Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Aleksandra Grzesiak w drużynie Warty

Strona główna » Aktualności » Aleksandra Grzesiak w drużynie Warty

wielkość tekstu: A | A | A

We wrześniu rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Przedstawiamy zawodniczki drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy na czwartoligowych boiskach.

ALEKSANDRA GRZESIAK mieszka w Kiełkowicach koło Ogrodzieńca, a do Warty trafiła poprzez ogłoszenie na spotted Zawiercie. Warta jest pierwszym klubem, w którym zawodniczka podnosi swoje umiejętności gry w piłkę nożną.
„W piłkę nożną gram od najmłodszych lat. Kiedy byłam mała uwielbiałam grać w piłkę z moim starszym bratem. Gdy chodziłam do podstawówki każdą możliwą przerwę i lekcję spędzałam z kolegami na boisku. KP Warta Zawiercie to mój pierwszy klub, wcześniej grałam tylko w szkolnej drużynie. W tym sezonie będę grać z numerem 5” – mówi Aleksandra Grzesiak, zawodniczka KP Warta Zawiercie.
Na co dzień chodzę do II Liceum Ogólnokształcącego w Zawierciu. Oprócz grania w piłkę nożną tańczę również w zespole mażoretek „Fantazja” w Ogrodzieńcu. Moją wielką pasją i ulubionym obowiązkiem jest opieka nad moimi zwierzętami” – dodaje Aleksandra Grzesiak.

czytano: 351 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-08-25 23:25:57

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna