Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Remis Warciarzy z Jutrzenką Giebułtów

Strona główna » Aktualności » Remis Warciarzy z Jutrzenką Giebułtów

wielkość tekstu: A | A | A

 

Wczoraj nasza drużyna rozegrała kolejny mecz sparingowy przygotowujący podopiecznych Roberta Majchrzaka do rozgrywek w 4 lidze z trzecioligową Jutrzenką Giebułtów.

Do 25 minuty żaden zespół nie stworzył sobie dogodnej sytuacji do tego aby otworzyć wynik spotkania. W 27 minucie Warciarze rozegrali składną akcję, którą zakończył sprytnym strzałem lądującym w siatce Norbert Bębenek. Strzelec pierwszej bramki wypracował parę minut później świetną sytuację na podwyższenie wyniku, jednak Jackowi Jarnotowi nie udało się trafić w światło bramki.

Druga połowa meczu również rozpoczęła się spokojnie, a gra była wyrównana. Trzeba także dodać, że trener naszej drużyny dokonał kilku zmian wprowadzając część testowanych zawodników. W 70 minucie świetną interwencją popisał się nasz bramkarz Klaudiusz Mikoda, który obronił rzut karny. Przyjezdni nie myśleli długo o nietrafionej jedenastce, ponieważ już 5 minut później doprowadzili do remisu. Chwilowy kryzys naszego zespołu goście wykorzystali także w 79 minucie po dobrej akcji z ich strony. 6 minut przed końcem spotkania rzut wolny zamienił na bramkę Krystian Furgacz, który technicznym strzałem pokonał bramkarza gości.

Czwarty mecz sparingowy Warciarzy z Jutrzenką Giebułtów zakończył się remisem 2:2.

czytano: 545 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2019-08-09 15:16:54

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna