Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Patrycja Żurek w drużynie Warty

Strona główna » Aktualności » Patrycja Żurek w drużynie Warty

wielkość tekstu: A | A | A

We wrześniu rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Przedstawiamy zawodniczki drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy na czwartoligowych boiskach.

PATRYCJA ŻUREK pochodzi z Zawiercia, a o Warcie dowiedziała się z mediów społecznościowych.
„Moja przygoda z piłką zaczęła się już gdy miałam 6 lat. Grałam wówczas z tatą na podwórku, codziennie kopałam piłkę, a gdy pojawiła się możliwość podnoszenia swoich umiejętności w drużynie postanowiłam spróbować. Dzisiaj jestem zadowolona, że podjęłam taką decyzję, gdyż zaszłam naprawdę daleko. Warta to nie mój pierwszy klub. Wcześniej grałam w LKS Polonia Poraj przez prawie 4 lata. Tam rozwinęłam się i dużo nauczyłam. Na grę w piłkę nożną poświęcam bardzo dużo czasu, ponieważ kocham tą dyscyplinę sportu. Na boisku występuję z numerem na koszulce 14 - to mój szczęśliwy numer i nieważne jaka dyscyplina sportu, zawsze gram z numerem 14. Oprócz piłki nożnej mam też inne zainteresowania np. siatkówka, koszykówka oraz taniec. Od dziecka gram w piłkę i tańczę” - mówi Patrycja Żurek, zawodniczka drużyny kobiet KP Warta Zawiercie.
Chciałabym podziękować całemu zarządowi, trenerowi i dziewczynom z drużyny, że dają mi możliwość rozwijania swoich umiejętności sportowych w Warcie” – dodaje Patrycja.

czytano: 841 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-08-25 22:23:39

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna