Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

W nowy sezon z CMC Poland Sp. z o.o.

Strona główna » Aktualności » W nowy sezon z CMC Poland Sp. z o.o.

wielkość tekstu: A | A | A

Nasz dotychczasowy Partner CMC Poland Sp. z o.o. - Commercial Metals Company potwierdził chęć współpracy z naszym Klubem w kolejnym sezonie piłkarskim. Wspólnie ruszamy już pod koniec lipca. Dziękujemy za zaangażowanie w lokalne działania oraz wsparcie rozwoju sportowego dzieci i młodzieży.

Commercial Metals Company to globalne przedsiębiorstwo zajmujące się ekonomicznym recyklingiem, produkcją oraz przetwórstwem stali.

Firma CMC z siedzibą w Irving, w stanie Teksas prowadzi działalność w lokalizacjach takich jak zakłady recyklingu, huty stali, zakłady prefabrykacji stali, magazyny wyrobów budowlanych, zakłady zajmujące się obróbką cieplną metali oraz inne powiązane produkcyjnie zakłady w Stanach Zjednoczonych oraz Europie. Produkowaną stal można znaleźć na stadionach sportowych,  lotniskach, mostach węzłach kolejowych oraz budowlach na całym świecie. 

Pionowa struktura - od poziomu recykligu i przerobu złomu do wytapiania stali ze złomu metalowego i produkowaniu wyrobów gotowych i prefabrykowanych - zrewolucjonizowała sposób, w jaki obecnie działa branża stalowa. Dzięki pionowo zintegrowanemu modelowi Firma pozostaje producentem wysokiej jakości stali w najniższych cenach zapewniającym wartość naszym klientom i inwestorom. Sprawnie funkcjonujące zakłady zapewniają, że każdy klient otrzymuje najlepszą wartość przy każdej transakcji - czy sprzedając złom na placu złomowym, kupując wyroby gotowe lub odbierając dostawy z wyrobami prefabrykowanymi na placu budowy.

CMC jest pierwszym producentem stali w USA, który wdrożył model pionowej integracji przedsiębiorstwa i również z sukcesem odtworzył podobny model w Europie. Każdy segment biznesu wspiera następny i pozwala na przekazanie dodatkowej wartości dla naszych klientów.

Firma jest zaangażowania w tworzenie wartości dla Klientów, Pracowników, Społeczności i Inwestorów prowadząc biznes na drogę innowacyjności w zakresie procesów, produktów i obsługi klienta kwestionując status quo. CMC to przedsiębiorstwo zaangażowane w oferowanie wartości akcjonariuszom dzięki temu, że Firma jest przetwórcą oraz producentem wysokiej jakości stali w najniższych cenach.

czytano: 1286 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-07-02 10:16:09

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna