Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

Co dalej z rozgrywkami ???

Strona główna » Aktualności » Co dalej z rozgrywkami ???

wielkość tekstu: A | A | A

Wczoraj odbyła się widoekonferencja Prezesów Podokręgów Śl.ZPN. Tematem konferencji były rozgrywki, które w sezonie 2019/2020 prowadzi Śl.ZPN.
Na podstawie rozmów z pozostałymi 15 wojewódzkimi ZPN oraz klubami ze Śląskiego ZPN przedstawiono 3 warianty zakończenia rozgrywek w bieżącym sezonie:
I wariant - anulowanie rozgrywek
II wariant - zakończenie rozgrywek z awansami i spadkami
III wariant - zakończenie rozgrywek z awansami i bez spadków

Po przeprowadzonej analizie konsultacji Śląski Związek Piłki Nożnej wraz z podległymi mu Klubami opowiada się za III wariantem. Swoje stanowisko będzie rekomendował na spotkaniach z pozostałymi Związkami Wojewódzkimi. Ostateczna decyzja w sprawie zakończenie obecnego sezonu zostanie podjęta na podstawie uchwały PZPN i będzie dotyczyła rozwiązań we wszystkich Związkach Wojewódzkich.

 

Poniżej przedstwiamy stanowisko Preseza Śl.ZPN Henryka Kuli:

"Szanowni Państwo, zapewniam, że Zarząd Śląskiego ZPN we współpracy z Komisją Rozgrywek wypracowuje rozwiązania, które w przypadku zakończenia rozgrywek pomogą Wam przygotować się do nowego sezonu.

W dniach 6-10.04.2020r. Śląski Związek Piłki Nożnej będzie nieczynny. Wszyscy pracownicy w tym czasie będą na urlopach. Powrócą do pracy zdalnej od 14 kwietnia. Szczegółowy harmonogram zostanie umieszczony na stronie internetowej.

W tych trudnych czasach dla piłki nożnej, zgodnie z hasłem #zostańwdomu, proponujemy Wam inne aktywności, które mogą umilić czas oczekiwania powrotu na boiska. W konkursie #zostańwdomu – choć wygrywają tylko najmłodsi - udział może wziąć każdy z Was i poznać ciekawostki z historii Śląskiego ZPN. Możecie spróbować swoich sił w wyzwaniu Trenera Koordynatora na Facebooku #100trików na stulecie Śląskiego ZPN. Utworzyliśmy także program dla trenerów #dzielsięwiedzą. Zaglądajcie na naszą stronę.

Dzisiaj to życie i zdrowie są najważniejsze, dlatego dbajcie o siebie i zostańcie w domach, abyśmy wszyscy jak najszybciej spotkali się na boisku."

Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej
(-) Henryk Kula

czytano: 593 razy

autor: wartazawiercie.pl

data dodania: 2020-04-03 12:02:51

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna