Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Odliczamy dni do ligi

Strona główna » Aktualności » Odliczamy dni do ligi

wielkość tekstu: A | A | A

Odliczamy dni do rozpoczęcia sezonu 2020/2021
 
Za nami seria sparingów, które pokazują bardzo dobre przygotowanie zawodników KP Warta Zawiercie do nadchodzącego sezonu piłkarskiego 2020/2021. W pełnej mobilizacji i gotowości wszyscy oczekują na pierwszy mecz ligowy. Oto co o okresie przygotowawczym oraz zbliżających się rozgrywkach ligowych mówi prezes Zarządu KP Warta Zawiercie Dawid Zawrin.
 
„Po długiej przerwie 8 czerwca pierwsza drużyna wróciła do systematycznych treningów, a zarząd poczynił plany na najbliższe miesiące. Skupiliśmy się przede wszystkim na startach drużyn w rozgrywkach ligowych, gdyż to zawsze duże wyzwanie wymagające dobrej organizacji i odpowiedniego przygotowania. Przypomnę, że oprócz pierwszej drużyny, która na boiska ligowe wyjdzie już 25 lipca mamy jeszcze zespoły Akademii oraz drużynę kobiecą. Pozostałe drużyny zobaczymy w rozgrywkach ligowych już pod koniec sierpnia” – mówi Dawid Zawrin, prezes Zarządu KP Warta Zawiercie.
 
„Przygotowania pierwszej drużyny rozpoczęły się bardzo intensywnie, ponieważ było bardzo mało czasu do rozpoczęcia sezonu piłkarskiego 2020/2021, a ograniczenia związane z epidemią ograniczały także nasze plany i założenia. Przez trzy miesiące od marca do czerwca, gdy nie było możliwości realizowania systematycznych treningów piłkarze trenowali we własnym zakresie. Jednak to nie to samo, każdemu z nas brakowało sportowego życia, dlatego wszyscy wrócili na boisko z wielkim entuzjazmem i zapałem do pracy” – podkreśla Dawid Zawrin.
 
„Jeżeli chodzi o minione tygodnie skupiliśmy się głównie na trenowaniu oraz rozgrywaniu sparingów. Za nami kilka ciekawych spotkań m.in. z drużynami: Zieloni Żarki, Jedność Przeszowice, Jutrzenka Giebułtów, Unia Oświęcim. Jeżeli chodzi o zawodników rozmowy rozpoczęły się również z dużym opóźnieniem, jednak udało nam się pozyskać dwóch nowych zawodników: Sławomira Liberskiego i Neisona Antunes Pereirę. Pozostały skład drużyny pozostał bez większych zmian” – zaznacza prezes Warty.
 
„Mamy nadzieję, że w tym sezonie pierwsza drużyna zapewni kibicom wielu niezapomnianych wrażeń sportowych. Mamy także nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie, aby rozegrać wszystkie mecze w nadchodzącym sezonie. Zapraszamy naszych wiernych Kibiców do wspólnego kibicowania” - dodaje Dawid Zawrin.

czytano: 459 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-07-19 08:33:24

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna