Home Mecze ligowe 2014/2015
ŚLZPN Liga Okręgowa Gr.IV

- 1. Kolejka 

sobota, 09 sierpnia 2014
17:00 MKS Siemianowiczanka-MKS Sławków2:0
17:00 LKS Sokół Orzech-KS Silesia Miechowice4:1
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Orzeł Nakło Śląskie4:0
17:00 UKS Pionier Ujejsce-GKS Strażak Mierzęcice0:2
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Cyklon Rogoźnik3:0
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-ŁKS Łagiewniki2:2
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:2
17:00 KS Polonia II Bytom-LKS Przemsza Siewierz0:2
do gory
- 2. Kolejka 

sobota, 16 sierpnia 2014
17:00 MKS Sławków-LKS Przemsza Siewierz1:5
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Polonia II Bytom10:0
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:2
17:00 GKS Strażak Mierzęcice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:1
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-UKS Pionier Ujejsce2:1
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Sokół Orzech4:1
niedziela, 17 sierpnia 2014
11:00 ŁKS Łagiewniki-LKS Tęcza Błędów0:2
11:00 KS Silesia Miechowice-KP Warta Zawiercie4:1
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 23 sierpnia 2014
17:00 LKS Sokół Orzech-MKS Sławków6:2
17:00 KP Warta Zawiercie-MKS Siemianowiczanka3:1
17:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Silesia Miechowice1:3
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Orzeł Nakło Śląskie0:0
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-GKS Strażak Mierzęcice1:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2:0
niedziela, 24 sierpnia 2014
11:00 KS Polonia II Bytom-ŁKS Łagiewniki1:1
16:30 LKS Tęcza Błędów-KS Cyklon Rogoźnik4:1
do gory
- 4. Kolejka 

środa, 27 sierpnia 2014
18:00 MKS Sławków-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza0:1
18:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Polonia II Bytom2:3
18:00 ŁKS Łagiewniki-LKS Przemsza Siewierz1:5
18:00 GKS Strażak Mierzęcice-LKS Tęcza Błędów0:6
18:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie5:2
18:00 KS Silesia Miechowice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:2
18:00 MKS Siemianowiczanka-UKS Pionier Ujejsce1:0
18:00 LKS Sokół Orzech-KP Warta Zawiercie0:1
do gory
- 5. Kolejka 

sobota, 30 sierpnia 2014
17:00 KP Warta Zawiercie-MKS Sławków4:0
17:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Sokół Orzech0:2
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-MKS Siemianowiczanka3:3
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Silesia Miechowice1:1
17:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Orzeł Nakło Śląskie4:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Cyklon Rogoźnik13:1
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-ŁKS Łagiewniki3:0
niedziela, 31 sierpnia 2014
11:00 KS Polonia II Bytom-GKS Strażak Mierzęcice4:4
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 06 września 2014
16:30 MKS Sławków-ŁKS Łagiewniki0:2
16:30 KS Cyklon Rogoźnik-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza0:4
16:30 GKS Strażak Mierzęcice-LKS Przemsza Siewierz0:4
16:30 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Polonia II Bytom3:3
16:30 KS Silesia Miechowice-LKS Tęcza Błędów0:2
16:30 LKS Sokół Orzech-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:1
niedziela, 07 września 2014
16:00 KP Warta Zawiercie-UKS Pionier Ujejsce6:2
wtorek, 09 września 2014
17:30 MKS Siemianowiczanka-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:3
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 13 września 2014
16:00 UKS Pionier Ujejsce-MKS Sławków3:3
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KP Warta Zawiercie2:3
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Sokół Orzech3:0
16:00 LKS Tęcza Błędów-MKS Siemianowiczanka2:1
16:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Orzeł Nakło Śląskie2:3
16:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-GKS Strażak Mierzęcice2:2
16:00 ŁKS Łagiewniki-KS Cyklon Rogoźnik1:3
niedziela, 14 września 2014
11:00 KS Polonia II Bytom-KS Silesia Miechowice2:3
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 20 września 2014
16:00 MKS Sławków-KS Cyklon Rogoźnik0:2
16:00 GKS Strażak Mierzęcice-ŁKS Łagiewniki1:3
16:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2:4
16:00 KS Silesia Miechowice-LKS Przemsza Siewierz2:2
16:00 MKS Siemianowiczanka-KS Polonia II Bytom6:0
16:00 LKS Sokół Orzech-LKS Tęcza Błędów1:9
16:00 KP Warta Zawiercie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:0
16:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:5
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 27 września 2014
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-MKS Sławków3:1
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-UKS Pionier Ujejsce2:1
15:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Siemianowiczanka3:2
15:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Silesia Miechowice4:0
15:00 ŁKS Łagiewniki-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:1
15:00 KS Cyklon Rogoźnik-GKS Strażak Mierzęcice2:1
niedziela, 28 września 2014
11:00 KS Polonia II Bytom-LKS Sokół Orzech3:2
15:00 LKS Tęcza Błędów-KP Warta Zawiercie1:1
do gory
- 10. Kolejka 

sobota, 04 października 2014
15:00 MKS Sławków-GKS Strażak Mierzęcice2:1
15:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Cyklon Rogoźnik2:3
15:00 KS Silesia Miechowice-ŁKS Łagiewniki1:2
15:00 LKS Sokół Orzech-LKS Przemsza Siewierz1:7
15:00 KP Warta Zawiercie-KS Polonia II Bytom4:0
15:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Tęcza Błędów0:3
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:2
niedziela, 05 października 2014
15:00 MKS Siemianowiczanka-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1:2
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 11 października 2014
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-MKS Sławków5:0
15:00 LKS Tęcza Błędów-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:1
15:00 LKS Przemsza Siewierz-KP Warta Zawiercie2:0
15:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Sokół Orzech2:0
15:00 ŁKS Łagiewniki-MKS Siemianowiczanka2:2
15:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Silesia Miechowice1:2
15:00 GKS Strażak Mierzęcice-LKS Orzeł Nakło Śląskie4:0
niedziela, 12 października 2014
11:00 KS Polonia II Bytom-UKS Pionier Ujejsce1:0
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 18 października 2014
15:00 MKS Sławków-LKS Orzeł Nakło Śląskie2:0
15:00 KS Silesia Miechowice-GKS Strażak Mierzęcice2:0
15:00 MKS Siemianowiczanka-KS Cyklon Rogoźnik4:1
15:00 LKS Sokół Orzech-ŁKS Łagiewniki1:6
15:00 KP Warta Zawiercie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1:2
15:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Przemsza Siewierz2:1
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Polonia II Bytom0:3
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Tęcza Błędów0:3
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 25 października 2014
14:30 LKS Przemsza Siewierz-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:1
14:30 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-UKS Pionier Ujejsce3:0
14:30 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Sokół Orzech2:2
14:30 GKS Strażak Mierzęcice-MKS Siemianowiczanka2:2
14:30 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Silesia Miechowice2:3
niedziela, 26 października 2014
11:00 KS Polonia II Bytom-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:3
11:00 ŁKS Łagiewniki-KP Warta Zawiercie3:2
14:30 LKS Tęcza Błędów-MKS Sławków6:0
do gory
- 14. Kolejka 

niedziela, 02 listopada 2014
13:00 MKS Sławków-KS Silesia Miechowice3:1
13:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Orzeł Nakło Śląskie7:1
13:00 LKS Sokół Orzech-GKS Strażak Mierzęcice1:2
13:00 KP Warta Zawiercie-KS Cyklon Rogoźnik2:1
13:00 UKS Pionier Ujejsce-ŁKS Łagiewniki2:0
13:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2:1
13:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Przemsza Siewierz0:2
13:00 LKS Tęcza Błędów-KS Polonia II Bytom4:1
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 08 listopada 2014
13:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Tęcza Błędów2:1
13:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:5
13:00 ŁKS Łagiewniki-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:1
13:00 KS Cyklon Rogoźnik-UKS Pionier Ujejsce1:1
13:00 GKS Strażak Mierzęcice-KP Warta Zawiercie3:1
13:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-LKS Sokół Orzech3:0
13:00 KS Silesia Miechowice-MKS Siemianowiczanka2:2
niedziela, 09 listopada 2014
11:00 KS Polonia II Bytom-MKS Sławków4:0
do gory
- 16. Kolejka 

sobota, 21 marca 2015
15:00 MKS Sławków-MKS Siemianowiczanka0:0
15:00 KS Silesia Miechowice-LKS Sokół Orzech3:3
15:00 GKS Strażak Mierzęcice-UKS Pionier Ujejsce0:3
15:00 KS Cyklon Rogoźnik-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie4:0
15:00 ŁKS Łagiewniki-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:2
15:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Tęcza Błędów4:0
15:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Polonia II Bytom4:1
niedziela, 22 marca 2015
15:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KP Warta Zawiercie2:3
do gory
- 17. Kolejka 

sobota, 28 marca 2015
15:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Sławków6:0
15:00 KS Polonia II Bytom-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:0
15:00 LKS Tęcza Błędów-ŁKS Łagiewniki6:1
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Cyklon Rogoźnik2:0
15:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-GKS Strażak Mierzęcice3:0
15:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:0
15:00 KP Warta Zawiercie-KS Silesia Miechowice1:5
15:00 LKS Sokół Orzech-MKS Siemianowiczanka3:3
do gory
- 18. Kolejka 

sobota, 04 kwietnia 2015
13:00 MKS Sławków-LKS Sokół Orzech1:2
13:00 MKS Siemianowiczanka-KP Warta Zawiercie3:1
13:00 KS Silesia Miechowice-UKS Pionier Ujejsce1:0
13:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie2:4
13:00 GKS Strażak Mierzęcice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:3
13:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Tęcza Błędów0:5
13:00 ŁKS Łagiewniki-KS Polonia II Bytom3:2
13:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Przemsza Siewierz1:1
do gory
- 19. Kolejka 

sobota, 11 kwietnia 2015
16:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-MKS Sławków2:1
16:00 LKS Przemsza Siewierz-ŁKS Łagiewniki2:1
16:00 KS Polonia II Bytom-KS Cyklon Rogoźnik0:2
16:00 LKS Tęcza Błędów-GKS Strażak Mierzęcice3:0
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:0
16:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Silesia Miechowice2:2
16:00 UKS Pionier Ujejsce-MKS Siemianowiczanka0:4
16:00 KP Warta Zawiercie-LKS Sokół Orzech5:1
do gory
- 20. Kolejka 

sobota, 18 kwietnia 2015
16:30 MKS Sławków-KP Warta Zawiercie1:1
16:30 LKS Sokół Orzech-UKS Pionier Ujejsce2:3
16:30 MKS Siemianowiczanka-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie1:1
16:30 KS Silesia Miechowice-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:0
16:30 LKS Orzeł Nakło Śląskie-LKS Tęcza Błędów3:5
16:30 GKS Strażak Mierzęcice-KS Polonia II Bytom0:3
16:30 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Przemsza Siewierz2:2
16:30 ŁKS Łagiewniki-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza3:2
do gory
- 21. Kolejka 

sobota, 25 kwietnia 2015
16:30 ŁKS Łagiewniki-MKS Sławków2:3
16:30 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Cyklon Rogoźnik2:0
16:30 LKS Przemsza Siewierz-GKS Strażak Mierzęcice3:0
16:30 KS Polonia II Bytom-LKS Orzeł Nakło Śląskie3:2
16:30 LKS Tęcza Błędów-KS Silesia Miechowice3:0
16:30 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-MKS Siemianowiczanka0:0
16:30 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Sokół Orzech3:0
16:30 UKS Pionier Ujejsce-KP Warta Zawiercie3:3
do gory
- 22. Kolejka 

sobota, 02 maja 2015
17:00 MKS Sławków-UKS Pionier Ujejsce4:3
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie4:0
17:00 LKS Sokół Orzech-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:0
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Tęcza Błędów2:2
17:00 KS Silesia Miechowice-KS Polonia II Bytom3:0
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-LKS Przemsza Siewierz1:5
17:00 GKS Strażak Mierzęcice-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza0:3
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-ŁKS Łagiewniki0:2
do gory
- 23. Kolejka 

sobota, 09 maja 2015
17:00 MKS Sławków-KS Cyklon Rogoźnik0:3
17:00 ŁKS Łagiewniki-GKS Strażak Mierzęcice3:0
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-LKS Orzeł Nakło Śląskie3:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Silesia Miechowice2:2
17:00 KS Polonia II Bytom-MKS Siemianowiczanka1:1
17:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Sokół Orzech4:0
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KP Warta Zawiercie1:2
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-UKS Pionier Ujejsce3:2
do gory
- 24. Kolejka 

sobota, 16 maja 2015
17:00 MKS Sławków-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:3
17:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie4:1
17:00 LKS Sokół Orzech-KS Polonia II Bytom2:1
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Przemsza Siewierz2:3
17:00 KS Silesia Miechowice-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2:1
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-ŁKS Łagiewniki2:0
17:00 GKS Strażak Mierzęcice-KS Cyklon Rogoźnik0:3
niedziela, 17 maja 2015
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Tęcza Błędów2:1
do gory
- 25. Kolejka 

sobota, 23 maja 2015
17:00 GKS Strażak Mierzęcice-MKS Sławków0:3
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-LKS Orzeł Nakło Śląskie0:0
17:00 ŁKS Łagiewniki-KS Silesia Miechowice0:2
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-MKS Siemianowiczanka3:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Sokół Orzech6:2
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie3:1
niedziela, 24 maja 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-KP Warta Zawiercie2:2
16:00 LKS Tęcza Błędów-UKS Pionier Ujejsce5:0
do gory
- 26. Kolejka 

wtorek, 26 maja 2015
18:00 MKS Sławków-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:0
18:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Tęcza Błędów3:1
18:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Polonia II Bytom4:3
18:00 KP Warta Zawiercie-LKS Przemsza Siewierz0:1
18:00 LKS Sokół Orzech-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza0:5
18:00 MKS Siemianowiczanka-ŁKS Łagiewniki0:2
18:00 KS Silesia Miechowice-KS Cyklon Rogoźnik2:1
18:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-GKS Strażak Mierzęcice3:0
do gory
- 27. Kolejka 

sobota, 30 maja 2015
17:00 GKS Strażak Mierzęcice-KS Silesia Miechowice0:3
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-MKS Siemianowiczanka2:1
17:00 ŁKS Łagiewniki-LKS Sokół Orzech3:0
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KP Warta Zawiercie2:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-UKS Pionier Ujejsce3:1
niedziela, 31 maja 2015
11:00 KS Polonia II Bytom-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie0:3
16:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-MKS Sławków1:0
16:00 LKS Tęcza Błędów-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie6:0
do gory
- 28. Kolejka 

sobota, 06 czerwca 2015
17:00 MKS Sławków-LKS Tęcza Błędów0:6
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Polonia II Bytom1:1
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-LKS Przemsza Siewierz0:3
17:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza1:2
17:00 KP Warta Zawiercie-ŁKS Łagiewniki3:0
17:00 LKS Sokół Orzech-KS Cyklon Rogoźnik3:1
17:00 MKS Siemianowiczanka-GKS Strażak Mierzęcice3:0
17:00 KS Silesia Miechowice-LKS Orzeł Nakło Śląskie2:0
do gory
- 29. Kolejka 

sobota, 13 czerwca 2015
17:00 KS Silesia Miechowice-MKS Sławków2:3
17:00 LKS Orzeł Nakło Śląskie-MKS Siemianowiczanka2:0
17:00 GKS Strażak Mierzęcice-LKS Sokół Orzech0:3
17:00 KS Cyklon Rogoźnik-KP Warta Zawiercie2:1
17:00 ŁKS Łagiewniki-UKS Pionier Ujejsce3:2
17:00 KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie5:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Orzeł Biały Piekary Śląskie6:0
17:00 KS Polonia II Bytom-LKS Tęcza Błędów0:4
do gory
- 30. Kolejka 

sobota, 20 czerwca 2015
17:00 KS Silesia Miechowice-MKS Siemianowiczanka3:0
17:00 MKS Sławków-KS Polonia II Bytom3:3
17:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Przemsza Siewierz0:1
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-KS Zagłębiak Dąbrowa Górnicza2:3
17:00 KS Orzeł Biały Piekary Śląskie-ŁKS Łagiewniki5:0
17:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Cyklon Rogoźnik0:1
17:00 KP Warta Zawiercie-GKS Strażak Mierzęcice3:0
17:00 LKS Sokół Orzech-LKS Orzeł Nakło Śląskie1:3
do gory



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych