Home Mecze ligowe 2018/2019
ŚLZPN IV LIGA gr.1

- 1. Kolejka 

sobota, 11 sierpnia 2018
17:00 LKS Przemsza Siewierz-Raków II Częstochowa S.A.0:2
17:00 TS Szombierki Bytom-KS Slavia Ruda Śląska0:0
17:00 LKS Unia Kosztowy-MKS Myszków2:1
17:00 RKS Grodziec-LKS Polonia Poraj2:2
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Górnik Piaski3:1
17:00 BKS Sarmacja Będzin-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.0:3
17:00 LKS Zieloni Żarki-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:5
niedziela, 12 sierpnia 2018
12:00 GKS Gwarek Ornontowice-KP Warta Zawiercie0:4
do gory
- 2. Kolejka 

środa, 15 sierpnia 2018
17:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:4
17:00 BS Polonia Bytom Sp. z o.o.-LKS Zieloni Żarki3:0
17:00 KS Górnik Piaski-BKS Sarmacja Będzin0:1
17:00 LKS Polonia Poraj-MKS Śląsk Świętochłowice2:0
17:00 KS Slavia Ruda Śląska-LKS Unia Kosztowy0:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-TS Szombierki Bytom2:4
sobota, 17 listopada 2018
13:00 KP Warta Zawiercie-RKS Grodziec1:1
13:00 MKS Myszków-GKS Gwarek Ornontowice1:1
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 18 sierpnia 2018
17:00 TS Szombierki Bytom-Raków II Częstochowa S.A.3:0
17:00 LKS Unia Kosztowy-LKS Przemsza Siewierz1:3
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-KS Slavia Ruda Śląska1:0
17:00 RKS Grodziec-MKS Myszków3:0
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KP Warta Zawiercie0:0
17:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Polonia Poraj0:0
17:00 LKS Zieloni Żarki-KS Górnik Piaski2:0
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.0:1
do gory
- 4. Kolejka 

sobota, 25 sierpnia 2018
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-RKS Grodziec2:2
15:00 Raków II Częstochowa S.A.-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.1:5
17:00 KS Górnik Piaski-KS Unia Dąbrowa Górnicza3:0
17:00 LKS Polonia Poraj-LKS Zieloni Żarki4:2
17:00 KP Warta Zawiercie-BKS Sarmacja Będzin3:0
17:00 MKS Myszków-MKS Śląsk Świętochłowice1:3
17:00 LKS Przemsza Siewierz-GKS Gwarek Ornontowice0:0
17:00 TS Szombierki Bytom-LKS Unia Kosztowy2:1
do gory
- 5. Kolejka 

piątek, 31 sierpnia 2018
16:00 LKS Zieloni Żarki-KP Warta Zawiercie0:2
sobota, 01 września 2018
16:00 LKS Unia Kosztowy-Raków II Częstochowa S.A.4:1
16:00 GKS Gwarek Ornontowice-TS Szombierki Bytom4:1
16:00 RKS Grodziec-LKS Przemsza Siewierz2:1
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Slavia Ruda Śląska6:3
16:00 BKS Sarmacja Będzin-MKS Myszków0:0
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Polonia Poraj0:0
niedziela, 02 września 2018
17:00 BS Polonia Bytom Sp. z o.o.-KS Górnik Piaski4:0
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 08 września 2018
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-BKS Sarmacja Będzin1:3
11:00 LKS Unia Kosztowy-GKS Gwarek Ornontowice1:0
16:00 LKS Polonia Poraj-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.3:0
16:00 MKS Myszków-LKS Zieloni Żarki2:0
16:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Śląsk Świętochłowice0:2
16:00 TS Szombierki Bytom-RKS Grodziec1:2
niedziela, 09 września 2018
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Górnik Piaski4:0
16:30 KP Warta Zawiercie-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:1
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 15 września 2018
11:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Przemsza Siewierz3:2
16:00 GKS Gwarek Ornontowice-Raków II Częstochowa S.A.2:0
16:00 RKS Grodziec-LKS Unia Kosztowy0:0
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-TS Szombierki Bytom1:0
16:00 LKS Zieloni Żarki-KS Slavia Ruda Śląska1:1
16:00 KS Górnik Piaski-LKS Polonia Poraj1:4
16:00 MKS Myszków-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:3
17:00 BS Polonia Bytom Sp. z o.o.-KP Warta Zawiercie0:3
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 22 września 2018
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:1
16:00 KP Warta Zawiercie-KS Górnik Piaski2:0
16:00 MKS Myszków-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.0:5
16:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Zieloni Żarki4:2
16:00 LKS Unia Kosztowy-MKS Śląsk Świętochłowice1:2
16:00 GKS Gwarek Ornontowice-RKS Grodziec0:3
niedziela, 23 września 2018
11:00 TS Szombierki Bytom-BKS Sarmacja Będzin3:1
12:00 Raków II Częstochowa S.A.-LKS Polonia Poraj0:1
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 29 września 2018
15:00 BS Polonia Bytom Sp. z o.o.-KS Slavia Ruda Śląska1:1
16:00 RKS Grodziec-Raków II Częstochowa S.A.7:2
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-GKS Gwarek Ornontowice4:3
16:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Unia Kosztowy0:0
16:00 LKS Zieloni Żarki-TS Szombierki Bytom2:1
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Przemsza Siewierz0:3
16:00 KS Górnik Piaski-MKS Myszków1:0
16:00 LKS Polonia Poraj-KP Warta Zawiercie1:5
do gory
- 10. Kolejka 

sobota, 06 października 2018
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-KS Górnik Piaski1:0
15:00 MKS Myszków-LKS Polonia Poraj1:0
15:00 LKS Przemsza Siewierz-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.2:3
15:00 LKS Unia Kosztowy-LKS Zieloni Żarki4:0
15:00 GKS Gwarek Ornontowice-BKS Sarmacja Będzin1:1
15:00 RKS Grodziec-MKS Śląsk Świętochłowice2:6
niedziela, 07 października 2018
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KP Warta Zawiercie4:0
11:00 TS Szombierki Bytom-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:3
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 13 października 2018
11:00 KP Warta Zawiercie-MKS Myszków2:1
15:00 MKS Śląsk Świętochłowice-Raków II Częstochowa S.A.1:0
15:00 BKS Sarmacja Będzin-RKS Grodziec0:1
15:00 LKS Zieloni Żarki-GKS Gwarek Ornontowice4:2
15:00 BS Polonia Bytom Sp. z o.o.-TS Szombierki Bytom3:0
15:00 KS Górnik Piaski-LKS Przemsza Siewierz1:0
15:00 LKS Polonia Poraj-KS Slavia Ruda Śląska2:1
niedziela, 14 października 2018
11:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Unia Kosztowy1:1
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 20 października 2018
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-KP Warta Zawiercie1:1
15:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Polonia Poraj1:0
15:00 TS Szombierki Bytom-KS Górnik Piaski5:3
15:00 LKS Unia Kosztowy-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.1:4
15:00 GKS Gwarek Ornontowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:1
15:00 RKS Grodziec-LKS Zieloni Żarki2:0
15:00 MKS Śląsk Świętochłowice-BKS Sarmacja Będzin2:1
niedziela, 21 października 2018
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-MKS Myszków6:0
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 27 października 2018
11:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-RKS Grodziec0:3
14:00 BKS Sarmacja Będzin-Raków II Częstochowa S.A.3:2
14:00 LKS Zieloni Żarki-MKS Śląsk Świętochłowice2:2
14:00 KS Górnik Piaski-LKS Unia Kosztowy1:1
14:00 LKS Polonia Poraj-TS Szombierki Bytom2:2
14:00 KP Warta Zawiercie-LKS Przemsza Siewierz0:0
14:00 MKS Myszków-KS Slavia Ruda Śląska1:0
15:00 BS Polonia Bytom Sp. z o.o.-GKS Gwarek Ornontowice2:0
do gory
- 14. Kolejka 

sobota, 03 listopada 2018
14:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Myszków1:0
14:00 LKS Unia Kosztowy-LKS Polonia Poraj2:0
14:00 GKS Gwarek Ornontowice-KS Górnik Piaski7:0
14:00 RKS Grodziec-BS Polonia Bytom Sp. z o.o.1:2
14:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:2
14:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Zieloni Żarki6:2
niedziela, 04 listopada 2018
11:00 TS Szombierki Bytom-KP Warta Zawiercie3:2
12:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Slavia Ruda Śląska3:0
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 10 listopada 2018
11:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-BKS Sarmacja Będzin3:2
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-LKS Przemsza Siewierz1:2
13:30 LKS Zieloni Żarki-Raków II Częstochowa S.A.1:1
13:30 KS Górnik Piaski-RKS Grodziec0:1
13:30 LKS Polonia Poraj-GKS Gwarek Ornontowice3:2
13:30 KP Warta Zawiercie-LKS Unia Kosztowy3:0
13:30 MKS Myszków-TS Szombierki Bytom2:0
sobota, 17 listopada 2018
13:00 BS Polonia Bytom Sp. z o.o.-MKS Śląsk Świętochłowice1:1
do gory



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych