Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Ewa Jurczak w drużynie Warty

Strona główna » Aktualności » Ewa Jurczak w drużynie Warty

wielkość tekstu: A | A | A

We wrześniu rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Przedstawiamy zawodniczki drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy na czwartoligowych boiskach.

EWA JURCZAK lubi udzielać się społecznie, chętnie bierze udział w akcjach wolontariatu oraz czynnie działa z ochotniczej straży pożarnej. Od zeszłego roku pasją zawodniczki KP Warta Zawiercie jest także piłka nożna.
„Już w dzieciństwie bardzo lubiłam ten sport, bieganie za piłką z kolegami i koleżankami było dla mnie super zabawą i zawsze chciałam się w tym szerzej rozwijać. I tak więc po poście w mediach społecznościowych postanowiłam spróbować swoich sił i trafiłam do Warty gdzie zaczęła się już taka moja prawdziwa przygoda z piłką nożną. W tym sezonie moim numerem na koszulce będzie 8. Przez rok grania w Warcie było wiele pamiętnych meczy, ale chyba najbardziej zapadł mi w pamięć ten pierwszy. Dlaczego? Ponieważ to właśnie on był tym ekscytującym początkiem tego wszystkiego, to on to można powiedzieć już na dobre rozkręcił” – mówi Ewa Jurczak.
Po za treningami bardzo lubię udzielać się społecznie. Dużą przyjemność sprawia mi aktywność w różnego rodzaju wolontariatach czy akcjach charytatywnych w których mogę pomóc, oprócz tego jestem w jednostce ochotniczej straży pożarnej w swojej miejscowości gdzie także staram się dużo udzielać” – dodaje Ewa Jurczak.

czytano: 332 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-09-03 08:29:28

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna