Home Mecze ligowe 2016/2017
ŚLZPN IV Liga gr.I

- 1. Kolejka 

sobota, 13 sierpnia 2016
11:00 KP Warta Zawiercie-Ruch II Chorzów S.A.2:0 Match report
17:00 KS Panki-KS Górnik Piaski0:0
17:00 KS Slavia Ruda Śląska-LKS Przemsza Siewierz0:0
17:00 LKS Polonia Poraj-GKS Gieksa II Katowice.S.A.2:2
17:00 RKS Grodziec-BKS Sarmacja Będzin2:1
17:00 Tyski Sport II S.A.-TS Gwarek Tarnowskie Góry3:5
17:00 MKS Myszków-KS Ruch Radzionków3:0
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-Raków II Częstochowa S.A.2:2
17:00 LKS Nadwiślan Góra-TS Szombierki Bytom3:2
do gory
- 2. Kolejka 

środa, 17 sierpnia 2016
18:00 Ruch II Chorzów S.A.-TS Szombierki Bytom0:1
18:00 Raków II Częstochowa S.A.-LKS Nadwiślan Góra0:2
18:00 KS Ruch Radzionków-GKS Piast II S.A. Gliwice2:1
18:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-MKS Myszków3:0
18:00 BKS Sarmacja Będzin-Tyski Sport II S.A.4:2
18:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-RKS Grodziec1:4
18:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Polonia Poraj2:5
18:00 KS Górnik Piaski-KS Slavia Ruda Śląska1:2
18:00 KP Warta Zawiercie-KS Panki4:0
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 20 sierpnia 2016
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-KP Warta Zawiercie1:2
17:00 RKS Grodziec-LKS Przemsza Siewierz1:2
17:00 MKS Myszków-BKS Sarmacja Będzin1:2
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-TS Gwarek Tarnowskie Góry1:0
17:00 TS Szombierki Bytom-Raków II Częstochowa S.A.4:0
niedziela, 21 sierpnia 2016
11:00 Tyski Sport II S.A.-GKS Gieksa II Katowice.S.A.3:0
17:00 KS Panki-Ruch II Chorzów S.A.3:1
17:00 LKS Polonia Poraj-KS Górnik Piaski0:1
17:00 LKS Nadwiślan Góra-KS Ruch Radzionków1:0
do gory
- 4. Kolejka 

sobota, 27 sierpnia 2016
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-Raków II Częstochowa S.A.1:1
11:00 BKS Sarmacja Będzin-GKS Piast II S.A. Gliwice2:0
11:00 LKS Przemsza Siewierz-Tyski Sport II S.A.2:1
17:00 KS Ruch Radzionków-TS Szombierki Bytom4:0
17:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-LKS Nadwiślan Góra1:0
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Polonia Poraj2:1
17:00 KS Panki-KS Slavia Ruda Śląska2:1
17:30 KS Górnik Piaski-RKS Grodziec2:0
niedziela, 28 sierpnia 2016
17:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-MKS Myszków1:1
do gory
- 5. Kolejka 

środa, 31 sierpnia 2016
17:30 LKS Polonia Poraj-KS Panki5:1
17:30 RKS Grodziec-KP Warta Zawiercie1:0
17:30 Tyski Sport II S.A.-KS Górnik Piaski1:2
17:30 MKS Myszków-LKS Przemsza Siewierz2:1
17:30 GKS Piast II S.A. Gliwice-GKS Gieksa II Katowice.S.A.3:1
17:30 LKS Nadwiślan Góra-BKS Sarmacja Będzin0:3
17:30 TS Szombierki Bytom-TS Gwarek Tarnowskie Góry0:1
17:30 Raków II Częstochowa S.A.-KS Ruch Radzionków0:1
17:30 Ruch II Chorzów S.A.-KS Slavia Ruda Śląska0:2
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 03 września 2016
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-KS Ruch Radzionków0:2
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-LKS Polonia Poraj3:1
15:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-LKS Nadwiślan Góra0:1
16:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-Raków II Częstochowa S.A.3:0
16:00 BKS Sarmacja Będzin-TS Szombierki Bytom2:1
16:00 LKS Przemsza Siewierz-GKS Piast II S.A. Gliwice1:2
16:00 KS Górnik Piaski-MKS Myszków0:1
16:00 KP Warta Zawiercie-Tyski Sport II S.A.1:0
niedziela, 04 września 2016
16:00 KS Panki-RKS Grodziec2:4
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 10 września 2016
13:00 TS Szombierki Bytom-GKS Gieksa II Katowice.S.A.0:2
16:00 LKS Polonia Poraj-Ruch II Chorzów S.A.3:0
16:00 RKS Grodziec-KS Slavia Ruda Śląska5:2
16:00 MKS Myszków-KP Warta Zawiercie1:2
16:00 KS Ruch Radzionków-TS Gwarek Tarnowskie Góry1:1
niedziela, 11 września 2016
11:00 Tyski Sport II S.A.-KS Panki5:0
11:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KS Górnik Piaski0:1
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-BKS Sarmacja Będzin4:2
16:30 LKS Nadwiślan Góra-LKS Przemsza Siewierz1:1
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 17 września 2016
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-TS Gwarek Tarnowskie Góry3:2
11:00 KP Warta Zawiercie-GKS Piast II S.A. Gliwice2:0
16:00 BKS Sarmacja Będzin-KS Ruch Radzionków3:3
16:00 LKS Przemsza Siewierz-TS Szombierki Bytom3:2
16:00 KS Górnik Piaski-LKS Nadwiślan Góra3:1
16:00 KS Slavia Ruda Śląska-Tyski Sport II S.A.2:0
16:00 LKS Polonia Poraj-RKS Grodziec1:4
niedziela, 18 września 2016
16:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-Raków II Częstochowa S.A.3:1
16:00 KS Panki-MKS Myszków2:3
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 24 września 2016
16:00 RKS Grodziec-Ruch II Chorzów S.A.4:1
16:00 MKS Myszków-KS Slavia Ruda Śląska2:1
16:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KS Panki1:0
16:00 TS Szombierki Bytom-KS Górnik Piaski5:0
16:00 KS Ruch Radzionków-GKS Gieksa II Katowice.S.A.2:1
16:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-BKS Sarmacja Będzin1:0
niedziela, 25 września 2016
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-LKS Przemsza Siewierz3:3
14:00 Tyski Sport II S.A.-LKS Polonia Poraj3:1
16:00 LKS Nadwiślan Góra-KP Warta Zawiercie2:2
do gory
- 10. Kolejka 

sobota, 01 października 2016
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-BKS Sarmacja Będzin1:4
11:00 KP Warta Zawiercie-TS Szombierki Bytom3:1
11:00 KS Slavia Ruda Śląska-GKS Piast II S.A. Gliwice0:1
15:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Ruch Radzionków2:1
15:00 KS Górnik Piaski-Raków II Częstochowa S.A.0:1
15:00 LKS Polonia Poraj-MKS Myszków3:1
15:00 RKS Grodziec-Tyski Sport II S.A.2:1
niedziela, 02 października 2016
15:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-TS Gwarek Tarnowskie Góry0:1
15:00 KS Panki-LKS Nadwiślan Góra0:3
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 08 października 2016
11:00 Tyski Sport II S.A.-Ruch II Chorzów S.A.8:0
11:00 KS Ruch Radzionków-KS Górnik Piaski1:1
15:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-LKS Polonia Poraj1:3
15:00 MKS Myszków-RKS Grodziec2:1
15:00 TS Szombierki Bytom-KS Panki1:0
15:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-LKS Przemsza Siewierz2:1
15:00 BKS Sarmacja Będzin-GKS Gieksa II Katowice.S.A.5:1
niedziela, 09 października 2016
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KP Warta Zawiercie0:0
15:30 LKS Nadwiślan Góra-KS Slavia Ruda Śląska1:0
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 15 października 2016
15:00 LKS Przemsza Siewierz-BKS Sarmacja Będzin2:3
15:00 KS Górnik Piaski-TS Gwarek Tarnowskie Góry0:1
15:00 KP Warta Zawiercie-KS Ruch Radzionków2:1
15:00 KS Slavia Ruda Śląska-TS Szombierki Bytom1:2
15:00 LKS Polonia Poraj-LKS Nadwiślan Góra2:2
15:00 RKS Grodziec-GKS Piast II S.A. Gliwice1:2
niedziela, 16 października 2016
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-GKS Gieksa II Katowice.S.A.6:1
11:00 Tyski Sport II S.A.-MKS Myszków2:1
15:00 KS Panki-Raków II Częstochowa S.A.1:3
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 22 października 2016
13:00 TS Szombierki Bytom-LKS Polonia Poraj4:2
15:00 MKS Myszków-Ruch II Chorzów S.A.2:4
15:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-Tyski Sport II S.A.3:0
15:00 KS Ruch Radzionków-KS Panki4:1
15:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-KP Warta Zawiercie3:0
15:00 BKS Sarmacja Będzin-KS Górnik Piaski5:0
19:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-LKS Przemsza Siewierz1:3
niedziela, 23 października 2016
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Slavia Ruda Śląska4:1
15:00 LKS Nadwiślan Góra-RKS Grodziec1:0
do gory
- 14. Kolejka 

sobota, 29 października 2016
14:00 Ruch II Chorzów S.A.-LKS Przemsza Siewierz1:2
14:00 KS Górnik Piaski-GKS Gieksa II Katowice.S.A.4:2
14:00 KP Warta Zawiercie-BKS Sarmacja Będzin2:1
14:00 KS Slavia Ruda Śląska-KS Ruch Radzionków0:6
14:00 LKS Polonia Poraj-Raków II Częstochowa S.A.3:3
14:00 RKS Grodziec-TS Szombierki Bytom0:4
14:00 MKS Myszków-GKS Piast II S.A. Gliwice1:0
niedziela, 30 października 2016
13:45 Tyski Sport II S.A.-LKS Nadwiślan Góra0:0
14:00 KS Panki-TS Gwarek Tarnowskie Góry0:1
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 05 listopada 2016
13:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-Ruch II Chorzów S.A.0:1
13:00 LKS Nadwiślan Góra-MKS Myszków1:1
13:00 KS Ruch Radzionków-LKS Polonia Poraj5:0
13:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-KS Slavia Ruda Śląska1:0
13:00 BKS Sarmacja Będzin-KS Panki9:0
13:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Górnik Piaski3:4
14:00 TS Szombierki Bytom-Tyski Sport II S.A.2:1
niedziela, 06 listopada 2016
11:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-KP Warta Zawiercie1:2
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-RKS Grodziec3:1
do gory
- 16. Kolejka 

sobota, 12 listopada 2016
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-KS Górnik Piaski2:1
11:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-LKS Nadwiślan Góra0:2
13:00 KP Warta Zawiercie-LKS Przemsza Siewierz1:2
13:00 KS Panki-GKS Gieksa II Katowice.S.A.1:0
13:00 LKS Polonia Poraj-TS Gwarek Tarnowskie Góry3:2
13:00 RKS Grodziec-KS Ruch Radzionków2:1
13:00 MKS Myszków-TS Szombierki Bytom1:1
niedziela, 13 listopada 2016
11:00 Tyski Sport II S.A.-Raków II Częstochowa S.A.2:3
13:00 KS Slavia Ruda Śląska-BKS Sarmacja Będzin0:2
do gory
- 17. Kolejka 

sobota, 19 listopada 2016
13:00 LKS Nadwiślan Góra-Ruch II Chorzów S.A.4:1
13:00 TS Szombierki Bytom-GKS Piast II S.A. Gliwice0:1
13:00 Raków II Częstochowa S.A.-MKS Myszków4:0
13:00 KS Ruch Radzionków-Tyski Sport II S.A.3:2
13:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-RKS Grodziec1:0
13:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Polonia Poraj0:0
13:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-KS Slavia Ruda Śląska1:1
13:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Panki3:1
13:00 KS Górnik Piaski-KP Warta Zawiercie0:3 Match report
do gory
- 18. Kolejka 

sobota, 11 marca 2017
15:00 KS Górnik Piaski-KS Panki3:1
15:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Slavia Ruda Śląska0:0
15:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-LKS Polonia Poraj3:3
15:00 BKS Sarmacja Będzin-RKS Grodziec2:3
15:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-Tyski Sport II S.A.1:1
15:00 KS Ruch Radzionków-MKS Myszków2:0
15:00 TS Szombierki Bytom-LKS Nadwiślan Góra3:0
niedziela, 12 marca 2017
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-KP Warta Zawiercie4:2
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-GKS Piast II S.A. Gliwice2:2
do gory
- 19. Kolejka 

sobota, 18 marca 2017
15:30 TS Szombierki Bytom-Ruch II Chorzów S.A.3:1
15:30 LKS Nadwiślan Góra-Raków II Częstochowa S.A.0:3
15:30 MKS Myszków-TS Gwarek Tarnowskie Góry1:2
15:30 RKS Grodziec-GKS Gieksa II Katowice.S.A.2:2
15:30 LKS Polonia Poraj-LKS Przemsza Siewierz1:0
15:30 KS Slavia Ruda Śląska-KS Górnik Piaski7:0
niedziela, 19 marca 2017
11:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KS Ruch Radzionków0:2
11:00 Tyski Sport II S.A.-BKS Sarmacja Będzin2:3
15:30 KS Panki-KP Warta Zawiercie4:3
do gory
- 20. Kolejka 

sobota, 25 marca 2017
11:00 Ruch II Chorzów S.A.-KS Panki6:0
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-TS Szombierki Bytom1:1
15:30 KP Warta Zawiercie-KS Slavia Ruda Śląska2:0
15:30 KS Górnik Piaski-LKS Polonia Poraj0:0
15:30 LKS Przemsza Siewierz-RKS Grodziec1:3
15:30 BKS Sarmacja Będzin-MKS Myszków3:2
15:30 TS Gwarek Tarnowskie Góry-GKS Piast II S.A. Gliwice4:0
15:30 KS Ruch Radzionków-LKS Nadwiślan Góra3:0
niedziela, 26 marca 2017
11:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-Tyski Sport II S.A.2:0
do gory
- 21. Kolejka 

sobota, 01 kwietnia 2017
11:00 Tyski Sport II S.A.-LKS Przemsza Siewierz4:1
16:00 KS Slavia Ruda Śląska-KS Panki5:0
17:00 TS Szombierki Bytom-KS Ruch Radzionków3:0
17:00 LKS Nadwiślan Góra-TS Gwarek Tarnowskie Góry0:3
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-BKS Sarmacja Będzin0:3
17:00 MKS Myszków-GKS Gieksa II Katowice.S.A.1:1
17:00 RKS Grodziec-KS Górnik Piaski6:1
17:00 LKS Polonia Poraj-KP Warta Zawiercie1:1
niedziela, 02 kwietnia 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-Ruch II Chorzów S.A.1:1
do gory
- 22. Kolejka 

sobota, 08 kwietnia 2017
17:00 KP Warta Zawiercie-RKS Grodziec4:2
17:00 KS Slavia Ruda Śląska-Ruch II Chorzów S.A.6:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Myszków1:3
17:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Nadwiślan Góra3:0
17:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-TS Szombierki Bytom3:0
17:00 KS Ruch Radzionków-Raków II Częstochowa S.A.0:4
niedziela, 09 kwietnia 2017
13:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-GKS Piast II S.A. Gliwice0:1
16:00 KS Górnik Piaski-Tyski Sport II S.A.0:2
17:00 KS Panki-LKS Polonia Poraj1:1
do gory
- 23. Kolejka 

czwartek, 13 kwietnia 2017
17:30 Raków II Częstochowa S.A.-TS Gwarek Tarnowskie Góry0:5
sobota, 15 kwietnia 2017
11:00 LKS Polonia Poraj-KS Slavia Ruda Śląska1:1
13:00 KS Ruch Radzionków-Ruch II Chorzów S.A.5:1
13:00 TS Szombierki Bytom-BKS Sarmacja Będzin3:1
13:00 LKS Nadwiślan Góra-GKS Gieksa II Katowice.S.A.0:3
13:00 MKS Myszków-KS Górnik Piaski1:3
13:00 RKS Grodziec-KS Panki4:2
14:00 Tyski Sport II S.A.-KP Warta Zawiercie3:1
15:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-LKS Przemsza Siewierz1:1
do gory
- 24. Kolejka 

środa, 19 kwietnia 2017
00:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Nadwiślan Góra3:0
środa, 17 maja 2017
18:00 Ruch II Chorzów S.A.-LKS Polonia Poraj2:2
18:00 KS Slavia Ruda Śląska-RKS Grodziec1:0
18:00 KS Panki-Tyski Sport II S.A.1:3
18:00 KP Warta Zawiercie-MKS Myszków4:1
18:00 KS Górnik Piaski-GKS Piast II S.A. Gliwice0:1
18:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-TS Szombierki Bytom0:1
18:00 BKS Sarmacja Będzin-Raków II Częstochowa S.A.1:2
18:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-KS Ruch Radzionków0:1
do gory
- 25. Kolejka 

sobota, 22 kwietnia 2017
17:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-Ruch II Chorzów S.A.6:1
17:00 KS Ruch Radzionków-BKS Sarmacja Będzin1:0
17:00 TS Szombierki Bytom-LKS Przemsza Siewierz3:3
17:00 LKS Nadwiślan Góra-KS Górnik Piaski0:3
17:00 MKS Myszków-KS Panki1:0
17:00 RKS Grodziec-LKS Polonia Poraj3:3
niedziela, 23 kwietnia 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-GKS Gieksa II Katowice.S.A.3:1
11:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KP Warta Zawiercie2:1
11:00 Tyski Sport II S.A.-KS Slavia Ruda Śląska3:3
do gory
- 26. Kolejka 

sobota, 29 kwietnia 2017
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Nadwiślan Góra3:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-Raków II Częstochowa S.A.4:1
środa, 24 maja 2017
18:00 Ruch II Chorzów S.A.-RKS Grodziec0:3
18:00 LKS Polonia Poraj-Tyski Sport II S.A.1:1
18:00 KS Slavia Ruda Śląska-MKS Myszków3:3
18:00 KS Panki-GKS Piast II S.A. Gliwice3:2
18:00 KS Górnik Piaski-TS Szombierki Bytom0:3
18:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-KS Ruch Radzionków1:0
18:00 BKS Sarmacja Będzin-TS Gwarek Tarnowskie Góry2:3
do gory
- 27. Kolejka 

sobota, 06 maja 2017
11:00 Tyski Sport II S.A.-RKS Grodziec3:1
17:00 BKS Sarmacja Będzin-Ruch II Chorzów S.A.1:2
17:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-GKS Gieksa II Katowice.S.A.6:0
17:00 KS Ruch Radzionków-LKS Przemsza Siewierz4:1
17:00 TS Szombierki Bytom-KP Warta Zawiercie5:2
17:00 LKS Nadwiślan Góra-KS Panki0:3
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-KS Slavia Ruda Śląska2:0
17:00 MKS Myszków-LKS Polonia Poraj1:1
niedziela, 07 maja 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Górnik Piaski0:2
do gory
- 28. Kolejka 

środa, 10 maja 2017
17:30 Ruch II Chorzów S.A.-Tyski Sport II S.A.2:3
17:30 RKS Grodziec-MKS Myszków1:0
17:30 LKS Polonia Poraj-GKS Piast II S.A. Gliwice3:3
17:30 KS Slavia Ruda Śląska-LKS Nadwiślan Góra3:0
17:30 KS Panki-TS Szombierki Bytom2:3
17:30 KP Warta Zawiercie-Raków II Częstochowa S.A.1:0
17:30 KS Górnik Piaski-KS Ruch Radzionków0:0
17:30 LKS Przemsza Siewierz-TS Gwarek Tarnowskie Góry2:1
17:30 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-BKS Sarmacja Będzin1:2
do gory
- 29. Kolejka 

sobota, 13 maja 2017
00:00 LKS Nadwiślan Góra-LKS Polonia Poraj0:3
11:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-Ruch II Chorzów S.A.2:1
17:00 BKS Sarmacja Będzin-LKS Przemsza Siewierz0:1
17:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-KS Górnik Piaski2:0
17:00 KS Ruch Radzionków-KP Warta Zawiercie1:0
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-RKS Grodziec4:4
17:00 MKS Myszków-Tyski Sport II S.A.3:0
niedziela, 14 maja 2017
11:00 Raków II Częstochowa S.A.-KS Panki6:2
11:00 TS Szombierki Bytom-KS Slavia Ruda Śląska3:0
do gory
- 30. Kolejka 

sobota, 20 maja 2017
00:00 RKS Grodziec-LKS Nadwiślan Góra3:0
15:00 Ruch II Chorzów S.A.-MKS Myszków3:0
16:00 KS Slavia Ruda Śląska-Raków II Częstochowa S.A.1:1
17:00 LKS Polonia Poraj-TS Szombierki Bytom1:1
17:00 KP Warta Zawiercie-TS Gwarek Tarnowskie Góry0:2
17:00 KS Górnik Piaski-BKS Sarmacja Będzin1:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-GKS Gieksa II Katowice.S.A.3:0
niedziela, 21 maja 2017
11:00 Tyski Sport II S.A.-GKS Piast II S.A. Gliwice4:1
17:00 KS Panki-KS Ruch Radzionków1:4
do gory
- 31. Kolejka 

sobota, 27 maja 2017
17:00 LKS Przemsza Siewierz-Ruch II Chorzów S.A.-:-
17:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-KS Górnik Piaski-:-
17:00 BKS Sarmacja Będzin-KP Warta Zawiercie-:-
17:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-KS Panki-:-
17:00 KS Ruch Radzionków-KS Slavia Ruda Śląska-:-
17:00 Raków II Częstochowa S.A.-LKS Polonia Poraj-:-
17:00 TS Szombierki Bytom-RKS Grodziec-:-
17:00 LKS Nadwiślan Góra-Tyski Sport II S.A.-:-
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-MKS Myszków-:-
do gory
- 32. Kolejka 

środa, 31 maja 2017
18:00 Ruch II Chorzów S.A.-GKS Piast II S.A. Gliwice-:-
18:00 MKS Myszków-LKS Nadwiślan Góra-:-
18:00 Tyski Sport II S.A.-TS Szombierki Bytom-:-
18:00 RKS Grodziec-Raków II Częstochowa S.A.-:-
18:00 LKS Polonia Poraj-KS Ruch Radzionków-:-
18:00 KS Slavia Ruda Śląska-TS Gwarek Tarnowskie Góry-:-
18:00 KS Panki-BKS Sarmacja Będzin-:-
18:00 KP Warta Zawiercie-GKS Gieksa II Katowice.S.A.-:-
18:00 KS Górnik Piaski-LKS Przemsza Siewierz-:-
do gory
- 33. Kolejka 

sobota, 03 czerwca 2017
17:00 KS Górnik Piaski-Ruch II Chorzów S.A.-:-
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KP Warta Zawiercie-:-
17:00 GKS Gieksa II Katowice.S.A.-KS Panki-:-
17:00 BKS Sarmacja Będzin-KS Slavia Ruda Śląska-:-
17:00 TS Gwarek Tarnowskie Góry-LKS Polonia Poraj-:-
17:00 KS Ruch Radzionków-RKS Grodziec-:-
17:00 Raków II Częstochowa S.A.-Tyski Sport II S.A.-:-
17:00 TS Szombierki Bytom-MKS Myszków-:-
17:00 LKS Nadwiślan Góra-GKS Piast II S.A. Gliwice-:-
do gory
- 34. Kolejka 

sobota, 10 czerwca 2017
17:00 Ruch II Chorzów S.A.-LKS Nadwiślan Góra-:-
17:00 GKS Piast II S.A. Gliwice-TS Szombierki Bytom-:-
17:00 MKS Myszków-Raków II Częstochowa S.A.-:-
17:00 Tyski Sport II S.A.-KS Ruch Radzionków-:-
17:00 RKS Grodziec-TS Gwarek Tarnowskie Góry-:-
17:00 LKS Polonia Poraj-BKS Sarmacja Będzin-:-
17:00 KS Slavia Ruda Śląska-GKS Gieksa II Katowice.S.A.-:-
17:00 KS Panki-LKS Przemsza Siewierz-:-
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Górnik Piaski-:-
do gory



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych