Home Mecze ligowe 2013/2014
Liga Okręgowa Gr.II ŚlZPN 2013/2014

- 1. Kolejka 

sobota, 10 sierpnia 2013
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Rozwój II Katowice3:0
17:00 UKS Pionier Ujejsce-AKS Niwka Sosnowiec1:1
17:00 LKS Pogoń Imielin-KS Unia Dąbrowa Górnicza3:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Sławków1:0
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Unia Ząbkowice1:6
17:00 LKS Unia Kosztowy-KS Górnik 09 Mysłowice4:0
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-MKS Śląsk Świętochłowice2:1
czwartek, 05 września 2013
18:00 TP Jastrząb Bielszowice-MKS Siemianowiczanka0:3
do gory
- 2. Kolejka 

środa, 14 sierpnia 2013
18:00 MKS Siemianowiczanka-MKS Śląsk Świętochłowice0:0
18:00 KS Górnik 09 Mysłowice-GKS Wawel Ruda Śląska0:1
18:00 KS Unia Ząbkowice-LKS Unia Kosztowy2:1
18:00 MKS Sławków-LKS Tęcza Błędów0:0
18:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Przemsza Siewierz1:1
18:00 AKS Niwka Sosnowiec-LKS Pogoń Imielin1:1
18:00 KS Rozwój II Katowice-UKS Pionier Ujejsce4:0
18:00 TP Jastrząb Bielszowice-KP Warta Zawiercie1:8
do gory
- 3. Kolejka 

sobota, 17 sierpnia 2013
17:00 LKS Pogoń Imielin-KS Rozwój II Katowice4:0
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Górnik 09 Mysłowice2:1
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Unia Ząbkowice1:1
17:00 LKS Unia Kosztowy-MKS Sławków5:1
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Unia Dąbrowa Górnicza4:0
17:00 LKS Przemsza Siewierz-AKS Niwka Sosnowiec1:2
17:00 UKS Pionier Ujejsce-TP Jastrząb Bielszowice3:0
17:00 KP Warta Zawiercie-MKS Siemianowiczanka0:0
do gory
- 4. Kolejka 

sobota, 24 sierpnia 2013
17:00 MKS Siemianowiczanka-KS Górnik 09 Mysłowice2:1
17:00 KS Unia Ząbkowice-MKS Śląsk Świętochłowice3:1
17:00 MKS Sławków-GKS Wawel Ruda Śląska0:6
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Unia Kosztowy1:2
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-LKS Tęcza Błędów1:2
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-LKS Pogoń Imielin1:4
17:00 KP Warta Zawiercie-UKS Pionier Ujejsce4:1
niedziela, 25 sierpnia 2013
11:00 KS Rozwój II Katowice-LKS Przemsza Siewierz1:4
do gory
- 5. Kolejka 

sobota, 31 sierpnia 2013
17:00 UKS Pionier Ujejsce-MKS Siemianowiczanka1:0
17:00 LKS Pogoń Imielin-KP Warta Zawiercie1:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-TP Jastrząb Bielszowice2:0
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Rozwój II Katowice2:1
17:00 LKS Unia Kosztowy-AKS Niwka Sosnowiec1:1
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Unia Dąbrowa Górnicza5:1
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-MKS Sławków0:1
17:00 KS Górnik 09 Mysłowice-KS Unia Ząbkowice2:3
do gory
- 6. Kolejka 

sobota, 07 września 2013
17:00 MKS Siemianowiczanka-KS Unia Ząbkowice1:0
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-MKS Śląsk Świętochłowice1:1
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-GKS Wawel Ruda Śląska0:1
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-LKS Tęcza Błędów0:1
17:00 KP Warta Zawiercie-LKS Przemsza Siewierz0:1
17:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Pogoń Imielin1:1
niedziela, 08 września 2013
11:00 MKS Sławków-KS Górnik 09 Mysłowice0:3
12:00 KS Rozwój II Katowice-LKS Unia Kosztowy1:0
do gory
- 7. Kolejka 

sobota, 14 września 2013
16:30 LKS Pogoń Imielin-MKS Siemianowiczanka2:0
16:30 LKS Przemsza Siewierz-UKS Pionier Ujejsce8:2
16:30 LKS Unia Kosztowy-TP Jastrząb Bielszowice6:2
16:30 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Rozwój II Katowice1:0
16:30 MKS Śląsk Świętochłowice-AKS Niwka Sosnowiec0:2
16:30 KS Górnik 09 Mysłowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:0
16:30 KS Unia Ząbkowice-MKS Sławków2:1
niedziela, 15 września 2013
15:00 LKS Tęcza Błędów-KP Warta Zawiercie6:0
do gory
- 8. Kolejka 

sobota, 21 września 2013
11:00 KP Warta Zawiercie-LKS Unia Kosztowy3:1
16:30 MKS Siemianowiczanka-MKS Sławków0:1
16:30 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Unia Ząbkowice1:2
16:30 AKS Niwka Sosnowiec-KS Górnik 09 Mysłowice4:0
16:30 KS Rozwój II Katowice-MKS Śląsk Świętochłowice3:1
16:30 TP Jastrząb Bielszowice-GKS Wawel Ruda Śląska1:2
16:30 UKS Pionier Ujejsce-LKS Tęcza Błędów2:1
16:30 LKS Pogoń Imielin-LKS Przemsza Siewierz0:0
do gory
- 9. Kolejka 

sobota, 28 września 2013
16:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Siemianowiczanka4:0
16:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Pogoń Imielin0:0
16:00 LKS Unia Kosztowy-UKS Pionier Ujejsce5:0
16:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KP Warta Zawiercie0:0
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-TP Jastrząb Bielszowice0:1
16:00 KS Górnik 09 Mysłowice-KS Rozwój II Katowice1:1
16:00 KS Unia Ząbkowice-AKS Niwka Sosnowiec2:3
16:00 MKS Sławków-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:1
do gory
- 10. Kolejka 

sobota, 05 października 2013
16:00 MKS Siemianowiczanka-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:0
16:00 AKS Niwka Sosnowiec-MKS Sławków2:2
16:00 KS Rozwój II Katowice-KS Unia Ząbkowice0:2
16:00 TP Jastrząb Bielszowice-KS Górnik 09 Mysłowice2:3
16:00 KP Warta Zawiercie-MKS Śląsk Świętochłowice4:0
16:00 UKS Pionier Ujejsce-GKS Wawel Ruda Śląska4:2
16:00 LKS Pogoń Imielin-LKS Unia Kosztowy1:2
16:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Tęcza Błędów1:0
do gory
- 11. Kolejka 

sobota, 12 października 2013
15:30 LKS Tęcza Błędów-MKS Siemianowiczanka1:0
15:30 LKS Unia Kosztowy-LKS Przemsza Siewierz0:0
15:30 GKS Wawel Ruda Śląska-LKS Pogoń Imielin3:4
15:30 MKS Śląsk Świętochłowice-UKS Pionier Ujejsce3:1
15:30 KS Górnik 09 Mysłowice-KP Warta Zawiercie1:2
15:30 KS Unia Ząbkowice-TP Jastrząb Bielszowice1:0
15:30 MKS Sławków-KS Rozwój II Katowice1:1
15:30 KS Unia Dąbrowa Górnicza-AKS Niwka Sosnowiec2:3
do gory
- 12. Kolejka 

sobota, 19 października 2013
15:30 MKS Siemianowiczanka-AKS Niwka Sosnowiec3:1
15:30 KS Rozwój II Katowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza5:0
15:30 TP Jastrząb Bielszowice-MKS Sławków1:3
15:30 KP Warta Zawiercie-KS Unia Ząbkowice2:2
15:30 UKS Pionier Ujejsce-KS Górnik 09 Mysłowice0:2
15:30 LKS Pogoń Imielin-MKS Śląsk Świętochłowice3:1
15:30 LKS Przemsza Siewierz-GKS Wawel Ruda Śląska3:0
15:30 LKS Tęcza Błędów-LKS Unia Kosztowy0:0
do gory
- 13. Kolejka 

sobota, 26 października 2013
15:00 LKS Unia Kosztowy-MKS Siemianowiczanka3:1
15:00 GKS Wawel Ruda Śląska-LKS Tęcza Błędów2:2
15:00 MKS Śląsk Świętochłowice-LKS Przemsza Siewierz0:2
15:00 KS Górnik 09 Mysłowice-LKS Pogoń Imielin3:1
15:00 KS Unia Ząbkowice-UKS Pionier Ujejsce2:0
15:00 MKS Sławków-KP Warta Zawiercie1:4
15:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-TP Jastrząb Bielszowice3:1
15:00 AKS Niwka Sosnowiec-KS Rozwój II Katowice3:4
do gory
- 14. Kolejka 

sobota, 02 listopada 2013
13:30 MKS Siemianowiczanka-KS Rozwój II Katowice1:2
13:30 TP Jastrząb Bielszowice-AKS Niwka Sosnowiec1:5
13:30 KP Warta Zawiercie-KS Unia Dąbrowa Górnicza3:0
13:30 UKS Pionier Ujejsce-MKS Sławków1:3
13:30 LKS Pogoń Imielin-KS Unia Ząbkowice1:2
13:30 LKS Przemsza Siewierz-KS Górnik 09 Mysłowice1:1
13:30 LKS Tęcza Błędów-MKS Śląsk Świętochłowice2:1
13:30 LKS Unia Kosztowy-GKS Wawel Ruda Śląska1:3
do gory
- 15. Kolejka 

sobota, 09 listopada 2013
13:30 GKS Wawel Ruda Śląska-MKS Siemianowiczanka1:1
13:30 MKS Śląsk Świętochłowice-LKS Unia Kosztowy1:4
13:30 KS Górnik 09 Mysłowice-LKS Tęcza Błędów0:0
13:30 KS Unia Ząbkowice-LKS Przemsza Siewierz1:0
13:30 MKS Sławków-LKS Pogoń Imielin2:1
13:30 KS Unia Dąbrowa Górnicza-UKS Pionier Ujejsce1:3
13:30 AKS Niwka Sosnowiec-KP Warta Zawiercie0:3
niedziela, 10 listopada 2013
12:00 KS Rozwój II Katowice-TP Jastrząb Bielszowice4:0
do gory
- 16. Kolejka 

sobota, 16 listopada 2013
13:00 MKS Siemianowiczanka-TP Jastrząb Bielszowice2:0
13:00 AKS Niwka Sosnowiec-UKS Pionier Ujejsce1:0
13:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Pogoń Imielin1:1
13:00 MKS Sławków-LKS Przemsza Siewierz1:2
13:00 KS Górnik 09 Mysłowice-LKS Unia Kosztowy1:0
13:00 MKS Śląsk Świętochłowice-GKS Wawel Ruda Śląska0:3
niedziela, 17 listopada 2013
11:00 KS Rozwój II Katowice-KP Warta Zawiercie3:1
sobota, 15 marca 2014
15:00 KS Unia Ząbkowice-LKS Tęcza Błędów0:0
do gory
- 17. Kolejka 

sobota, 22 marca 2014
15:00 GKS Wawel Ruda Śląska-KS Górnik 09 Mysłowice2:0
15:00 MKS Śląsk Świętochłowice-MKS Siemianowiczanka1:2
15:00 LKS Unia Kosztowy-KS Unia Ząbkowice1:2
15:00 LKS Tęcza Błędów-MKS Sławków2:3
15:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:2
15:00 LKS Pogoń Imielin-AKS Niwka Sosnowiec3:0
15:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Rozwój II Katowice3:3
15:00 KP Warta Zawiercie-TP Jastrząb Bielszowice2:1
do gory
- 18. Kolejka 

sobota, 29 marca 2014
15:00 MKS Siemianowiczanka-KP Warta Zawiercie0:3
15:00 TP Jastrząb Bielszowice-UKS Pionier Ujejsce1:0
15:00 KS Rozwój II Katowice-LKS Pogoń Imielin1:0
15:00 AKS Niwka Sosnowiec-LKS Przemsza Siewierz2:1
15:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-LKS Tęcza Błędów0:0
15:00 MKS Sławków-LKS Unia Kosztowy0:3
15:00 KS Unia Ząbkowice-GKS Wawel Ruda Śląska4:0
15:00 KS Górnik 09 Mysłowice-MKS Śląsk Świętochłowice0:0
do gory
- 19. Kolejka 

sobota, 05 kwietnia 2014
16:00 KS Górnik 09 Mysłowice-MKS Siemianowiczanka1:2
16:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Unia Ząbkowice1:3
16:00 GKS Wawel Ruda Śląska-MKS Sławków1:0
16:00 LKS Unia Kosztowy-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:1
16:00 LKS Tęcza Błędów-AKS Niwka Sosnowiec3:2
16:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Rozwój II Katowice3:2
16:00 LKS Pogoń Imielin-TP Jastrząb Bielszowice2:1
16:00 UKS Pionier Ujejsce-KP Warta Zawiercie0:3
do gory
- 20. Kolejka 

sobota, 12 kwietnia 2014
16:00 MKS Siemianowiczanka-UKS Pionier Ujejsce1:3
16:00 KP Warta Zawiercie-LKS Pogoń Imielin4:0
16:00 TP Jastrząb Bielszowice-LKS Przemsza Siewierz0:3
16:00 AKS Niwka Sosnowiec-LKS Unia Kosztowy2:1
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-GKS Wawel Ruda Śląska3:1
16:00 MKS Sławków-MKS Śląsk Świętochłowice2:2
16:00 KS Unia Ząbkowice-KS Górnik 09 Mysłowice0:0
niedziela, 13 kwietnia 2014
11:00 KS Rozwój II Katowice-LKS Tęcza Błędów2:1
do gory
- 21. Kolejka 

sobota, 19 kwietnia 2014
13:00 KS Unia Ząbkowice-MKS Siemianowiczanka3:0
13:00 KS Górnik 09 Mysłowice-MKS Sławków1:2
13:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza3:1
13:00 GKS Wawel Ruda Śląska-AKS Niwka Sosnowiec4:1
13:00 LKS Unia Kosztowy-KS Rozwój II Katowice0:2
13:00 LKS Tęcza Błędów-TP Jastrząb Bielszowice2:2
13:00 LKS Przemsza Siewierz-KP Warta Zawiercie2:2
13:00 LKS Pogoń Imielin-UKS Pionier Ujejsce1:1
do gory
- 22. Kolejka 

sobota, 26 kwietnia 2014
16:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Pogoń Imielin0:5
16:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Przemsza Siewierz1:0
16:00 KP Warta Zawiercie-LKS Tęcza Błędów5:1
16:00 TP Jastrząb Bielszowice-LKS Unia Kosztowy0:3
16:00 KS Rozwój II Katowice-GKS Wawel Ruda Śląska0:0
16:00 AKS Niwka Sosnowiec-MKS Śląsk Świętochłowice0:0
16:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Górnik 09 Mysłowice1:2
16:00 MKS Sławków-KS Unia Ząbkowice0:0
do gory
- 23. Kolejka 

wtorek, 29 kwietnia 2014
17:00 MKS Sławków-MKS Siemianowiczanka1:0
17:00 KS Unia Ząbkowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza7:0
17:00 KS Górnik 09 Mysłowice-AKS Niwka Sosnowiec0:0
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KS Rozwój II Katowice5:1
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-TP Jastrząb Bielszowice1:0
17:00 LKS Unia Kosztowy-KP Warta Zawiercie1:3
17:00 LKS Tęcza Błędów-UKS Pionier Ujejsce4:2
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Pogoń Imielin4:0
do gory
- 24. Kolejka 

sobota, 03 maja 2014
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Przemsza Siewierz3:3
17:00 LKS Pogoń Imielin-LKS Tęcza Błędów2:2
17:00 UKS Pionier Ujejsce-LKS Unia Kosztowy2:2
17:00 KP Warta Zawiercie-GKS Wawel Ruda Śląska7:1
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-MKS Śląsk Świętochłowice1:3
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-KS Unia Ząbkowice0:2
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-MKS Sławków5:1
niedziela, 04 maja 2014
11:00 KS Rozwój II Katowice-KS Górnik 09 Mysłowice1:0
do gory
- 25. Kolejka 

sobota, 10 maja 2014
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-MKS Siemianowiczanka1:1
17:00 MKS Sławków-AKS Niwka Sosnowiec1:0
17:00 KS Unia Ząbkowice-KS Rozwój II Katowice4:0
17:00 KS Górnik 09 Mysłowice-TP Jastrząb Bielszowice3:0
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-KP Warta Zawiercie2:2
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-UKS Pionier Ujejsce3:2
17:00 LKS Unia Kosztowy-LKS Pogoń Imielin0:0
17:00 LKS Tęcza Błędów-LKS Przemsza Siewierz1:2
do gory
- 26. Kolejka 

sobota, 17 maja 2014
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Tęcza Błędów2:3
17:00 LKS Przemsza Siewierz-LKS Unia Kosztowy4:3
17:00 LKS Pogoń Imielin-GKS Wawel Ruda Śląska0:0
17:00 UKS Pionier Ujejsce-MKS Śląsk Świętochłowice3:3
17:00 KP Warta Zawiercie-KS Górnik 09 Mysłowice7:1
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-KS Unia Ząbkowice0:4
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:0
niedziela, 18 maja 2014
11:00 KS Rozwój II Katowice-MKS Sławków4:3
do gory
- 27. Kolejka 

sobota, 24 maja 2014
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-MKS Siemianowiczanka2:1
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KS Rozwój II Katowice0:3
17:00 MKS Sławków-TP Jastrząb Bielszowice1:3
17:00 KS Unia Ząbkowice-KP Warta Zawiercie1:0
17:00 KS Górnik 09 Mysłowice-UKS Pionier Ujejsce2:3
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-LKS Pogoń Imielin1:1
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-LKS Przemsza Siewierz0:3
17:00 LKS Unia Kosztowy-LKS Tęcza Błędów3:0
do gory
- 28. Kolejka 

sobota, 31 maja 2014
17:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Unia Kosztowy3:0
17:00 LKS Tęcza Błędów-GKS Wawel Ruda Śląska2:1
17:00 LKS Przemsza Siewierz-MKS Śląsk Świętochłowice6:2
17:00 LKS Pogoń Imielin-KS Górnik 09 Mysłowice0:3
17:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Unia Ząbkowice0:4
17:00 KP Warta Zawiercie-MKS Sławków3:1
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-KS Unia Dąbrowa Górnicza1:3
17:00 KS Rozwój II Katowice-AKS Niwka Sosnowiec4:0
do gory
- 29. Kolejka 

sobota, 07 czerwca 2014
17:00 KS Rozwój II Katowice-MKS Siemianowiczanka0:2
17:00 AKS Niwka Sosnowiec-TP Jastrząb Bielszowice1:1
17:00 KS Unia Dąbrowa Górnicza-KP Warta Zawiercie0:1
17:00 MKS Sławków-UKS Pionier Ujejsce0:2
17:00 KS Unia Ząbkowice-LKS Pogoń Imielin0:3
17:00 KS Górnik 09 Mysłowice-LKS Przemsza Siewierz0:0
17:00 MKS Śląsk Świętochłowice-LKS Tęcza Błędów3:2
17:00 GKS Wawel Ruda Śląska-LKS Unia Kosztowy1:3
do gory
- 30. Kolejka 

sobota, 14 czerwca 2014
17:00 MKS Siemianowiczanka-GKS Wawel Ruda Śląska1:0
17:00 LKS Unia Kosztowy-MKS Śląsk Świętochłowice3:1
17:00 LKS Tęcza Błędów-KS Górnik 09 Mysłowice1:2
17:00 LKS Przemsza Siewierz-KS Unia Ząbkowice0:3
17:00 LKS Pogoń Imielin-MKS Sławków2:4
17:00 UKS Pionier Ujejsce-KS Unia Dąbrowa Górnicza0:2
17:00 KP Warta Zawiercie-AKS Niwka Sosnowiec0:1
17:00 TP Jastrząb Bielszowice-KS Rozwój II Katowice1:0
do gory

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych