Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

W nowy sezon z DSH u Anglika

Strona główna » Aktualności » W nowy sezon z DSH u Anglika

wielkość tekstu: A | A | A

Sklep u Anglika od zeszłego roku współpracuje z KP Warta Zawiercie. W ofercie Firmy można znaleźć nie tylko przyłbice niezbędne do prowadzenia działalności usługowej w czasie epidemii, ale także różnego rodzaju sprzęt do domu i ogrodu. Tutaj można kupić m.in. rowery, stoły, krzesła, kosiarki i grille. Dzięki Partnerom Warty, w gronie których znajduje się również Sklep u Anglika, KP Warta Zawiercie robi kolejny krok do przodu. Od 25 lipca wspólnie wkraczamy w nowy sezon piłkarski.

Firma DSH U Anglika powstała 1999 roku w Zawierciu. Pomimo krótkiej obecności na rynku rozwija się bardzo dynamicznie. Jest liderem swojej branży w naszym regionie i z każdym dniem powiększamy swój udział w rynku. Zajmuje się importem i sprzedażą – zarówno hurtową jak i detaliczną – wysokiej klasy sprzętu elektronicznego, elektromechanicznego, sportowo-turystycznego z Wielkiej Brytanii. Oferuje duży wybór produktów do domu, pracy, szkoły, warsztatu w cenach nawet o kilkaset procent niższych niż nasza konkurencja.

W ofercie handlowej znajdują się m.in. meble, narzędzia, rowery, AGD, zabawki, akcesoria dziecięce i wiele innych. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną. Z myślą o najmłodszych Sklep u Anglika proponuje wypożyczalnię gokartów i zamków dmuchanych. Firma świadczy także usługi w zakresie przeprowadzek.

Sklep u Anglika
ul. 11 Listopada 2/4
42-400 Zawiercie
(budynek z cegły I piętro)

DANE KONTAKTOWE:
Zadzwoń: 326722843
Napisz: uanglika@gmail.com
Zapoznaj się z ofertą: http://www.dawbud.eu

czytano: 385 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-07-24 20:22:56

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna