Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Punkty zostają w Zawierciu - Warta wygrywa 2:0

Strona główna » Aktualności » Punkty zostają w Zawierciu - Warta wygrywa 2:0

wielkość tekstu: A | A | A

Po bardzo udanym spotkaniu na wyjeździe ze Szczakowianką Jaworzno Warta udowadniła ponownie, że jest w bardzo dobrej dyspozycji sportowej, co przekłada się na wyniki meczów. Po ostatniej znakomitej wygranej na wyjeździe 29 sierpnia zawirrciańska drużyna zanotowała świetny występ przed własnymi kibicami. Mecz z AKS Mikołów, który odbył się na stadionie w Zawierciu zakończył się wynikiem 2:0 i kolejnymi 3 punktami w ligowej tabeli. Dwie bramki dla Warty strzelił Damian Adamiecki.


"Cieszy kolejne zwycięstwo z rzędu. Stwarzamy sobie dużo sytuacji do zdobycia bramki, potrafimy się utrzymać przy piłce, jedyne co musimy poprawić to skuteczność, ale mam nadzieje, że z czasem i ona przyjdzie, a sytuacje będziemy zamieniać na bramki. Co do dzisiejszego meczu udało nam się zdobyć bramkę w pierwszej części meczu, gdyby tak nie było moglibyśmy się "nadziać" na kontry, na które drużyna przeciwników była nastawiona od samego początku. Cieszymy się z kolejnej wygranej, ale cięższe mecze dopiero przyjdą. W tej chwili skupiamy się już na kolejnym przeciwniku" - mówi Damian Adamiecki, zawodnik KP Warta Zawiercie i strzelec dzisiejszych bramek.

 

WARTA - AKS Mikołów 2-0 (2-0)

bramki: Soliński 24` sb, Adamiecki 29`

Warta: Maścibrzuch - Mąka, Sołtysik, Bartusiak, Kamiński - Adamiecki, Neison, Bębenek(73`Klama), Wawoczny, Maszczyk(58` Wrona) - Jarnot
rezerwa: Liberski, Chmielowski, Gajecki,Grim, Italo

sędzia: Dawid Woliński, asystenci: Jarosław Stachowicz, Wojciech Rafalski (KS Bytom), obserwator: Marek Zalesiak (Śl.ZPN)

żółte kartki: Kamiński, Mąka

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

czytano: 1790 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-08-30 10:59:40

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna