Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Daria Skrobiranda w drużynie

Strona główna » Aktualności » Daria Skrobiranda w drużynie

wielkość tekstu: A | A | A

We wrześniu rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Przedstawiamy zawodniczki drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie zobaczymy na czwartoligowych boiskach.

DARIA SKROBIRANDA, zawiercianka, która do Warty trafiła w odpowiedzi na post w mediach społecznościowych o naborze do kobiecej drużyny piłki nożnej. Jak sama mówi postanowiła spróbować swoich sił, gdyż granie w prawdziwym klubie od zawsze było jej cichym marzeniem. Co zmieniło się po roku występów na ligowych boiskach?
„Po roku gry w piłkę nożną w drużynie Warty, która jest moim pierwszym klubem, gdyż nigdy wcześniej nie grałam zawodowo w piłkę nożną moje zdanie na temat tej dyscypliny sportowej nie zmieniło się. Nie tylko spełniło się moje marzenie, ale także nawiązałam nowe przyjaźnie, a sport stał się nieodłączną częścią mojego życia. Moja przygoda z piłką nożną zaczęła się jeszcze w okresie szkoły podstawowej na podwórkowym boisku zrobionym wspólnie wraz z moimi przyjaciółmi z dzieciństwa, na którym spędzałam mnóstwo czasu, grając amatorsko z kolegami. Nie myślałam wówczas, że kiedyś będę miała możliwość należeć do drużyny, grać na stadionach, tworzyć pierwszą kobiecą piłkarską społeczność w Zawierciu. Jestem dumna, że mogę reprezentować biało-zielone barwy na boisku, na którym występuję z numerem 21” – podkreśla Daria Skrobiranda. „W wolnym czasie po pracy, oprócz treningów w klubie staram się pracować nad swoją kondycją jeżdżąc na rowerze, biegając lub spacerując z psem. Lubię też spędzać czas spotykając się ze swoimi znajomymi, odkrywając nowe, ciekawe miejsca, jeżdżąc na wycieczki oraz czytać książki i oglądać kino niezależne” – dodaje zawodniczka Warty.

czytano: 406 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-08-25 12:07:25

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna