sebastian Mularczyk?

„Drużyna jest bardzo dobrze przygotowana i zmotywowana. Za nami chrzest na ligowych boiskach i trudny sezon, którego nie dokończyliśmy. Przed nami mam nadzieję kilka udanych spotkań, do których bardzo ciężko się przygotowywaliśmy. Zawodniczki po bardzo krótkiej przerwie wakacyjnej rozpoczęły okres przygotowawczy już pod koniec lipca. To wiele godzin spędzonych na boisku podczas treningów mentalnych i motywujących, które kształtują postawę oraz uodparniają zawodniczki na stres związany z rywalizacją na boisku, a także presję wywołaną siłą walki i dążeniem do zwycięstwa. To także realizacja cyklu szkoleniowego mającego na celu podnoszenie umiejętności piłkarskich. Zawodniczki są w znakomitej formie, a ich zaangażowanie, wola sportowej walki oraz duch zespołu z pewnością przełoży się już w najbliższą niedzielę na wynik na boisku” – podkreśla Sebastian Mularczyk.

Po kilkumiesięcznej przerwie na początku czerwca Warciarki wróciły na boisko, aby wznowić treningi i przygotować strategię na przyszły sezon 2020/2021. To był krótki okres rozruchowy, gdyż 29 czerwca Drużyna Kobiet KP Warta Zawiercie zakończyła wstępny cykl treningowy, do którego powróciła po sezonie urlopowym już pod koniec lipca. Wówczas właśnie Warciarki ruszyły z intensywnymi przygotowaniami do nadchodzącej ligi, której inauguracja zaplanowana została na 6 września.

Drużyna Kobiet KP Warta Zawiercie powstała w sierpniu ubiegłego roku. Już 7 września 2019r. panie wystartowały w IV lidze kobiet rozpoczynając rozgrywki ligowe meczem z LKS Bestwina, który zakończył się zwycięstwem Warciarek. W kolejnych kolejkach panie zmierzyły się z drużynami: KS Niepokorni Orzesze, AP Tygryski Świętochłowice 2019, KS Kuźnia Ustroń, TS Mitech II Żywiec, KKS Wisła Skoczów i GKS Rozbark Bytom. Sezon 2019/2020 przerwała epidemia, a Drużyna Kobiet KP Warta Zawiercie wywalczyła 7 pozycję w tabeli wyników.

czytano: 1302 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-09-04 14:44:18

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna