Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Aleksandra Gajek w drużynie kobiet

Strona główna » Aktualności » Aleksandra Gajek w drużynie kobiet

wielkość tekstu: A | A | A

We wrześniu rusza piłkarska czwarta liga kobiet. Rozpoczynamy prezentacje zawodniczek drużyny KP Warta Zawiercie, które w nadchodzącym sezonie wystąpią na czwartoligowych boiskach.
 
ALEKSANDRA GAJEK – zawodniczka drużyny kobiet KP Warta Zawiercie, dla której piłka nożna jest oderwaniem od rzeczywistości i możliwością aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na boisko wnosi wiele uśmiechu i pozytywnej energii, która towarzyszy zarówno meczom jak i treningom. Jakie były początki przygody z piłką nożną?
„Postanowiłam spróbować swoich sił w grze w piłkę nożną gdy tylko trafiła do mnie informacja o poszukiwaniu dziewczyn do stworzenia drużyny. Co ciekawe, post został napisany przez naszą Panią Kapitan. Od tamtej pory z niecierpliwością czekałam na pierwszy trening i tak rozpoczęła się moja przygoda z piłką nożną. Moim numerem na koszulce jest 2. Do dziś pamiętam pierwszy mecz najbardziej zapadł mi w pamięci, gdyż tamtego dnia towarzyszyło mi wiele emocji i stresu. Dlaczego bardzo miło wspominam to spotkanie? Chyba dlatego, że było ono początkiem nowej przygody, która trwa do dziś” – wspomina Aleksandra Gajek.
„Piłka nożna jest świetnym oderwaniem się od codzienności, można się wyżyć, poczuć, że się żyje i oczywiście spędzić aktywnie czas w miłym towarzystwie. Oprócz tego uwielbiam słuchać muzyki, a na co dzień zajmuje się tańcem” – dodaje zawodniczka.

czytano: 1240 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-08-24 11:19:27

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna