Home Mecze ligowe 2014/2015
ŚLZPN Liga Okręgowa Gr.IV

- 1. Kolejka 

sobota, 08 sierpnia 2015
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-LKS Tęcza Błędów2:2
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Unia Świerklaniec0:0
17:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KS Silesia Miechowice4:1
17:00 LKS Orzeł Miedary-LKS Sokół Orzech4:1
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza4:1
17:00 MKS Siemianowiczanka-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:1
niedziela, 09 sierpnia 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-KKS Łazowianka Łazy1:12
17:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:0
do gory
- 2. Kolejka 

sobota, 15 sierpnia 2015
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-ŚKS Naprzód Lipiny3:1
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Orzeł Nakło Śląskie4:1
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Orzeł Miedary0:2
17:00 LKS Sokół Orzech-HKS Odra Miasteczko Śląskie0:2
17:00 KS Silesia Miechowice-KP Warta Zawiercie2:5
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KKS Łazowianka Łazy1:3
niedziela, 16 sierpnia 2015
16:30 LKS Tęcza Błędów-KS Cyklon Rogoźnik0:3
17:00 KS Unia Świerklaniec-KS Polonia II Bytom1:1
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 22 sierpnia 2015
17:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza0:0
17:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Unia Świerklaniec2:2
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:0
17:00 ŚKS Naprzód Lipiny-LKS Sokół Orzech6:2
17:00 LKS Orzeł Miedary-LKS Tęcza Błędów3:2
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:0
niedziela, 23 sierpnia 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-KS Silesia Miechowice3:1
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-MKS Siemianowiczanka2:1
do gory
- 4. Kolejka 

sobota, 29 sierpnia 2015
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Unia Świerklaniec0:3
17:00 KS Silesia Miechowice-KKS Łazowianka Łazy3:2
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Polonia II Bytom1:0
17:00 LKS Sokół Orzech-KP Warta Zawiercie0:3
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-ŚKS Naprzód Lipiny4:1
17:00 LKS Tęcza Błędów-HKS Odra Miasteczko Śląskie1:2
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Orzeł Miedary2:1
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Cyklon Rogoźnik2:1
do gory
- 5. Kolejka 

sobota, 05 września 2015
16:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:1
16:00 LKS Orzeł Miedary-LKS Orzeł Nakło Śląskie3:1
16:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-MKS Siemianowiczanka0:1
16:00 ŚKS Naprzód Lipiny-LKS Tęcza Błędów0:1
16:00 KP Warta Zawiercie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
16:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:1
niedziela, 06 września 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-LKS Sokół Orzech0:4
16:00 KS Unia Świerklaniec-KS Silesia Miechowice0:1
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 12 września 2015
12:00 MKS Siemianowiczanka-ŚKS Naprzód Lipiny4:0
12:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-HKS Odra Miasteczko Śląskie0:1
12:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Orzeł Miedary2:4
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Silesia Miechowice1:1
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Unia Świerklaniec1:1
16:00 LKS Sokół Orzech-KKS Łazowianka Łazy1:0
16:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Polonia II Bytom4:1
niedziela, 13 września 2015
16:00 LKS Tęcza Błędów-KP Warta Zawiercie1:2
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 19 września 2015
16:00 LKS Orzeł Miedary-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:0
16:00 ŚKS Naprzód Lipiny-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:3
16:00 KP Warta Zawiercie-MKS Siemianowiczanka2:0
16:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1:1
16:00 KS Silesia Miechowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:0
niedziela, 20 września 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-LKS Tęcza Błędów2:2
16:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KS Cyklon Rogoźnik3:0
16:00 KS Unia Świerklaniec-LKS Sokół Orzech1:1
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 26 września 2015
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:2
15:00 LKS Sokół Orzech-KS Silesia Miechowice2:2
15:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Unia Świerklaniec4:1
15:00 MKS Siemianowiczanka-KS Polonia II Bytom8:2
15:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KP Warta Zawiercie1:1
15:00 LKS Orzeł Miedary-HKS Odra Miasteczko Śląskie2:1
niedziela, 27 września 2015
15:00 LKS Tęcza Błędów-KKS Łazowianka Łazy4:0
15:00 KS Cyklon Rogoźnik-ŚKS Naprzód Lipiny3:5
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 03 października 2015
15:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:1
15:00 ŚKS Naprzód Lipiny-LKS Orzeł Miedary1:2
15:00 KP Warta Zawiercie-KS Cyklon Rogoźnik4:1
15:00 KKS Łazowianka Łazy-MKS Siemianowiczanka0:0
15:00 KS Silesia Miechowice-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:2
niedziela, 04 października 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:4
15:00 KS Unia Świerklaniec-LKS Tęcza Błędów1:3
środa, 21 października 2015
15:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Sokół Orzech3:0
do gory
- 10. Kolejka 

sobota, 10 października 2015
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Sokół Orzech2:1
15:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:0
15:00 LKS Tęcza Błędów-KS Silesia Miechowice5:0
15:00 MKS Siemianowiczanka-KS Unia Świerklaniec1:1
15:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KKS Łazowianka Łazy2:1
15:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Polonia II Bytom7:1
15:00 LKS Orzeł Miedary-KP Warta Zawiercie0:2
15:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-ŚKS Naprzód Lipiny1:2
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 17 października 2015
15:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie4:2
15:00 KP Warta Zawiercie-HKS Odra Miasteczko Śląskie0:1
15:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Cyklon Rogoźnik4:1
15:00 KS Unia Świerklaniec-LKS Orzeł Nakło Śląskie2:2
15:00 KS Silesia Miechowice-MKS Siemianowiczanka1:3
15:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Tęcza Błędów2:1
15:00 LKS Sokół Orzech-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1:3
niedziela, 18 października 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-LKS Orzeł Miedary0:6
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 24 października 2015
14:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2:2
14:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Sokół Orzech2:0
14:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Silesia Miechowice1:0
14:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Unia Świerklaniec2:0
14:00 LKS Orzeł Miedary-KKS Łazowianka Łazy4:2
14:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KS Polonia II Bytom6:3
14:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KP Warta Zawiercie0:1
14:30 MKS Siemianowiczanka-KS Unia Dąbrowa Górnicza4:2
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 31 października 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-ŚKS Naprzód Lipiny4:2
13:00 KP Warta Zawiercie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:0
13:00 KKS Łazowianka Łazy-HKS Odra Miasteczko Śląskie1:3
13:00 KS Unia Świerklaniec-LKS Orzeł Miedary0:0
13:00 KS Silesia Miechowice-KS Cyklon Rogoźnik2:2
13:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Orzeł Nakło Śląskie0:0
13:00 LKS Sokół Orzech-MKS Siemianowiczanka0:5
13:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Tęcza Błędów1:2
do gory
- 14. Kolejka 

sobota, 07 listopada 2015
13:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Tęcza Błędów1:5
13:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-LKS Sokół Orzech1:2
13:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:1
13:00 LKS Orzeł Miedary-KS Silesia Miechowice4:2
13:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KS Unia Świerklaniec2:1
13:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KKS Łazowianka Łazy2:1
13:00 KP Warta Zawiercie-KS Polonia II Bytom3:0
13:30 MKS Siemianowiczanka-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2:3
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 14 listopada 2015
13:00 KKS Łazowianka Łazy-KP Warta Zawiercie1:7
13:00 KS Silesia Miechowice-HKS Odra Miasteczko Śląskie2:3
13:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Orzeł Miedary0:2
13:00 LKS Sokół Orzech-KS Cyklon Rogoźnik1:6
13:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:0
13:00 LKS Tęcza Błędów-MKS Siemianowiczanka2:1
niedziela, 15 listopada 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:2
13:00 KS Unia Świerklaniec-ŚKS Naprzód Lipiny3:0
do gory
- 16. Kolejka 

sobota, 19 marca 2016
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-MKS Siemianowiczanka2:1
16:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:1
16:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Cyklon Rogoźnik0:3
16:00 LKS Sokół Orzech-LKS Orzeł Miedary0:3
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-HKS Odra Miasteczko Śląskie3:0
16:00 KS Silesia Miechowice-ŚKS Naprzód Lipiny3:1
16:00 KS Unia Świerklaniec-KP Warta Zawiercie1:2
16:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Polonia II Bytom5:1
do gory
- 17. Kolejka 

sobota, 26 marca 2016
13:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie4:1
13:00 KS Polonia II Bytom-KS Unia Świerklaniec0:4
13:00 KP Warta Zawiercie-KS Silesia Miechowice6:1
13:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:4
13:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-LKS Sokół Orzech4:0
13:00 LKS Orzeł Miedary-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
13:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Tęcza Błędów3:0
13:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-MKS Siemianowiczanka2:1
do gory
- 18. Kolejka 

sobota, 02 kwietnia 2016
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Orzeł Nakło Śląskie0:2
16:00 MKS Siemianowiczanka-KS Cyklon Rogoźnik1:1
16:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Orzeł Miedary2:1
16:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-HKS Odra Miasteczko Śląskie0:3
16:00 LKS Sokół Orzech-ŚKS Naprzód Lipiny0:2
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KP Warta Zawiercie1:1
16:00 KS Silesia Miechowice-KS Polonia II Bytom2:1
16:00 KS Unia Świerklaniec-KKS Łazowianka Łazy0:1
do gory
- 19. Kolejka 

sobota, 09 kwietnia 2016
16:00 KS Unia Świerklaniec-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:0
16:00 KKS Łazowianka Łazy-KS Silesia Miechowice7:1
16:00 KS Polonia II Bytom-KS Unia Dąbrowa Górnicza3:4
16:00 KP Warta Zawiercie-LKS Sokół Orzech5:0
16:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
16:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-LKS Tęcza Błędów0:2
16:00 LKS Orzeł Miedary-MKS Siemianowiczanka2:0
16:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:1
do gory
- 20. Kolejka 

sobota, 16 kwietnia 2016
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Cyklon Rogoźnik0:0
16:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-LKS Orzeł Miedary0:0
16:00 MKS Siemianowiczanka-HKS Odra Miasteczko Śląskie1:0
16:00 LKS Tęcza Błędów-ŚKS Naprzód Lipiny0:2
16:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KP Warta Zawiercie0:3
16:00 LKS Sokół Orzech-KS Polonia II Bytom3:2
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KKS Łazowianka Łazy1:1
16:00 KS Silesia Miechowice-KS Unia Świerklaniec1:1
do gory
- 21. Kolejka 

sobota, 23 kwietnia 2016
17:00 KS Silesia Miechowice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:2
17:00 KS Unia Świerklaniec-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:4
17:00 KKS Łazowianka Łazy-LKS Sokół Orzech5:0
17:00 KS Polonia II Bytom-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Tęcza Błędów4:1
17:00 ŚKS Naprzód Lipiny-MKS Siemianowiczanka0:5
17:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:0
17:00 LKS Orzeł Miedary-KS Cyklon Rogoźnik4:1
do gory
- 22. Kolejka 

sobota, 30 kwietnia 2016
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Orzeł Miedary3:2
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-HKS Odra Miasteczko Śląskie1:2
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-ŚKS Naprzód Lipiny0:0
17:00 MKS Siemianowiczanka-KP Warta Zawiercie0:1
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Polonia II Bytom4:0
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KKS Łazowianka Łazy0:3
17:00 LKS Sokół Orzech-KS Unia Świerklaniec1:2
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Silesia Miechowice5:3
do gory
- 23. Kolejka 

sobota, 07 maja 2016
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie8:1
17:00 KS Silesia Miechowice-LKS Sokół Orzech3:2
17:00 KS Unia Świerklaniec-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
17:00 KKS Łazowianka Łazy-LKS Tęcza Błędów1:1
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Orzeł Nakło Śląskie5:1
17:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KS Cyklon Rogoźnik2:0
17:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-LKS Orzeł Miedary3:2
niedziela, 08 maja 2016
11:00 KS Polonia II Bytom-MKS Siemianowiczanka2:1
do gory
- 24. Kolejka 

środa, 11 maja 2016
17:30 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-HKS Odra Miasteczko Śląskie1:4
17:30 LKS Orzeł Miedary-ŚKS Naprzód Lipiny1:0
17:30 KS Cyklon Rogoźnik-KP Warta Zawiercie0:9
17:30 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Polonia II Bytom3:1
17:30 MKS Siemianowiczanka-KKS Łazowianka Łazy0:0
17:30 LKS Tęcza Błędów-KS Unia Świerklaniec2:0
17:30 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Silesia Miechowice0:3
17:30 LKS Sokół Orzech-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:2
do gory
- 25. Kolejka 

sobota, 14 maja 2016
17:00 ŚKS Naprzód Lipiny-HKS Odra Miasteczko Śląskie2:0
17:00 KS Polonia II Bytom-KS Cyklon Rogoźnik3:0
17:00 KKS Łazowianka Łazy-LKS Orzeł Nakło Śląskie3:0
17:00 KS Unia Świerklaniec-MKS Siemianowiczanka0:3
17:00 KS Silesia Miechowice-LKS Tęcza Błędów1:4
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
17:00 LKS Sokół Orzech-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:2
niedziela, 15 maja 2016
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Orzeł Miedary6:0
do gory
- 26. Kolejka 

sobota, 21 maja 2016
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-ŚKS Naprzód Lipiny1:2
17:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KP Warta Zawiercie2:2
17:00 LKS Orzeł Miedary-KS Polonia II Bytom9:1
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-KKS Łazowianka Łazy0:3
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Unia Świerklaniec2:1
17:00 MKS Siemianowiczanka-KS Silesia Miechowice7:0
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:3
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Sokół Orzech0:3
do gory
- 27. Kolejka 

środa, 25 maja 2016
18:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:3
18:00 LKS Sokół Orzech-LKS Tęcza Błędów3:4
18:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-MKS Siemianowiczanka3:1
18:00 KS Silesia Miechowice-LKS Orzeł Nakło Śląskie2:3
18:00 KS Unia Świerklaniec-KS Cyklon Rogoźnik3:0
18:00 KKS Łazowianka Łazy-LKS Orzeł Miedary1:1
18:00 KS Polonia II Bytom-HKS Odra Miasteczko Śląskie4:3
18:00 KP Warta Zawiercie-ŚKS Naprzód Lipiny10:1
do gory
- 28. Kolejka 

sobota, 28 maja 2016
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KP Warta Zawiercie1:3
17:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KS Polonia II Bytom12:1
17:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KKS Łazowianka Łazy4:1
17:00 LKS Orzeł Miedary-KS Unia Świerklaniec1:4
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Silesia Miechowice3:4
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:4
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Sokół Orzech3:2
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
do gory
- 29. Kolejka 

sobota, 04 czerwca 2016
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:0
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-MKS Siemianowiczanka0:3
17:00 LKS Sokół Orzech-LKS Orzeł Nakło Śląskie2:5
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Cyklon Rogoźnik2:1
17:00 KS Silesia Miechowice-LKS Orzeł Miedary0:4
17:00 KS Unia Świerklaniec-HKS Odra Miasteczko Śląskie2:2
17:00 KKS Łazowianka Łazy-ŚKS Naprzód Lipiny5:0
17:00 KS Polonia II Bytom-KP Warta Zawiercie0:6
do gory
- 30. Kolejka 

sobota, 11 czerwca 2016
17:00 KS Polonia II Bytom-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:2
17:00 KP Warta Zawiercie-KKS Łazowianka Łazy5:0
17:00 ŚKS Naprzód Lipiny-KS Unia Świerklaniec0:2
17:00 HKS Odra Miasteczko Śląskie-KS Silesia Miechowice4:2
17:00 LKS Orzeł Miedary-KS Unia Dąbrowa Górnicza2:4
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Sokół Orzech2:1
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Tęcza Błędów4:0
do gory



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych