Home Mecze ligowe 2017/2018
ŚLZPN IV Liga gr.1

- 1. Kolejka 

sobota, 12 sierpnia 2017
17:00 KP Warta Zawiercie-JSP Szczakowianka Jaworzno2:1
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-GKS Piast II S.A. Gliwice2:2
17:00 LKS Sparta Lubliniec-GKS Gwarek Ornontowice2:0
17:00 LKS Polonia Poraj-MKS Myszków1:0
17:00 KS Górnik Piaski-KS Ruch Radzionków2:2
17:00 KS Polonia Łaziska Górne-TS Szombierki Bytom0:1
niedziela, 13 sierpnia 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-RKS Grodziec2:1
wtorek, 15 sierpnia 2017
11:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Przemsza Siewierz1:2
do gory
- 2. Kolejka 

sobota, 19 sierpnia 2017
17:00 LKS Przemsza Siewierz-RKS Grodziec0:2
17:00 TS Szombierki Bytom-Raków II Częstochowa S.A.4:1
17:00 KS Ruch Radzionków-KS Polonia Łaziska Górne2:0
17:00 MKS Myszków-KS Górnik Piaski4:0
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-LKS Polonia Poraj3:0
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-LKS Sparta Lubliniec8:4
17:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-MKS Śląsk Świętochłowice1:4
17:00 BKS Sarmacja Będzin-KP Warta Zawiercie4:0
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 26 sierpnia 2017
11:00 KP Warta Zawiercie-LKS Przemsza Siewierz0:1
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-BKS Sarmacja Będzin1:2
17:00 LKS Sparta Lubliniec-JSP Szczakowianka Jaworzno1:0
17:00 LKS Polonia Poraj-GKS Piast II S.A. Gliwice1:2
17:00 KS Górnik Piaski-GKS Gwarek Ornontowice2:0
17:00 KS Polonia Łaziska Górne-MKS Myszków2:1
17:00 RKS Grodziec-TS Szombierki Bytom3:0
niedziela, 27 sierpnia 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Ruch Radzionków3:2
do gory
- 4. Kolejka 

sobota, 02 września 2017
16:00 LKS Przemsza Siewierz-TS Szombierki Bytom0:1
16:00 KS Ruch Radzionków-RKS Grodziec2:2
16:00 MKS Myszków-Raków II Częstochowa S.A.7:0
16:00 GKS Gwarek Ornontowice-KS Polonia Łaziska Górne2:2
16:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KS Górnik Piaski0:1
16:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-LKS Polonia Poraj3:3
16:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Sparta Lubliniec3:0
niedziela, 03 września 2017
16:00 KP Warta Zawiercie-MKS Śląsk Świętochłowice1:1
do gory
- 5. Kolejka 

środa, 06 września 2017
17:00 KS Górnik Piaski-JSP Szczakowianka Jaworzno0:2
sobota, 09 września 2017
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-LKS Przemsza Siewierz4:2
16:00 LKS Polonia Poraj-BKS Sarmacja Będzin2:3
16:00 KS Polonia Łaziska Górne-GKS Piast II S.A. Gliwice6:1
16:00 RKS Grodziec-MKS Myszków5:3
16:00 TS Szombierki Bytom-KS Ruch Radzionków3:1
niedziela, 10 września 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-GKS Gwarek Ornontowice6:1
16:00 LKS Sparta Lubliniec-KP Warta Zawiercie3:2
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 16 września 2017
11:00 KP Warta Zawiercie-LKS Polonia Poraj1:2
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-Raków II Częstochowa S.A.2:3
13:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-KS Polonia Łaziska Górne2:2
16:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Ruch Radzionków1:4
16:00 MKS Myszków-TS Szombierki Bytom0:1
16:00 GKS Gwarek Ornontowice-RKS Grodziec1:0
16:00 KS Górnik Piaski-BKS Sarmacja Będzin0:4
niedziela, 17 września 2017
16:00 LKS Sparta Lubliniec-MKS Śląsk Świętochłowice1:6
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 23 września 2017
16:00 LKS Sparta Lubliniec-LKS Przemsza Siewierz0:1
16:00 LKS Polonia Poraj-MKS Śląsk Świętochłowice2:1
16:00 KS Górnik Piaski-KP Warta Zawiercie1:0
16:00 KS Polonia Łaziska Górne-BKS Sarmacja Będzin1:1
16:00 Raków II Częstochowa S.A.-JSP Szczakowianka Jaworzno0:0
16:00 RKS Grodziec-GKS Piast II S.A. Gliwice7:1
16:00 TS Szombierki Bytom-GKS Gwarek Ornontowice1:0
16:00 KS Ruch Radzionków-MKS Myszków3:0
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 30 września 2017
11:00 KP Warta Zawiercie-KS Polonia Łaziska Górne1:2
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-TS Szombierki Bytom0:3
16:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Myszków2:0
16:00 GKS Gwarek Ornontowice-KS Ruch Radzionków1:3
16:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-RKS Grodziec1:3
16:00 BKS Sarmacja Będzin-Raków II Częstochowa S.A.8:1
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Górnik Piaski1:0
16:00 LKS Sparta Lubliniec-LKS Polonia Poraj0:1
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 07 października 2017
15:00 KS Górnik Piaski-LKS Sparta Lubliniec4:1
15:00 LKS Polonia Poraj-LKS Przemsza Siewierz3:0
15:00 KS Polonia Łaziska Górne-MKS Śląsk Świętochłowice1:4
15:00 RKS Grodziec-BKS Sarmacja Będzin3:0
15:00 KS Ruch Radzionków-GKS Piast II S.A. Gliwice7:0
15:00 MKS Myszków-GKS Gwarek Ornontowice1:5
niedziela, 08 października 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KP Warta Zawiercie3:8
12:00 TS Szombierki Bytom-JSP Szczakowianka Jaworzno4:0
do gory
- 10. Kolejka 

piątek, 13 października 2017
13:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-MKS Myszków0:1
sobota, 14 października 2017
15:00 LKS Przemsza Siewierz-GKS Gwarek Ornontowice1:3
15:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-KS Ruch Radzionków0:1
15:00 LKS Polonia Poraj-KS Górnik Piaski2:1
15:00 BKS Sarmacja Będzin-TS Szombierki Bytom1:1
15:00 KP Warta Zawiercie-RKS Grodziec2:3
15:00 MKS Śląsk Świętochłowice-Raków II Częstochowa S.A.4:2
15:00 LKS Sparta Lubliniec-KS Polonia Łaziska Górne1:2
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 21 października 2017
15:00 KS Górnik Piaski-LKS Przemsza Siewierz0:1
15:00 KS Polonia Łaziska Górne-LKS Polonia Poraj3:1
15:00 RKS Grodziec-MKS Śląsk Świętochłowice3:4
15:00 TS Szombierki Bytom-KP Warta Zawiercie2:0
15:00 KS Ruch Radzionków-BKS Sarmacja Będzin2:1
15:00 MKS Myszków-JSP Szczakowianka Jaworzno3:2
15:00 GKS Gwarek Ornontowice-GKS Piast II S.A. Gliwice0:4
niedziela, 22 października 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-LKS Sparta Lubliniec7:0
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 28 października 2017
11:00 KP Warta Zawiercie-KS Ruch Radzionków3:1
11:00 LKS Polonia Poraj-Raków II Częstochowa S.A.2:1
13:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-GKS Gwarek Ornontowice1:3
14:00 LKS Przemsza Siewierz-GKS Piast II S.A. Gliwice6:1
14:00 BKS Sarmacja Będzin-MKS Myszków0:3
14:00 MKS Śląsk Świętochłowice-TS Szombierki Bytom0:1
14:00 LKS Sparta Lubliniec-RKS Grodziec2:2
14:00 KS Górnik Piaski-KS Polonia Łaziska Górne0:1
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 04 listopada 2017
13:00 KS Polonia Łaziska Górne-LKS Przemsza Siewierz0:1
13:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Górnik Piaski4:0
13:00 RKS Grodziec-LKS Polonia Poraj1:1
13:00 TS Szombierki Bytom-LKS Sparta Lubliniec1:1
13:00 KS Ruch Radzionków-MKS Śląsk Świętochłowice2:0
13:00 MKS Myszków-KP Warta Zawiercie0:1
13:00 GKS Gwarek Ornontowice-BKS Sarmacja Będzin2:2
13:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-JSP Szczakowianka Jaworzno8:4
do gory
- 14. Kolejka 

sobota, 11 listopada 2017
13:00 LKS Przemsza Siewierz-JSP Szczakowianka Jaworzno4:1
13:00 BKS Sarmacja Będzin-GKS Piast II S.A. Gliwice3:2
13:00 KP Warta Zawiercie-GKS Gwarek Ornontowice2:5
13:00 MKS Śląsk Świętochłowice-MKS Myszków1:1
13:00 LKS Sparta Lubliniec-KS Ruch Radzionków1:3
13:00 LKS Polonia Poraj-TS Szombierki Bytom1:1
13:00 KS Górnik Piaski-RKS Grodziec2:0
13:00 KS Polonia Łaziska Górne-Raków II Częstochowa S.A.4:0
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 18 listopada 2017
12:00 Raków II Częstochowa S.A.-LKS Przemsza Siewierz0:1
12:00 RKS Grodziec-KS Polonia Łaziska Górne1:4
12:00 TS Szombierki Bytom-KS Górnik Piaski3:0
12:00 KS Ruch Radzionków-LKS Polonia Poraj2:0
12:00 MKS Myszków-LKS Sparta Lubliniec3:0
12:00 GKS Gwarek Ornontowice-MKS Śląsk Świętochłowice1:0
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KP Warta Zawiercie2:3
12:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-BKS Sarmacja Będzin0:3
do gory
- 16. Kolejka 

sobota, 17 marca 2018
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-MKS Śląsk Świętochłowice2:3
środa, 11 kwietnia 2018
17:30 LKS Przemsza Siewierz-BKS Sarmacja Będzin1:0
środa, 18 kwietnia 2018
17:30 GKS Gwarek Ornontowice-LKS Sparta Lubliniec3:1
17:30 MKS Myszków-LKS Polonia Poraj1:0
17:30 KS Ruch Radzionków-KS Górnik Piaski2:0
17:30 TS Szombierki Bytom-KS Polonia Łaziska Górne1:1
środa, 09 maja 2018
18:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-KP Warta Zawiercie0:0
18:00 RKS Grodziec-Raków II Częstochowa S.A.5:0
do gory
- 17. Kolejka 

sobota, 24 marca 2018
15:30 RKS Grodziec-LKS Przemsza Siewierz3:4
15:30 KS Polonia Łaziska Górne-KS Ruch Radzionków1:2
15:30 KS Górnik Piaski-MKS Myszków0:1
15:30 LKS Polonia Poraj-GKS Gwarek Ornontowice1:1
15:30 LKS Sparta Lubliniec-GKS Piast II S.A. Gliwice4:1
15:30 MKS Śląsk Świętochłowice-JSP Szczakowianka Jaworzno1:1
niedziela, 25 marca 2018
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-TS Szombierki Bytom1:4
środa, 23 maja 2018
18:00 KP Warta Zawiercie-BKS Sarmacja Będzin2:0
do gory
- 18. Kolejka 

sobota, 31 marca 2018
11:00 LKS Przemsza Siewierz-KP Warta Zawiercie3:1
11:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-LKS Polonia Poraj2:3
13:00 BKS Sarmacja Będzin-MKS Śląsk Świętochłowice1:2
13:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-LKS Sparta Lubliniec2:0
13:00 GKS Gwarek Ornontowice-KS Górnik Piaski1:0
13:00 MKS Myszków-KS Polonia Łaziska Górne3:1
13:00 KS Ruch Radzionków-Raków II Częstochowa S.A.3:0
13:00 TS Szombierki Bytom-RKS Grodziec0:1
do gory
- 19. Kolejka 

sobota, 07 kwietnia 2018
17:00 TS Szombierki Bytom-LKS Przemsza Siewierz0:1
17:00 RKS Grodziec-KS Ruch Radzionków0:1
17:00 Raków II Częstochowa S.A.-MKS Myszków0:2
17:00 KS Polonia Łaziska Górne-GKS Gwarek Ornontowice3:0
17:00 KS Górnik Piaski-GKS Piast II S.A. Gliwice2:1
17:00 LKS Polonia Poraj-JSP Szczakowianka Jaworzno0:0
17:00 LKS Sparta Lubliniec-BKS Sarmacja Będzin1:1
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KP Warta Zawiercie2:1
do gory
- 20. Kolejka 

sobota, 14 kwietnia 2018
11:00 KP Warta Zawiercie-LKS Sparta Lubliniec2:1
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KS Polonia Łaziska Górne0:3
13:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-KS Górnik Piaski2:2
17:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Śląsk Świętochłowice0:0
17:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Polonia Poraj4:0
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-Raków II Częstochowa S.A.6:1
17:00 MKS Myszków-RKS Grodziec1:1
17:00 KS Ruch Radzionków-TS Szombierki Bytom1:0
do gory
- 21. Kolejka 

sobota, 21 kwietnia 2018
17:00 BKS Sarmacja Będzin-KS Górnik Piaski2:0
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-LKS Sparta Lubliniec4:1
17:00 KS Ruch Radzionków-LKS Przemsza Siewierz2:0
17:00 TS Szombierki Bytom-MKS Myszków1:1
17:00 RKS Grodziec-GKS Gwarek Ornontowice1:1
17:00 Raków II Częstochowa S.A.-GKS Piast II S.A. Gliwice1:0
17:00 LKS Polonia Poraj-KP Warta Zawiercie1:2
17:00 KS Polonia Łaziska Górne-JSP Szczakowianka Jaworzno3:0
do gory
- 22. Kolejka 

sobota, 28 kwietnia 2018
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Sparta Lubliniec5:0
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-LKS Polonia Poraj3:1
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Górnik Piaski0:1
17:00 BKS Sarmacja Będzin-KS Polonia Łaziska Górne0:1
17:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-Raków II Częstochowa S.A.3:2
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-RKS Grodziec0:2
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-TS Szombierki Bytom0:0
17:00 MKS Myszków-KS Ruch Radzionków0:1
do gory
- 23. Kolejka 

wtorek, 01 maja 2018
11:00 TS Szombierki Bytom-GKS Piast II S.A. Gliwice5:2
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-BKS Sarmacja Będzin1:1
11:00 KS Górnik Piaski-MKS Śląsk Świętochłowice0:3
13:00 KS Polonia Łaziska Górne-KP Warta Zawiercie1:1
17:00 MKS Myszków-LKS Przemsza Siewierz0:4
17:00 KS Ruch Radzionków-GKS Gwarek Ornontowice3:2
17:00 RKS Grodziec-JSP Szczakowianka Jaworzno1:0
17:00 LKS Polonia Poraj-LKS Sparta Lubliniec0:0
do gory
- 24. Kolejka 

sobota, 05 maja 2018
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KS Ruch Radzionków0:0
13:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-TS Szombierki Bytom0:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Polonia Poraj0:0
17:00 LKS Sparta Lubliniec-KS Górnik Piaski5:1
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Polonia Łaziska Górne1:1
17:00 KP Warta Zawiercie-Raków II Częstochowa S.A.2:0
17:00 BKS Sarmacja Będzin-RKS Grodziec1:0
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-MKS Myszków1:0
do gory
- 25. Kolejka 

sobota, 12 maja 2018
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-LKS Przemsza Siewierz1:1
17:00 MKS Myszków-GKS Piast II S.A. Gliwice7:1
17:00 KS Ruch Radzionków-JSP Szczakowianka Jaworzno1:3
17:00 RKS Grodziec-KP Warta Zawiercie0:4
17:00 KS Polonia Łaziska Górne-LKS Sparta Lubliniec7:2
17:00 KS Górnik Piaski-LKS Polonia Poraj1:0
niedziela, 13 maja 2018
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-MKS Śląsk Świętochłowice1:6
14:00 TS Szombierki Bytom-BKS Sarmacja Będzin3:2
do gory
- 26. Kolejka 

sobota, 19 maja 2018
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-GKS Gwarek Ornontowice2:0
13:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-MKS Myszków0:2
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Górnik Piaski2:1
17:00 LKS Polonia Poraj-KS Polonia Łaziska Górne0:4
17:00 LKS Sparta Lubliniec-Raków II Częstochowa S.A.0:2
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-RKS Grodziec4:1
17:00 BKS Sarmacja Będzin-KS Ruch Radzionków2:2
niedziela, 20 maja 2018
11:00 KP Warta Zawiercie-TS Szombierki Bytom1:2
do gory
- 27. Kolejka 

sobota, 26 maja 2018
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-JSP Szczakowianka Jaworzno4:1
17:00 MKS Myszków-BKS Sarmacja Będzin4:2
17:00 KS Ruch Radzionków-KP Warta Zawiercie1:0
17:00 TS Szombierki Bytom-MKS Śląsk Świętochłowice4:0
17:00 RKS Grodziec-LKS Sparta Lubliniec4:0
17:00 KS Polonia Łaziska Górne-KS Górnik Piaski2:4
niedziela, 27 maja 2018
11:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-LKS Przemsza Siewierz0:5
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-LKS Polonia Poraj2:3
do gory
- 28. Kolejka 

środa, 30 maja 2018
18:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Polonia Łaziska Górne5:0
18:00 KS Górnik Piaski-Raków II Częstochowa S.A.0:1
18:00 LKS Polonia Poraj-RKS Grodziec3:4
18:00 LKS Sparta Lubliniec-TS Szombierki Bytom0:6
18:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Ruch Radzionków2:2
18:00 KP Warta Zawiercie-MKS Myszków4:0
18:00 BKS Sarmacja Będzin-GKS Gwarek Ornontowice2:0
18:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-GKS Piast II S.A. Gliwice2:5
do gory
- 29. Kolejka 

sobota, 02 czerwca 2018
12:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-BKS Sarmacja Będzin0:5
13:00 JSP Szczakowianka Jaworzno-LKS Przemsza Siewierz2:0
17:00 GKS Gwarek Ornontowice-KP Warta Zawiercie1:1
17:00 MKS Myszków-MKS Śląsk Świętochłowice2:1
17:00 KS Ruch Radzionków-LKS Sparta Lubliniec1:1
17:00 TS Szombierki Bytom-LKS Polonia Poraj2:2
17:00 RKS Grodziec-KS Górnik Piaski2:0
niedziela, 03 czerwca 2018
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Polonia Łaziska Górne1:7
do gory
- 30. Kolejka 

sobota, 09 czerwca 2018
17:00 LKS Przemsza Siewierz-Raków II Częstochowa S.A.-:-
17:00 KS Polonia Łaziska Górne-RKS Grodziec-:-
17:00 KS Górnik Piaski-TS Szombierki Bytom-:-
17:00 LKS Polonia Poraj-KS Ruch Radzionków-:-
17:00 LKS Sparta Lubliniec-MKS Myszków-:-
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-GKS Gwarek Ornontowice-:-
17:00 KP Warta Zawiercie-GKS Piast II S.A. Gliwice-:-
17:00 BKS Sarmacja Będzin-JSP Szczakowianka Jaworzno-:-
do gory



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych