Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Anna Gała w drużynie Warty

Strona główna » Aktualności » Anna Gała w drużynie Warty

wielkość tekstu: A | A | A

We wrześniu rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Przedstawiamy zawodniczki drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy na czwartoligowych boiskach.

ANNA GAŁA pochodzi z Ogrodzieńca, a o naborze do kobiecej drużyny piłki nożnej poinformowała ją kapitan drużyny, która ochoczo zachęcała do dołączenia do piłkarskiego zespołu.
„Moja przygoda z piłką nożną zaczęła się już od najmłodszych lat. Wraz z tatą oglądaliśmy mecze, później przyszedł czas na pierwsze kopnięcia na hali w podstawówce, a z biegiem lat rozwijając umiejętności trafiłam na boiska. Moim numerem na koszulce jest 23” – mówi Anna Gała, zawodniczka KP Warta Zawiercie.
„Na co dzień pracuję, a wolny czas dzielę między dwie pasje: jedną z nich jest właśnie piłka nożna, a drugą film. Studiowałam kierunek filmowy w Krakowie dzięki któremu biorę udział zarówno w dużych planach filmowych jak i produkcjach niskobudżetowych. Moje zainteresowanie filmem wiąże się też z oglądaniem ogromnej ilości produkcji oraz seriali, które pochłaniają najwięcej wolnego czasu” – dodaje Anna Gała.

czytano: 443 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-08-31 09:09:05

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna