Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Nikola Kawalec w drużynie Warty

Strona główna » Aktualności » Nikola Kawalec w drużynie Warty

wielkość tekstu: A | A | A

We wrześniu rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Przedstawiamy zawodniczki drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy na czwartoligowych boiskach.

NIKOLA KAWALEC jest najmłodszą zawodniczką Drużyny Kobiet Nikola. Czternastolatka interesuje się piłką nożną od dzieciństwa, a podjęcie decyzji o występowaniu w barwach biało-zielonych było strzałem w dziesiątkę.
„Piłką nożną interesuję się odkąd pamiętam. Jest to sport, który zawsze stawiałam i będę stawiać na pierwszym miejscu. Do Warty trafiłam całkowicie przypadkowo, jednakże sadzę, że dołączenie do klubu było jedną z lepszych decyzji jakie mogłam w życiu” – mówi Nikola Kawalec. „Dokładniej moja przygoda z tym sportem rozpoczęła się dawno temu, gdy już jako małe dziecko pragnęłam ganiać za piłką. Tak zostało mi to do teraz. Nadal czuje ogromny zapal do gry. Warta jest moim pierwszym klubem do jakiego wstąpiłam i nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek w przeszłości myślała o pójściu w tę stronę, a jednak. Oprócz piłki nożnej od czasu do czasu lubię pobiegać lub zagrać w piłkę ręczną, lecz nigdy nie myślałam, aby łączyć z przyszłością coś innego niż nożną. Interesuję się też motoryzacją”- dodaje Nikola Kawalec.

czytano: 563 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-09-02 09:41:12

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna