Klub Piłkarski Warta Zawiercie

WARTA

Warta Zawiercie

IV liga śląska gr 1

Strona główna » ROZGRYWKI » SEZON BIEŻĄCY » IV liga śląska gr 1

wielkość tekstu: A | A | A

IV Liga  sezon 2022/2023

 

LP

DRUŻYNA

M

PKT

Z

R

P

GOLE

1

LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE

15

34

11

1

3

48:21

2

KS ROZWÓJ KATOWICE

15

31

10

1

4

39:13

3

JSP SZCZAKOWIANKA

15

30

10

0

5

34:18

4

GKS PIAST II GLIWICE

15

28

8

4

3

38:29

5

KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

15

27

8

3

4

29:22

6

LKS DRAMA ZBROSŁAWICE

15

27

8

3

4

33:27

7

MKS MYSZKÓW

15

24

7

3

5

30:23

8

KS RUCH RADZIONKÓW

15

23

6

5

4

44:30

9

ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC

15

23

6

5

4

31:21

10

TS SZOMBIERKI BYTOM

15

20

6

2

7

28:30

11

KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA

15

16

4

4

7

23:35

12

GKS UNIA RĘDZINY

15

16

4

4

7

24:40

13

MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE

15

15

4

3

8

23:35

14

LKS PRZEMSZA SIEWIERZ

15

11

3

2

10

18:39

15

LKS UNIA KOSZTOWY

15

8

2

2

11

14:35

16

KP WARTA ZAWIERCIE

15

5

1

2

12

18:56

 

Kolejka nr 16
2023-03-11/15:00 JSP SZCZAKOWIANKA MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2023-03-11/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-03-11/15:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2023-03-11/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA GKS PIAST II GLIWICE -:-
2023-03-11/15:00 KS ROZWÓJ KATOWICE KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-03-11/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY GKS UNIA RĘDZINY -:-
2023-03-11/15:00 MKS MYSZKÓW LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2023-03-11/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
Kolejka nr 17
2023-03-18/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2023-03-18/15:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC MKS MYSZKÓW -:-
2023-03-18/15:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2023-03-18/15:00 GKS UNIA RĘDZINY KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2023-03-18/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2023-03-18/15:00 GKS PIAST II GLIWICE LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2023-03-18/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2023-03-18/15:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
Kolejka nr 18
2023-03-25/15:30 JSP SZCZAKOWIANKA KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-03-25/15:30 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2023-03-25/15:30 KP WARTA ZAWIERCIE GKS PIAST II GLIWICE -:-
2023-03-25/15:30 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-03-25/15:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA GKS UNIA RĘDZINY -:-
2023-03-25/15:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2023-03-25/15:30 LKS UNIA KOSZTOWY ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2023-03-25/15:30 MKS MYSZKÓW TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 19
2023-04-01/17:00 MKS MYSZKÓW JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2023-04-01/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2023-04-01/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2023-04-01/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2023-04-01/17:00 GKS UNIA RĘDZINY LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2023-04-01/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2023-04-01/17:00 GKS PIAST II GLIWICE MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2023-04-01/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 20
2023-04-08/13:00 JSP SZCZAKOWIANKA LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2023-04-08/13:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA GKS PIAST II GLIWICE -:-
2023-04-08/13:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-04-08/13:00 KP WARTA ZAWIERCIE GKS UNIA RĘDZINY -:-
2023-04-08/13:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2023-04-08/13:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2023-04-08/13:00 KS ROZWÓJ KATOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2023-04-08/13:00 LKS UNIA KOSZTOWY MKS MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 21
2023-04-15/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2023-04-15/17:00 MKS MYSZKÓW KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2023-04-15/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2023-04-15/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2023-04-15/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2023-04-15/17:00 GKS UNIA RĘDZINY MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2023-04-15/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-04-15/17:00 GKS PIAST II GLIWICE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
Kolejka nr 22
2023-04-22/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA GKS PIAST II GLIWICE -:-
2023-04-22/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-04-22/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA GKS UNIA RĘDZINY -:-
2023-04-22/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2023-04-22/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2023-04-22/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2023-04-22/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA MKS MYSZKÓW -:-
2023-04-22/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 23
2023-04-29/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2023-04-29/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2023-04-29/17:00 MKS MYSZKÓW LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2023-04-29/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2023-04-29/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2023-04-29/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-04-29/17:00 GKS UNIA RĘDZINY LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2023-04-29/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW GKS PIAST II GLIWICE -:-
Kolejka nr 24
2023-05-03/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-05-03/17:00 GKS PIAST II GLIWICE GKS UNIA RĘDZINY -:-
2023-05-03/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2023-05-03/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2023-05-03/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2023-05-03/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE MKS MYSZKÓW -:-
2023-05-03/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2023-05-03/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
Kolejka nr 25
2023-05-06/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2023-05-06/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2023-05-06/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2023-05-06/17:00 MKS MYSZKÓW MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2023-05-06/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-05-06/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2023-05-06/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE GKS PIAST II GLIWICE -:-
2023-05-06/17:00 GKS UNIA RĘDZINY KS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 26
2023-05-13/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA GKS UNIA RĘDZINY -:-
2023-05-13/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2023-05-13/17:00 GKS PIAST II GLIWICE ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2023-05-13/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2023-05-13/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA MKS MYSZKÓW -:-
2023-05-13/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2023-05-13/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2023-05-13/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Kolejka nr 27
2023-05-20/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2023-05-20/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2023-05-20/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2023-05-20/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-05-20/17:00 MKS MYSZKÓW LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2023-05-20/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM GKS PIAST II GLIWICE -:-
2023-05-20/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-05-20/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE GKS UNIA RĘDZINY -:-
Kolejka nr 28
2023-05-27/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2023-05-27/17:00 GKS UNIA RĘDZINY ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2023-05-27/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2023-05-27/17:00 GKS PIAST II GLIWICE MKS MYSZKÓW -:-
2023-05-27/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2023-05-27/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2023-05-27/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2023-05-27/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
Kolejka nr 29
2023-06-03/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE JSP SZCZAKOWIANKA -:-
2023-06-03/17:00 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2023-06-03/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA -:-
2023-06-03/17:00 KS ROZWÓJ KATOWICE LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2023-06-03/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY GKS PIAST II GLIWICE -:-
2023-06-03/17:00 MKS MYSZKÓW KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2023-06-03/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM GKS UNIA RĘDZINY -:-
2023-06-03/17:00 ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
Kolejka nr 30
2023-06-10/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC -:-
2023-06-10/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2023-06-10/17:00 GKS UNIA RĘDZINY MKS MYSZKÓW -:-
2023-06-10/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2023-06-10/17:00 GKS PIAST II GLIWICE KS ROZWÓJ KATOWICE -:-
2023-06-10/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2023-06-10/17:00 KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE -:-
2023-06-10/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE KP WARTA ZAWIERCIE -:-

 

 

 

Sponsorzy

Adres

Klub Piłkarski Warta Zawiercie

ul. Moniuszki 10

42-400 Zawiercie

NIP: 6492297746

REGON: 243025256

 

KONTAKT

tel: +48 518 585 645
e-mail: klub@wartazawiercie.pl

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna